Author Topic: "Improved Racing Sound Effects"  (Read 77573 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: "Improved Racing Sound Effects"
« Reply #60 on: December 23, 2011, 21:08:06 »
Ja sam razumio da on ne čuje drugi auto iza sebe

Ja sam razumio da čovjek hoće razdvojit zvuk auta i ispuha...... A pošto su i auti i ispusi iza onda je logično da ih čuješ na zadnje zvučnike.......

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: "Improved Racing Sound Effects"
« Reply #61 on: December 23, 2011, 22:53:19 »
Da ja hoću da jače čujem aute od iza koji dolaze. Jer kada slušam zvuk koji proizvode zvučnici imam osjećaj da samo čujem zadnje od tog ispuha, prednji se malo čuju kad je auto ispred ili u odlasku. Bumper kamera je u pitanju. Kada je izvana onda ih se čuje ali ne kanim mijenjati način pogleda.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: "Improved Racing Sound Effects"
« Reply #62 on: December 27, 2011, 17:24:41 »
Da ja hoću da jače čujem aute od iza koji dolaze. Jer kada slušam zvuk koji proizvode zvučnici imam osjećaj da samo čujem zadnje od tog ispuha, prednji se malo čuju kad je auto ispred ili u odlasku. Bumper kamera je u pitanju. Kada je izvana onda ih se čuje ali ne kanim mijenjati način pogleda.


Pa što se mene tiće taj dio je PD odlično optimizirao ( na stranu sterilan zvuk auta kao što je netko spomenuo), znači samo raspoređivanje zvuka na 5.1 sistemu (7.1 nisam probao) Tako da neznam kako da ti pomognem...... Možeš na reciveru poštelat jačinu signala na svaki zvučnik posebno pa pojačaj zadnje  ali koliko sam upućen u igri možeš kontrolirat samo zvuk i muziku tako da s time ništa ne dobivaš.....

Što se samog topica tiče, Meni je plejka spojena od prvog dana na 5.1 sustav (fizički, ne ona simuliranja i ostala sranja) i zvuk u GT-u je bio po meni više nego dobar a sad su dali i taj vjetar što je fini štimung....... Inaće nisam u životu poslušao sve aute ali baš i nije neka sreća uspoređivat snimke sa yubitua i ovo! I još jedna stvar auti sa tvorničkim ispusima su fakat tihi (zbog eko i onih ostalih zakona)  a to šta je netko stavio na njega protočniju granu je već druga priča!