Author Topic: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.  (Read 127006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #315 on: June 12, 2013, 18:08:54 »
Evo 22.06. je Grobnik Track Day s početkom u 11 pa sve do 18 sati. Prije toga su jamislim Formule koje se mogu doći rentati i voziti, naravno iza instrukora i raznoraznih predavanja i sl.
Ja sam se prijavio sa svojim autom Renault Clio Sport 03 auto je spreman sve iskontrolirano, dizalica, gedore i X ključevi spremni, sutra dolaze gume koje još moram namontirati na felge jer sam odlučio voziti na 15 cola prvo radi troškova jer su mi 17 gume preskupe a auto će se lakše voziti na 15 cola. Dolje ću ići na 17 pa ću premontirati kotače. Jer ako ubijem ove gume da se imam sa čime vratiti. Kamera je također spremna kartica prazna, samo sjetiti se napuniti ju u petak! Kaciga je također već u autu za svaki slućaj da slučajno nezaboravim...

Eto ako će netko ić javite se pa da se upoznamo!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #316 on: June 12, 2013, 18:27:47 »
Da mi je bar bliže.  :-\

Drago mi je da netko nakon Zelenog nastavlja tradiciju. Snimi video obavezno i podijeli s ekipom.  ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #317 on: June 12, 2013, 19:04:41 »
e jbg ja imam utrku sa biciklom 22.6. uspon na zavižan

šteta, a bar da uštekam jednu taxi vožnju ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #318 on: June 12, 2013, 19:28:19 »
Evo 22.06. je Grobnik Track Day s početkom u 11 pa sve do 18 sati. Prije toga su jamislim Formule koje se mogu doći rentati i voziti, naravno iza instrukora i raznoraznih predavanja i sl.
Ja sam se prijavio sa svojim autom Renault Clio Sport 03 auto je spreman sve iskontrolirano, dizalica, gedore i X ključevi spremni, sutra dolaze gume koje još moram namontirati na felge jer sam odlučio voziti na 15 cola prvo radi troškova jer su mi 17 gume preskupe a auto će se lakše voziti na 15 cola. Dolje ću ići na 17 pa ću premontirati kotače. Jer ako ubijem ove gume da se imam sa čime vratiti. Kamera je također spremna kartica prazna, samo sjetiti se napuniti ju u petak! Kaciga je također već u autu za svaki slućaj da slučajno nezaboravim...

Eto ako će netko ić javite se pa da se upoznamo!
Razmišljam. Zašto ne. Već dugo nisam bio. Možemo odmah nabaciti jednu trku ko u lobiju. Ti ćeš snimat. Clio Sport vs ST. Znaš kako bi to završilo...  ;D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #319 on: June 12, 2013, 19:58:36 »
Samo da ne bude duh od Klocne.  ;D ;D ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #320 on: June 12, 2013, 21:52:12 »
Evo 22.06. je Grobnik Track Day s početkom u 11 pa sve do 18 sati. Prije toga su jamislim Formule koje se mogu doći rentati i voziti, naravno iza instrukora i raznoraznih predavanja i sl.
Ja sam se prijavio sa svojim autom Renault Clio Sport 03 auto je spreman sve iskontrolirano, dizalica, gedore i X ključevi spremni, sutra dolaze gume koje još moram namontirati na felge jer sam odlučio voziti na 15 cola prvo radi troškova jer su mi 17 gume preskupe a auto će se lakše voziti na 15 cola. Dolje ću ići na 17 pa ću premontirati kotače. Jer ako ubijem ove gume da se imam sa čime vratiti. Kamera je također spremna kartica prazna, samo sjetiti se napuniti ju u petak! Kaciga je također već u autu za svaki slućaj da slučajno nezaboravim...

Eto ako će netko ić javite se pa da se upoznamo!
Razmišljam. Zašto ne. Već dugo nisam bio. Možemo odmah nabaciti jednu trku ko u lobiju. Ti ćeš snimat. Clio Sport vs ST. Znaš kako bi to završilo...  ;D
Uf na stazi teško da bi imao šanse osim ako bi ti štedio gume... Ako si sa jednim setom dole. a ako bi imao set za razvaliti onda teško, tamo su brzine velike i turbo iz zavoja bi ubijao!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #321 on: June 12, 2013, 22:30:12 »
Šalio sam se. Vjerojatno bi ST malo bio brži. Ali ne puno. Vidio sam kako si sredio Clija. Ja ću laganini na stazi. Druge gume nemam. Jedna Dunlopica u SLO košta 900 kn   ;)

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #322 on: June 13, 2013, 13:25:01 »
Evo ja pokupio gume sad još riješim montažu i spreman!!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #323 on: June 13, 2013, 17:29:39 »
čak bi i ja išo.
focus 1.4 nije baš za stazu+ gume bi vjerojatno trebo mjenjat godinu prije tak da bi ja rento neš.

tak da nadam se da će bit focusa cup za rentat  ;D
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #324 on: June 14, 2013, 12:58:29 »
čak bi i ja išo.
focus 1.4 nije baš za stazu+ gume bi vjerojatno trebo mjenjat godinu prije tak da bi ja rento neš.

tak da nadam se da će bit focusa cup za rentat  ;D

Biti će Formula za rentat! 500€!!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #325 on: June 17, 2013, 13:46:44 »
Vidio Sam al to mi je puno.
Sad si razmisljam 20 min focus (kojeg 2 godine nikako pogodit za rentu, il ga nema kad dodem il ja ne dodem) ili Porsche cup 5 krugova...
Hmmmm

Do kad bi vi ostali? Ja bi oko 5 trebo Doma bit pa da znam da mozda idem s nekim od vas I troskove podjelimo il ja svoju makinu moram uzimat?
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #326 on: June 20, 2013, 13:26:17 »
Ja sam sebe i starog za formulu renault predbiljezio.
Kad vi mislite doc tamo? Jer brifing za formulu je u 10 tak da bi ja malo ranije trebo krenut.
Ak se nekom od vas da ic ranije  troškove puta možemo podjelit ako ne onda svatko solo ide?
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #327 on: June 20, 2013, 13:37:26 »
Ja u biti idem s familijom na more u petak. Samo kroz vikend. Supruzi još nisam rekao da planiram u subotu skoknuti do Grobnika  ;D. Ako će se previše ljutiti (ljutit će se sigurno) nisam siguran da ću uopće ići  :-\.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #328 on: June 20, 2013, 13:41:37 »
I meni stari na krk ide sa starom pa će doc gore al ja nemogu s njim jer sestra ima rođendan u petak i moram bit tamo.
A u subotu bi se trebo vratit doma do 7 tak nešto.
Ak zg nejde tako rano onda svi individualno dolazimo :)
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #329 on: June 21, 2013, 11:07:17 »
Ja ću u subotu najvjerojatnije oko 8 - 8:30 krenuti put Grobnika, jer treba doć dole i primit se posla odmah mjenjanja kotača! Dotle ću bacat oko na te Renault formule jer one su u ranijem terminu. Track day bi trebao početi oko 11 i traje do 18, e sad hoće li mi auto izdržati i gume neznam... Biti će oko 30 celziusa na stazi i više a auto bu kipuć! Ako i izdržim do 18 imati ću još pakiranje i opet promjenu kotača! Tako da ne planiram odlazak do 19 za Zagreb!!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t