Author Topic: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.  (Read 126920 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #30 on: January 29, 2012, 18:17:55 »
Momci, ima li kakvih slika, videa?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #31 on: January 29, 2012, 19:07:34 »
Momci, ima li kakvih slika, videa?

evo ja sam maloprije dosao doma
bilo je vise ljudi nego zadnji put, par solidnih pila, dosta renolki, par civica, corvetta, 75ica v6 america, itd., sve u svemu isplatilo se ici
ali bilo je i hladno jako, cak je i koja pahulja snijega doletila
dosta vjetra (vidio sam na natpisima kod naplatnih kucica grobnik da je za zagreb zabrana prometa za sve osim osobna vozila)
vidio sam se sa Agentom, doduse malo jer je on taman kretao voziti kada smo mi dosli
ostao bih duze da nije bilo tako neidrzivo hladno
za voziti je bilo ok jer nije bilo puno prometa na stazi, ali za stajati na tribinama... brrrrr
kasnije smo cura i ja otisli na cugu u opatiju, tamo je vec bilo taman ugodno i bez vjetra :) ;D
za tamo sam isao autoputem, nazad plominkom pa sam se i izganjao malo, sreo jedan auto u 27 km voznje tom dionicom, milina 8)

za slike sam imao najbolju namjeru, no kada sam dosao tamo sam vidio da su mi prazne baterije u foticu, nisam ga koristio od lani
opalio sam par slika mobitelom, probao sam i agenta uslikati dok vozi, no mobitelom nije to bas ispalo kako treba
mozda ih prebacim danas-sutra, trebam jos uopce vidjeti sta sam uopce uhvatio ;)

 :)

p.s. o tome kako je hladno bilo dosta govori cinjenica da je neki biker pored mene sjedio na tribinama sa kacigom na glavi ;D
neznam ni otkud mu volja za voziti po takvim uvijetima, to je i za mene too much ;D ;)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #32 on: January 29, 2012, 19:32:08 »
heheheheh... Uf sad je i meni ledeno kad čitam...  :-\

viditi ćemo jel ima on što materijala... :)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #33 on: January 30, 2012, 01:53:44 »
Agente, mislim da si ti vozio ovoga Punta, tj. da si to ti u njemu... jer dva su kruzila kada si ti isao voziti, valjda sam pravi uslikao ??? ;D




Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #34 on: January 30, 2012, 01:55:29 »
jedna spontana sa parkiralista ;)




Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #35 on: January 30, 2012, 01:56:35 »
kakav je seicento za vozit, vidim da ima isto konja ko punto a laksi je

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #36 on: January 30, 2012, 01:57:40 »
kakav je seicento za vozit, vidim da ima isto konja ko punto a laksi je

neznam, vjerovatno zabavan

dok sam ja bio tamo dva su konstantno kruzila stazom, vozaci su mi djelovali kao da im je fora ;D ;)

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #37 on: January 30, 2012, 02:51:25 »
Više info tokom dana.
Za sada:


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #38 on: January 30, 2012, 04:39:28 »
Agente, fantastično! lipo složeno... Jedino mi žao što nisi Clia vozio. Nema veze, u drugom misecu...!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #39 on: January 30, 2012, 10:29:24 »
Više info tokom dana.
Za sada: http://vimeo.com/35846489



Naklon do poda Agent  :).

Vidim da je bio i jedan ST. Planirao sam ići sa svojim, ali nije mi bilo volja stvljati ljetne gume. Na proljeće idem obavezno.

Ovaj punto zvuči ko da će se raspat, ali to je čisti race car. I treba tako zvučit. Vjerujem da ti adrenalin skoči u nebesa  :P. I vidim da si već i putanje savladao, odlično ti ide. Svaka čast  ;)

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #40 on: January 30, 2012, 12:16:35 »
Hvala, hvala.
Čak mi je i drago da sam bio u Puntu jer sam ovaj puta puno više guštao, a samim time sam i vozio nešto bolje (za jednu amaterčinu ;) ). Što se tiče putanji, PUNO su mi pomogli ovi (
) filmići. Inače amateri s Puntom voze oko 2:15.0. Malo me bilo strah nakon zadnjeg izvrtanja pa sam sad pazio s kočnicom. Npr. za Zagrebački zavoj se može kočiti na 80-90m prije zavoja, dok sam ja kočio na 100-110m...
Sejfti žao mi je što nisam imao kameru da snima auto iza mene jer sam jedan krug uspješno kroz zavoje bježao ST-u. Ja naravno kočim puno kasnije od njega, ali nam je brzina kroz zavoj slična i onda na ravnim dijelovima eto ST-a opet meni na kuki.

Seicento je mali karting i zakon ga je za vidit kad se zaljepi nekom "ozbiljnom" autu za guzicu  ;D Htio sam ovaj puta njega rentat (20ks više od Punta i lakši je) ali da si noge odpilim u koljenu ne bi stao u njega. Preporučam ga svima vama normalne građe.

Sad sljedećih mjesec dana ne kupujem ni žvake tako da uštedim još 100€ za Clia!

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #41 on: January 30, 2012, 12:23:07 »
Joooj, idem uskoro. Baš sam se napalio...

Malo sam tražio po netu ak ima kakva stara igra da malo prije virtualno provozam grobnik.

Evo zanimljiv video:
. Navodno se ta staza može skinuti u rFactor (http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f=20&t=1659&start=800)


Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #42 on: January 30, 2012, 14:19:16 »
evo videjo od 29.1.


ima i vette, uff da ju samo čujete uživo ovo na filmu nije ni pola
gt2 zvuči bolje na filmu nego uživo
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #43 on: January 30, 2012, 14:50:05 »
E da, skužim ja da odjednom nema pola ljudi u boksevima, kad ono svi na parkingu "sline" za Corvettom i GT2. Predobro.
Sejf nemoj brijat, pročitaj si EVO i pogledaj ona tri filma na yubitou i spreman si. Grobnik ima 8 zavoja. Naravno da ti ni 10 godina nije dovoljno da ga ukrotiš, uvijek će ti nešto ostat, ali za track day guštanje ti je ovo dovoljno. Pogotovo tebi koji dodiruješ tek zadnji metar unutarnje pasice u zavoju, a ne brzaš u zavoj što mnogi griješe na Grobniku (kao i ja prvi puta).

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #44 on: January 30, 2012, 15:10:03 »
E da, skužim ja da odjednom nema pola ljudi u boksevima, kad ono svi na parkingu "sline" za Corvettom i GT2. Predobro.
Sejf nemoj brijat, pročitaj si EVO i pogledaj ona tri filma na yubitou i spreman si. Grobnik ima 8 zavoja. Naravno da ti ni 10 godina nije dovoljno da ga ukrotiš, uvijek će ti nešto ostat, ali za track day guštanje ti je ovo dovoljno. Pogotovo tebi koji dodiruješ tek zadnji metar unutarnje pasice u zavoju, a ne brzaš u zavoj što mnogi griješe na Grobniku (kao i ja prvi puta).

Htio bi samo da dobim dojam kako zavoji idu. Da ne učim stazu kad prvi put dođem na grobnik, nego da se samo tada prilagođavam na RL vožnju.  :)