Author Topic: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.  (Read 130400 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #285 on: July 17, 2012, 11:38:08 »
Haha tocno to :)

Iako u pravom zivotu ne mozes biti tako ostar i rezolutan, u igri mozes. Dovoljno smo dugo tu da znamo pravila "igre". Najbolje bi bilo nema cekanja, mislim, pricekat cemo te 5 minuta... Ali nista vise. Dok se sve ovo obavi sto si ti rekao Amare netko drugi ce otici jer mu je dosadno i/ili nema zivaca i vremena za cekati. Treba sedrzati rasporeda i malo uraniti, a ne kasniti. Govorim opcenito za svakoga, a i meni se par puta dogodilo da sam kasnio u lounge pa ste me lijepo sacekali, iako niste trebali.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #286 on: July 17, 2012, 11:42:18 »
Ne znam kako vama, ali meni ta prica zvuci kao nase voznje vikendom.

Treba krenut vozit, netko ulazi pred start u lobby, ajmo ga sacekati. Svi van, cekanje, objasnjavanje za gume, koliko ima PP auto? Odjednom ispada da netko drugi ima krivi PP, nije projenio ulje, ajmo opet cekanje. Van, unutra, novi start, na drugom zavoju kaos. Ajmo restartat, svi opet van, svi opet unutra. Utrka nekako krene i dodje do kraja. Mijenja se staza, necu ja tu stazu, ajmo neku drugu, ajmo. Nekako krene utrka, tri covjeka ispadaju van odmah na startu, bez ikakvog razloga, ajmo svi van pricekati ih. Svi se vracaju polako, ali sad se staza nece ucitati. Trazi se tko steka, nadje se, ajde on sad van da se staza ucita, pa natag unutra. Krene utrka, ne cuju se gume. Ajmo sad svi van skroz, restart rutera, empty cache, svi natrag kad vide zutu ikonu, ali po dogovorenom redoslijedu. Netko ulazi da ga bili briga za redoslijed, ajde sad i ti sine van, pa se fino vrati. Napokon krene druga utrka i tocno 124 minute nakon sto smo se nasli u lobbyju odvezeno je normalnih 6 krugova na malom Grand Valleyu.

Gran Turismo The Real Driving Simulator. Potvrdile vikend utrke GTSurgeonsa.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #287 on: July 17, 2012, 11:58:36 »
Ne znam kako vama, ali meni ta prica zvuci kao nase voznje vikendom.

Treba krenut vozit, netko ulazi pred start u lobby, ajmo ga sacekati. Svi van, cekanje, objasnjavanje za gume, koliko ima PP auto? Odjednom ispada da netko drugi ima krivi PP, nije projenio ulje, ajmo opet cekanje. Van, unutra, novi start, na drugom zavoju kaos. Ajmo restartat, svi opet van, svi opet unutra. Utrka nekako krene i dodje do kraja. Mijenja se staza, necu ja tu stazu, ajmo neku drugu, ajmo. Nekako krene utrka, tri covjeka ispadaju van odmah na startu, bez ikakvog razloga, ajmo svi van pricekati ih. Svi se vracaju polako, ali sad se staza nece ucitati. Trazi se tko steka, nadje se, ajde on sad van da se staza ucita, pa natag unutra. Krene utrka, ne cuju se gume. Ajmo sad svi van skroz, restart rutera, empty cache, svi natrag kad vide zutu ikonu, ali po dogovorenom redoslijedu. Netko ulazi da ga bili briga za redoslijed, ajde sad i ti sine van, pa se fino vrati. Napokon krene druga utrka i tocno 124 minute nakon sto smo se nasli u lobbyju odvezeno je normalnih 6 krugova na malom Grand Valleyu.

Gran Turismo The Real Driving Simulator. Potvrdile vikend utrke GTSurgeonsa.

Zato sam i napisao da bih kod drugog punta pobio pola boxa :)


Inače, kad već spominješ, fascinantno je da se i nakon 4 mjeseca može čuti kako se neki auto nema ili mu ulje nije promjenjeno ;D

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #288 on: July 17, 2012, 12:01:32 »
Ne znam kako vama, ali meni ta prica zvuci kao nase voznje vikendom.

Treba krenut vozit, netko ulazi pred start u lobby, ajmo ga sacekati. Svi van, cekanje, objasnjavanje za gume, koliko ima PP auto? Odjednom ispada da netko drugi ima krivi PP, nije projenio ulje, ajmo opet cekanje. Van, unutra, novi start, na drugom zavoju kaos. Ajmo restartat, svi opet van, svi opet unutra. Utrka nekako krene i dodje do kraja. Mijenja se staza, necu ja tu stazu, ajmo neku drugu, ajmo. Nekako krene utrka, tri covjeka ispadaju van odmah na startu, bez ikakvog razloga, ajmo svi van pricekati ih. Svi se vracaju polako, ali sad se staza nece ucitati. Trazi se tko steka, nadje se, ajde on sad van da se staza ucita, pa natag unutra. Krene utrka, ne cuju se gume. Ajmo sad svi van skroz, restart rutera, empty cache, svi natrag kad vide zutu ikonu, ali po dogovorenom redoslijedu. Netko ulazi da ga bili briga za redoslijed, ajde sad i ti sine van, pa se fino vrati. Napokon krene druga utrka i tocno 124 minute nakon sto smo se nasli u lobbyju odvezeno je normalnih 6 krugova na malom Grand Valleyu.

Gran Turismo The Real Driving Simulator. Potvrdile vikend utrke GTSurgeonsa.

hahahahahahhahhh (sve 100% točno. e kako sam se nasmijao. tnx amare, uljepšao si mi dan na poslu)  :)

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #289 on: July 17, 2012, 17:08:20 »
al daleko najiritantnije vraćaš se prema pitu i imaš kvar za koji nisi kriv i jedva se vučeš dok ostali prolete pored tebe. blje
ja iskreno neznam kako sam osto tako miran i da nije ni jedna psovka izletila iz mene.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #290 on: July 31, 2012, 14:48:28 »
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #291 on: August 03, 2012, 19:02:01 »
ovaj vikend se vozi porsche gt3 cup na grobniku

ja vjerojatno idem u nedjelju, kvalifikacije su u subotu i dvije trke isto u subotu
u nedjelju dvije utrke u 11h i 16h

na jednu dolazim sigurno, nekako bi mi bilo too much biti gore od 11 do 5-6
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #292 on: August 05, 2012, 15:44:55 »
Jel se ovi jadni momci sa Porsche-ima znaju trkati? Pa čoviće likovi stukli jedno 5-6 auta u zadnja 3 dana. A da ne kažem još koliko su izlijetali. Ajde bar Toni uživa ako ništa drugo  ;D ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #293 on: August 05, 2012, 17:26:35 »
a i ne baš, hehe
nisam nigdje išao, neda mi se pržiti na suncu

debela hladovina negdje pored mora je ipak ugodnije 8)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #294 on: August 05, 2012, 22:18:56 »
Evo i danas još 3 auta stradala... Strašno nešto! :-\
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #295 on: August 05, 2012, 23:41:54 »
Slike?

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #296 on: August 06, 2012, 00:47:22 »
Ima nešto sitno na njihovoj stranici na facebooku...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #297 on: August 06, 2012, 20:09:38 »
svako malo rajmond stavi nekog razbijenog na fejsu.
što na svom što na profilu od track daya.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #298 on: September 27, 2012, 02:26:21 »

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #299 on: September 27, 2012, 02:33:29 »
Nego... lijepo bi bilo da se u sklopu jednog trackdaya pokusamo skupiti mi GTS-ovci i ako nista popijemo jednu zajedničku cugu na Grobniku...?