Author Topic: Opcenita auto tema  (Read 297247 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1155 on: September 20, 2014, 17:36:37 »
Koliko konja i kubika ima fabia RS tdi ?
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1156 on: September 20, 2014, 18:02:17 »
Da, ima 1.6 TDI od 75 ks, koristi se i u polu, mada su sada prešli na trocilindarske 1.4 TDI sa 75, 90 i 105ks) ti bi trebali bit još štedljiviji

Offline CrnojevicSinisa

  • The Professional
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 867
    • www.crnojevic-maretic.com
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1157 on: September 20, 2014, 18:45:10 »
Koliko konja i kubika ima fabia RS tdi ?


1.9 tdi, 130 KS serijski, moja  + čip, 160 KS
http://www.youtube.com/user/sinisa555?feature=mhum

Slobodno pogledajte, ulaznica je džaba...

Offline Goldin

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 28
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1158 on: September 21, 2014, 21:32:41 »
Meni je na prošlom autu (206 1.6 HDI 110) najniža potrošnja bila 3.8 / 100 km, to sam izdržao nekih 500 km štediti jer me zanimalo koliko se najviše može spustiti potrošnja nakon što sam par dana vozio Priusa (koji mi je na tim istim relacijama trošio 4.1 l / 100 km.
Sad mi RS 197 troši 10, ali imam veći osmjeh na licu :)
PSN ID: A_Goldin

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1159 on: September 21, 2014, 21:50:44 »
Meni je na prošlom autu (206 1.6 HDI 110) najniža potrošnja bila 3.8 / 100 km, to sam izdržao nekih 500 km štediti jer me zanimalo koliko se najviše može spustiti potrošnja nakon što sam par dana vozio Priusa (koji mi je na tim istim relacijama trošio 4.1 l / 100 km.
Sad mi RS 197 troši 10, ali imam veći osmjeh na licu :)

Neće dugo! Imao sam RS 172 punih 11 godina...
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Goldin

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 28
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1160 on: September 21, 2014, 22:19:54 »
A dobro, ovo sam napisao ovako okvirno, najniža mi je na otvorenoj bila 8.6, a najviša 11.5 , ali to je prosjek cijelog tanka...ali nije to auto kod kojeg se gleda potrošnja.  ;)

ZG2016RS- sigurno sam i čitao o tvom autu na nekom od auto foruma, možda i na french-carsu ako se ne varam.
PSN ID: A_Goldin

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1161 on: September 28, 2014, 22:13:39 »
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mazda-mx-5-berlin/196956811.html?lang=de&pageNumber=4&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&colors=RED&noec=1

vjerojatno je idem u petak pogledat  8)
zelio sam mariner blue boju I zakasnio sam na jednu izvanrednu priliku  :'( :'(  a od svih ostalih boja nekako mi se crvena cini najbolja.
bas zelim prvu seriju, max do 1995....na ovoj je izgleda motor na 70k km samo, izgleda dosta ocuvana I bez sudara...full oprema koliko vidim I sto je super hard top I soft top. Ako mi se bas svidi malo cu se cjenkat I to
je to  ;D
Tesko je nac mx5 bez ruzine a ova je komplet bez ruzine a 1990 god, sto mi je jako bitno.

Auto nece bit puno vozeno, bit ce vikend auto I za povremeni izlet na nurburgring.
Plan modova je roll cage, gewinde, felge, gume, nardi volan, veci killer I killer ulja  :P

al hocu plavu  :'( :'( :'( :'( :'(



Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1162 on: September 29, 2014, 00:48:58 »
#firstworldproblems ;D

uzivaj koju god boju kupio :D
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1163 on: September 29, 2014, 01:06:02 »
Ne mogu ti opisat kako sam se osjecao...napokon sa terena I ono idem telefon u ruke, klik na link oglasa  :o
prodano
boja je najrjeda I bila je doplata u ono vrijeme, al jbg

Jako sam tezak kod kupovine I mislim da cu rec vlasniku da me pusti nasamo 2-3 sata dok ne proucim sve hahaha

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1164 on: September 29, 2014, 11:18:22 »
Ima jedna u ZG, taman kakvu želiš i bolja od toga  ;)
http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5-1.6-16v-turbo-oglas-12264503

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1165 on: September 29, 2014, 14:25:25 »
Ima jedna u ZG, taman kakvu želiš i bolja od toga  ;)
http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5-1.6-16v-turbo-oglas-12264503


Od ove znamo čak i vlasnika!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1166 on: September 29, 2014, 14:32:22 »
Ta na njuskalu je show...vidio sam vec
Mislim da ce me serijska zabavljat neko vrijeme...a ako mi se auto bas svidi, oko 2000 eura se krecu kompresor/turbo kitovi  8)

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1167 on: September 30, 2014, 19:16:21 »
oko 2000 eura se krecu kompresor/turbo kitovi  8)

 ;D

Kitovi su kita, a uvijek € za takav zahvat pomnoži x2

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1168 on: October 01, 2014, 12:00:05 »
Ne mogu vjerovati >:( >:(
Propustio sam vec jedan oglas...a sad na ovaj vec dva dana nitko ne odgovara, vec sam se cuo s covjekom i evo stigao ranije s terena i pokusavam ga opet dobit i nista...ni mail ni telefon
Misim da nece bit trece srece...proceslja sam oglasnik 100 puta i od 240 auta ne postoji dobar mx5 a da nije bar 5k E..hahah a vec narucia haynesov manual i registrira se na glavni miata forum  :P
Nije mi sudena mazda  ;D ;D

Offline Mr.Sc

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 132
  • PSN ID : DrugGeneral
Re: Opcenita auto tema
« Reply #1169 on: October 03, 2014, 21:48:03 »
Pazario pa sta bude  ;D






1990 god. Meki krov,tvrdi krov,el. Podizaci,klima,grijaci siceva,servo,zracni,centralno daljinsko. 1.6 116ks i naravno tablica mx5  ;D
Karoserija 122 tisuce motor 70 tisuca...u proslog vlasnika je u garazi stajala nekoliko god pa su sadasnji vlasnici stavili novi motor sa slupane miate. (Stvarno super familija zive totalno van grada, ovo im je trece auto, i u garazi covjeku rastavljeni bmw motor i harley davidson)
Ono sta mi se odma svidilo je sto je auto bilo u garazi pokriveno sa navlakom.
Sve ukupno stanje za 24 god staro auto je jako dobro...najbitnija stvar nema ruzine jejeje...cak mi covjek donio deku i lampu...lezao sam dobrih po sata ispod auta, i provea 4 sata kod njega.  ;D
Kod mijenjanja motora, stavljen je novi kompletan sistem hladenja i remen je prominenjen prije 8000km.
Nove zimske gume i jos jedan set jako dobrih ljetnih, uz auto ide ispusna i usisna (sa spricama i klapnom) grana sa starog motora u jako dobrom stanju i kumplug sa starog motora koji izgleda kao nov, te wind blocker i cerada.
Naravno auto nije salonsko stanje..ima sitnica za rjesit al medu boljim miatama sto sam vidio.
Motor zvuci jako dobro i nema klapanja ventila kad je hladan sto im je mana...i kad sam dosao auto je bio skroz hladan, sto je jako dobar znak da vlasnik nije pokusao prikriti nesto.
Probna voznja je bila jako dobra....odma moram reci tko nije probao mjenjac mx5 nezna sta propusta, vozio sam na stotine auta al ovo je bas specijalno, jedno 3 centa razmaka izmedu brzina i klik klak kao neka igracka. PREDOBRO
Auto lipo povuce, ne dimi hladan, dobro staje...zadovoljan sam

Tehnicki je nedavno obnovljen i traje jos 2 god...cijenu smo dogovorili 3100 eura s punim tankom benzine. Mislim da je ok cijena za stanje, opremu i kilometrazu.
Kupim ga iduci petak jer sutra moram na teren  8) 8)