Author Topic: Opcenita auto tema  (Read 299088 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1110 on: September 10, 2014, 21:20:59 »
odgovorite me od kupnje ovoga molim vas  ::) ::) ::)
oduvik sam obozava lexuse pogotvo drugu generaciju gs i takozvani vip style tuning
u dojclandu ima pristojna ponuda, al jako jako malo auta s pristojnom kilometrazom, a i da je poslije redizajna 2001 pa nadalje
plan je ubost jendog, uvest ga u hrv i konzervirat ga dok se ne vratim za par god
jer po meni je ovo jedan od buducih klasika i mislim ako sad ovo ne izvedem da cu onda morat uvozit iz amerike haha
plan je gs300 s rednim sestakom iz supre, pa u buducnosti twin turbo motor iz arista uvest iz japana...al kako sam lud jos cu na kraju uzet gs430 s v8  :'(
pisite sta bilo da se predomislim haha



Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1111 on: September 10, 2014, 21:23:29 »
Slijedi srce ;D ;D ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1112 on: September 10, 2014, 21:27:59 »
Ja bi 1.gen. V8 LS-a, but that's just me ;)

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1113 on: September 10, 2014, 21:40:32 »
Ma I gs je preogroman skoro 5m, ls mi je too much
Al prva generacija ls ode ide za kikiriki u sasvim solidnom stanju, kilometraza je najmanji problem, v8 idu I po 500 000 bez problema....cca 3000e sa uvozom...I za te pare vozis se ko gospodin u autu koji je brzi I kvalitetniji od 90% drugih na cesti, a star 23 god

moram dobro razmislit  ;D

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1114 on: September 10, 2014, 21:57:41 »
3000 ojra je đabe, al računaj da nema sve konje u krdu....pokoji se izgubil u 23 godine....al ništa šta par hiljadarki nemre riješit.....ne?
samo daj  ;D ;D

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1115 on: September 10, 2014, 22:08:33 »











Car Magazine, #603, Oct. 2012 (50th anniversary) - tema o najboljih 50 auta. Tu je Lexus LS prva generacija, nadam se da se vidi pročitati. ;) Mr.Sc., možda nije tvoj prvi izbor za Lexusa, ali ima sigurno nečeg zajedničkog s GS klasom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1116 on: September 10, 2014, 22:53:43 »
Ima, al nije to to Gs mi jednostavno ima ono nesto...kazu najbolje slusat prijatelje NOPE
"uuu znas kojeg mercedesa mozes kupit za to ili bmw, ili golfa 6"....balkane moj -.-

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1117 on: September 11, 2014, 01:31:14 »
kupi porschea starog nekog, kad nemas para za audia
Gt veteran superstar u penziji

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1118 on: September 11, 2014, 15:28:08 »
za 3000 nemres nikakvog bmw-a ili merca kupi.....tj možeš one stare krame kupit

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1119 on: September 11, 2014, 16:16:01 »
Ako ti Lexus ima ono nešto, onda pričekaj malo još, povećaj si fond i onda razmišljaj o kupnji. 3000e mi zvuči prejeftino. (A ako ga kupiš, onda će ti zapravo biti skup kad krenu popravci i sl.)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1120 on: September 11, 2014, 17:28:24 »
Nikad nisam razumio nečiju volju za kupnjom rabljenih krševa s samodragibogzna koliko kilometara....


Ono, kupi MX-5 pa ga sredi i imaj klasik, a ne fakin japansku kopiju merca. Ajde, da si ga kupio novog pa ga ostaviš kod sebe i možda jednog dana postane klasik... ok :)



Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1121 on: September 11, 2014, 17:47:09 »
Ma kupis golfa dvojku '83. njemca i eto ti klasik.
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1122 on: September 11, 2014, 18:44:47 »
Jebo švabu, TASov je jedini klasik 8)

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1123 on: September 12, 2014, 00:07:44 »
Krivo ste svhvatili...prva serija ls je nekih 3000...gs pristojan je od 7000 do 11...

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1124 on: September 12, 2014, 00:41:36 »
Al uzimam zbog sebe...da se ocu pokazat sigurno to nebi bila "toyota"...ne volim ono sta svi imaju...a ako se ne varam druga generacija gs bi bila jedina u hrv, trece vec ima odredeni broj....
Al svakome svoje, model u americi vec stece pomalo odredeni kultni status.....kvalitetu i osobine auta ne moze niko osporit, jedino sto neki mrze sto predstavlja marka, smatraju ju je kopijom mercedesa (iako mercedes vec 12 god pokusava dokucit zasto je lexus prvi a oni drugo po prodaji premium auta u americi hehe), za neke je obicna "toyota", a drugi pak nikad culi za marku...
Jbg ja sva njemacka auta manje vise ne mogu smislit....passata i golfa pogotovo hahah  ;D ;D

Kilometri su najmanji problem, iako bi naravno prije kupnje isao veliki pregled, spajanje na komp i mjerenje kompresije...ekipa sa lexus foruma vrti po 300-400 tisuca milja bez problema...a i blok motora je 2jz, a znate i sami koliko ima daily driver supri s 800+ ks, tako da je seeijskih 218ks macji kasalj