Author Topic: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.  (Read 129388 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #45 on: January 30, 2012, 18:58:42 »
evo videjo od 29.1.
http://www.youtube.com/watch?v=WDhJWNdJ5c0

ima i vette, uff da ju samo čujete uživo ovo na filmu nije ni pola
gt2 zvuči bolje na filmu nego uživo


hehe, eto me u boxu, našao sam se ;D

inace to je snimano iz prtljaznika, lik sjedio unutra sa kamerom, prtljaznik otvoren u voznji ;D  8)

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #46 on: January 30, 2012, 21:49:00 »
Ovaj put nisam mogao, no neki sljedeci dolazim. Punto mi je postao zanimljiv, a i 80 ekija se moze odvojit.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #47 on: January 31, 2012, 00:14:30 »
Volio bi onog clia probati... Slinim...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #48 on: January 31, 2012, 00:37:17 »
Ovaj put nisam mogao, no neki sljedeci dolazim. Punto mi je postao zanimljiv, a i 80 ekija se moze odvojit.

Samo daj! :)

Volio bi onog clia probati... Slinim...

Nisi jedini! 8)

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #49 on: January 31, 2012, 08:24:36 »
E da, skužim ja da odjednom nema pola ljudi u boksevima, kad ono svi na parkingu "sline" za Corvettom i GT2. Predobro.
Sejf nemoj brijat, pročitaj si EVO i pogledaj ona tri filma na yubitou i spreman si. Grobnik ima 8 zavoja. Naravno da ti ni 10 godina nije dovoljno da ga ukrotiš, uvijek će ti nešto ostat, ali za track day guštanje ti je ovo dovoljno. Pogotovo tebi koji dodiruješ tek zadnji metar unutarnje pasice u zavoju, a ne brzaš u zavoj što mnogi griješe na Grobniku (kao i ja prvi puta).


Htio bi samo da dobim dojam kako zavoji idu. Da ne učim stazu kad prvi put dođem na grobnik, nego da se samo tada prilagođavam na RL vožnju.  :)


Evo, jučer sam kopao po netu i uspio sam.

Ovako ja trenutno treniram za odlazak na grobnik:
  ;D

PC igra: GTR2, a stazu sam skinuo s neta.

Samo šteta što mi je laptop preslab. Jedva radi na 800x600 i grafika sve na low postavkama.

Vozim sa G25, na televizoru. Mogu reći da je fizika solidna. Iznenadio sam se.

Agente, jel dobro izrađena staza?  :D  Jedino ću danas probat skinut neki normalan auto ako se može. Jer ovo je 350z race car.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #50 on: January 31, 2012, 13:16:14 »
E da, skužim ja da odjednom nema pola ljudi u boksevima, kad ono svi na parkingu "sline" za Corvettom i GT2. Predobro.
Sejf nemoj brijat, pročitaj si EVO i pogledaj ona tri filma na yubitou i spreman si. Grobnik ima 8 zavoja. Naravno da ti ni 10 godina nije dovoljno da ga ukrotiš, uvijek će ti nešto ostat, ali za track day guštanje ti je ovo dovoljno. Pogotovo tebi koji dodiruješ tek zadnji metar unutarnje pasice u zavoju, a ne brzaš u zavoj što mnogi griješe na Grobniku (kao i ja prvi puta).


Htio bi samo da dobim dojam kako zavoji idu. Da ne učim stazu kad prvi put dođem na grobnik, nego da se samo tada prilagođavam na RL vožnju.  :)


Evo, jučer sam kopao po netu i uspio sam.

Ovako ja trenutno treniram za odlazak na grobnik: http://youtu.be/NMEDev6EP-g   ;D

PC igra: GTR2, a stazu sam skinuo s neta.

Samo šteta što mi je laptop preslab. Jedva radi na 800x600 i grafika sve na low postavkama.

Vozim sa G25, na televizoru. Mogu reći da je fizika solidna. Iznenadio sam se.

Agente, jel dobro izrađena staza?  :D  Jedino ću danas probat skinut neki normalan auto ako se može. Jer ovo je 350z race car.

Staza je tak tak, jako ušminkana... Fale nagibi i rupe osobito prvi zavoj kada se dolazi gdje je jako bitno kada počet kočit jer ako si prebrzo i počneš kočit na hupserima najvjerojatnije letiš van.. Auto ti je prebrz, uzmi sporiji auto biti će bolje i realnije jer ovako preletiš stazu.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #51 on: January 31, 2012, 13:22:07 »
Nije mi bitno koliko je staza ušminkana, sreća je da uopće postoji ova staza na pc-u da se barem može provozati i naučiti zavoje prije odlaska na grobnik  ;)

Malo sam sad uspoređivao prema RL videima i mogu reći da je staza odlično pogođena. Inače, GTR2 je super igra. Sad vidim zašto je mnogi igraju. Šteta što nemam jaću mašinu.


Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #52 on: January 31, 2012, 13:38:16 »
Uopće nije sreća, nego trud trusta domaćih mozgova  :P
Svaka čast dečkima da su napravili. Ima čak i Preluk kod Opatije, ne znam samo jel bolji za rFactor.
Grobnik je još uvijek bolji na GTR2.
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #53 on: January 31, 2012, 13:53:34 »
Meni se recimo Grobnik na rFactoru čini boljim više RL. Ovdje mi se pak čini jako razvučenim...
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #54 on: January 31, 2012, 14:00:19 »
 ??? Ima i rfactor grobnik? Najs  ;). I tu sam igru instalirao. Malo sam probao, i opet solidna fizika. Jako zabavno.

Molim nekoga link. Nisam nasao.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #55 on: January 31, 2012, 14:19:34 »
rfactor grobnik mi se čini čisto ok ovaj u gtr2 je stvarno preušminkan.

da onaj krš te sjebo da nisi mogo vozit e jebemu, glavno da nisi ti otpikro van (i sad vi hoćete trkanje bez ABS-a :D )
još si ja dan prije mislim ić na grobnik il ne pa reko neću niš vozit šta ću onda ić a gume se neće kupit same od sebe  ;D
kako si ti stu bježo tako sam ja type s civicu, na ravnom dođe ful blizu al kroz zavoj ovaj mora jako usporit pa opet isto.
punitć je fora, grmi i slikove ima.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #56 on: January 31, 2012, 15:46:57 »
@ Sejfti: dobro je to, čisto da dobiješ feeling "gdje" su zavoji. Kao što ZG kaže, malo je rastegnuta i nema toliko uspona i padova i nemaš osjećaj nagnutosti staze (ipak je moto staza). A isto kažu i ljudi koji su vozili Nurb. na GranTurismu i u živo. I opet što je ZG rekao, prvi zavoj i namještanje/kočenje za drugi: pa ja sam tamo izletio prvi puta kad sam ozbiljno ZABRIO uletit. I u ovom mom filmiću u drugom krugu kočim po desnoj pasici i moram priznat da mi nije bilo svejedno... Definitivno uzmi slabiji auto jer ovo je daleko od onoga što ćeš ti iskusit na Grobniku.

Dule ne zajebavaj se, ćevapi će ti se ohladit!  ;D

Ice, moj savjet ti je da prvo uzmeš Seicento pa onda Clio, na kraju će ti bit veći gušt jer ćeš bar malo bolje poznavat stazu. Bolje prvo 20 krugova u Seicentu pa onda u Clio 10 krugova.

I dalje vam je najbolji vodič ona tri filma na yubitou. I Saša sljedeći put te prvo ja (stara iskusnjara  ;D ) mogu provozat par krugova, pa onda sjedni u svoj auto.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #57 on: January 31, 2012, 15:55:56 »
Gomila staza i auta za rFactor je na forumu rfactorcentral. Učlaniš se i cuclaš...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #58 on: January 31, 2012, 17:48:14 »
...malo preoptimistično po pitanju objekata uz stazu na onoj snimci... :) ;D ...ali petica za trud... :)

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #59 on: January 31, 2012, 18:13:47 »
@ Sejfti: dobro je to, čisto da dobiješ feeling "gdje" su zavoji. Kao što ZG kaže, malo je rastegnuta i nema toliko uspona i padova i nemaš osjećaj nagnutosti staze (ipak je moto staza). A isto kažu i ljudi koji su vozili Nurb. na GranTurismu i u živo. I opet što je ZG rekao, prvi zavoj i namještanje/kočenje za drugi: pa ja sam tamo izletio prvi puta kad sam ozbiljno ZABRIO uletit. I u ovom mom filmiću u drugom krugu kočim po desnoj pasici i moram priznat da mi nije bilo svejedno... Definitivno uzmi slabiji auto jer ovo je daleko od onoga što ćeš ti iskusit na Grobniku.

Dule ne zajebavaj se, ćevapi će ti se ohladit!  ;D

Ice, moj savjet ti je da prvo uzmeš Seicento pa onda Clio, na kraju će ti bit veći gušt jer ćeš bar malo bolje poznavat stazu. Bolje prvo 20 krugova u Seicentu pa onda u Clio 10 krugova.

I dalje vam je najbolji vodič ona tri filma na yubitou. I Saša sljedeći put te prvo ja (stara iskusnjara  ;D ) mogu provozat par krugova, pa onda sjedni u svoj auto.

Ne mogu naći neki normalan auto. U igri su sami gt2 i gt3 automobili.

E super, bilo bi lijepo da me prvo provozaš  :P