Author Topic: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.  (Read 127021 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #75 on: February 02, 2012, 16:09:39 »
Da, za shifter.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #76 on: February 02, 2012, 18:27:09 »
Agente
jel znas mozda kakav ovjes ima punto i jel mu kakav tuning radjen?
Ja imam istog pa me zanima. Serijski ima katastrofa ovjes, ko da si u djipu kroz okuke se ljulja.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #77 on: February 02, 2012, 20:51:17 »
Sad pričam na pamet ograničen svojim znanjem:
S obzirom da se radi o CUP vozilu, motor nije diran, samo dijelovi ovjesa. A ovjes je pošteno tvrd, čak se usuđujem zanovjetat da auto mrvu previše poskakuje. A i vidiš na slici nagib prednjih kotača, odmah ti je jasno da ovjes nije serijski. I da, ovaj se ne ljuja ni najmanje.

BTW, 12.02.2012. se bliži, pa mi se čini da ćemo vozit po snijegu...

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #78 on: February 02, 2012, 22:37:55 »
Ako ko zna nek kaze onda kakav bi to tuning zahtjevalo. 4 nova amortizera i sta jos...
Tog punta cu ja tesko prodat osim za jako male pare a auto je zabavan za vozit i kad bi mu se sredia ovjes bia bi extra zabavan.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #79 on: February 02, 2012, 23:05:43 »
Ako ko zna nek kaze onda kakav bi to tuning zahtjevalo. 4 nova amortizera i sta jos...
Tog punta cu ja tesko prodat osim za jako male pare a auto je zabavan za vozit i kad bi mu se sredia ovjes bia bi extra zabavan.

cca 650€ dođu D2 street gewinde...

Negooo, jel zna netko kakav softver za mjerenje vremena na android telefonu? Vidim da mudonja ima neki za GejFon...

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #80 on: February 02, 2012, 23:31:50 »
Ako ko zna nek kaze onda kakav bi to tuning zahtjevalo. 4 nova amortizera i sta jos...
Tog punta cu ja tesko prodat osim za jako male pare a auto je zabavan za vozit i kad bi mu se sredia ovjes bia bi extra zabavan.

cca 650€ dođu D2 street gewinde...

Negooo, jel zna netko kakav softver za mjerenje vremena na android telefonu? Vidim da mudonja ima neki za GejFon...
Imam čini mi se nedje aplikaciju na mobu, pogledam. Znam da sam imao na Nokiji N96
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #81 on: February 03, 2012, 00:13:09 »
Ako ko zna nek kaze onda kakav bi to tuning zahtjevalo. 4 nova amortizera i sta jos...
Tog punta cu ja tesko prodat osim za jako male pare a auto je zabavan za vozit i kad bi mu se sredia ovjes bia bi extra zabavan.

cca 650€ dođu D2 street gewinde...

Negooo, jel zna netko kakav softver za mjerenje vremena na android telefonu? Vidim da mudonja ima neki za GejFon...

Aupiši na androidu accelerometer pa vidi od prvih par ponuđenih... Sad ne znam jel postoji koji softver koji temeli start i kraj kruga na temelju GPS položaja...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #82 on: February 03, 2012, 02:27:05 »
Layout staze sam naučio u jednoj večeri uz pomoć EVO magazina. Čitao sam o stazi i zavojima i zatim u glavi žmirećki vozio stazom dok ju nisam kompletirao. Zatim sam odvezao 10 krugova po stazi i jedini zavoj koji mi je na papiru izgledao drugačije od stvarnosti je 4. zavoj. Na papiru ga skoro ni ne doživljavaš, dok je u zbilji ipak malo zeznutiji. Prije sljedećih 10 krugova, pogledao sam "ona" tri filma i naučio (bar mislim ;) ) putanje, pogotovo Riječkog i Zagrebačkog zavoja. U tih drugih 10 krugova sam se već osjećao kao doma: "poznajem" auto i stazu, nisu mi toliko strani. E sad, sljedeća stepenica je otkriti mjesta kočenja, a svi znamo kako to ide: pokušaji i izljetanja  ;D U GT5 je to čas posla, a na Grobniku su mi muda ipak nešto manja (taman tolika da stanem u sic  ;D ). Mislim, znam ja da je za Zagrebački točka kočenja na 80m, problem je jedino što je zona izljetanja dosta kratka, ta ograda mi je nekako preblizu...

Polako.

...


Meni su Riječki i Zagrebački bili najteži za savladati dobru (i brzu) putanju... :) ...o dva kotača govorim...

Ali Riječki više (skupa sa izlazom iz "četvorke"), Zagrebački je nakon par puta išao OK...

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #83 on: February 03, 2012, 14:43:02 »
Ako ko zna nek kaze onda kakav bi to tuning zahtjevalo. 4 nova amortizera i sta jos...
Tog punta cu ja tesko prodat osim za jako male pare a auto je zabavan za vozit i kad bi mu se sredia ovjes bia bi extra zabavan.

cca 650€ dođu D2 street gewinde...

Negooo, jel zna netko kakav softver za mjerenje vremena na android telefonu? Vidim da mudonja ima neki za GejFon...

Besplatni race ace, samo nesmjes zakljucavat ekran da pocrni niti u background stavljat jer ne mjeri onda, uvjerio se kad sam iso punta prvi put vozit i vidim waiting for start line ::)
Nije najbolji ali besplatan ima jos jedan kojeg sam skinuo ali svaki put fail kod provjere dal ika updatea i nikad nisam uspio probat zbog toga.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #84 on: February 03, 2012, 15:15:51 »
Upravo sam ga instalirao, sad još moram nabacit krug testiranja...

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #85 on: February 03, 2012, 16:26:14 »
Taj ću i ja sad skinuti.. hvala!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #86 on: February 03, 2012, 17:00:18 »
Ha, kako sam ga napro!!!  ;D ;D ;D

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #87 on: February 03, 2012, 17:01:41 »
haha dobra slika 8)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #88 on: February 03, 2012, 17:31:24 »
triba si staviti panning mode 2...  ;D

Odlićno uhvaćeno...! Sjajno...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Grobnik - zbivanja, dogovori za vožnje, druženja i sl.
« Reply #89 on: February 03, 2012, 19:41:41 »
nije najbolji ovaj race ace al barem daje neke podatke i grafove.
di ti je start/finish odrediš na google mapsu i kad gps skuži da si prošo preko crte počinje drugi krug ili ako ideš kao na reli stil postaviš start i onda cilj jedino se glupi gps nekad zna izgubit pa pali/gasi gps ili mob.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards