Author Topic: Opcenita auto tema  (Read 296966 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Opcenita auto tema
« Reply #105 on: February 20, 2012, 16:31:07 »
 ;D ;D ;D ;D ;D i ja sam odlipia svoju 320d ;D

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Re: Opcenita auto tema
« Reply #106 on: February 20, 2012, 16:38:50 »
Zbog toga se i najvise raspitujem. Ali kako ulazimo u EU (ajmo zanemariti uvoz - imamo samo privid koliko tesko/lako ustvari je), tamo (Njemacka) bi se trebao naci neki BMW owners klub gdje ima ljud koji su pazili auto i na takvim mjestima bi jedino trazio polovni auto tog ranka.

svaki polovni je lutrija
ja ne volim ikakve klubove i udruženja jer me podsjeća na tuning i prčkanja po motoru. Radije tražiti kod ovlaštenog distributera, jer vani normalan vlasnik koji ima novaca, održava ga kod ovlaštenog i kad uzima novi, ostave svoj stari ovlaštenom, plus ga onda ovi u ovlaštenom detaljno srede i puste u prodaju.

u principu, nrg ti je dobro rekao, bjež od starih bmwa
samo, ne radi održavanja i filtera (zato sam upao u raspravu) nego radi cijene djelova
npr. šestak ima šestoro diza (injektora). svaka diza košta oko 2000-3000kn.  
turbo, neznam točno, čini mi se da prelazi 10.000kn

ni jedno ni drugo ne odlazi često.
Ali i jedno i drugo može sjebat prosječan balkanski seljak. Upali auto, odvrne narodnjake, odma udre po gasu i lupa po blokadi i eto sranja.

@nrg  : 3.0

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Opcenita auto tema
« Reply #107 on: February 20, 2012, 16:41:56 »
koliko je to konja,
pita sam za motor jer po italiji vidjam sve motore a najmanje 2.0 sta je u hr velika vecina

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Re: Opcenita auto tema
« Reply #108 on: February 20, 2012, 16:45:53 »
204

vani ljude voze aute koji im se svide i stave unutra što im paše, zato je ponuda šarolika
aj nađi u našem oglasniku noviju tricu, al sa navigacijom. U manjini su, jer je prosječnom seljačini bitniji propeler na haubi od motora ili opreme

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Opcenita auto tema
« Reply #109 on: February 20, 2012, 17:19:38 »
eto kad ima ljudi koji će platit 6k€ za propelerca zbog imena ili alfu koji će se kvarit i pitanje kvalitete dok će npr ford i volvo izgubit vrijednost makar bio iz tvornice.

naš mentalitet.
vau vau drže cijenu ko nitko makar auto bio ubijen i sa milion pređenih km, honda isto dosta dobro drže, ostali švabe klasika i japanci dok su neki u potpunosti podcjenjeni.

a balkanski vozači bmwa evo pred dva dana susjedu frend došo sa tricom iz negdje 95+ kupe, seljo samo takav.
blago rasklimani branici, čelik felge, nurburgring nalja iza, kromirana kuka i naravno jedva stane pod branika topčina sa 2 cijevi koja grmi puno previše.
unutra light show jer je neku plavu žarulju stavio kao "alarm" onako svakih par sekundi se upali, ja kad sam dolazio mislio sam da su rotirke kolko jako svijetli.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Opcenita auto tema
« Reply #110 on: February 20, 2012, 17:34:00 »
raspravlja sam prije par tjedana sa 3 momka koje prvo auto uzet za budjetom do 5-6 tisuca e i oni su svi govorili bmw a ja sam reka da bi ja sta novijeg pola, punta, fiestu i slicno. govorili su mi da sam lud. uzmes 3-4 godine staro malo gradsko auto koje je prislo malo km i ok odrzavano

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Opcenita auto tema
« Reply #111 on: February 20, 2012, 18:01:33 »
Znam decka koji prodaje m3, star otprilike 12-13 godina ( generacija stariji od onog m3 csl iz gt5, ne kuzim se bas u bmw modele).

Tolko star auto u tako dobrom stanju niste vidjeli, fanatik je za aute. Auto radi mirno ko nov, limarija odlicna, unutrasnjost bez ogrebotine.

Da dobijete dojam kolko pazi auto, rekao je da je prije 2 tjedna malo zagrebao felgu( al stvarno malo) i nije mogao spavat kak treba zbog toga!

Tak da se da nac i polovnih auta u super stanju, iako to ne garantira da se za dva dana nece pokvariti dio za 1000 eura.
psn-id: GTS-Klocna

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Opcenita auto tema
« Reply #112 on: February 20, 2012, 19:07:00 »
prije 2 tjedna malo zagrebao felgu( al stvarno malo) i nije mogao spavat kak treba zbog toga!

 ;D ;D ;D ;D ;D

jel sad spava ili?
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Opcenita auto tema
« Reply #113 on: February 20, 2012, 20:34:16 »
ima takvih likova tu i tamo ali su češći puno ovi koji ganjaju curice, vrte cajke i šarafe rukama kroz prozor, plai gume, pa leti preko rinzola i boli ga kurac jel izgrebo felgu i dal je jedno 2-3 puta na dan zabio u blokadu po par sec i dal ga odmah gazi hladnog itd
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Opcenita auto tema
« Reply #114 on: February 20, 2012, 20:46:06 »
ja sam svojim u boku uvik, i onda mi kazu da sam seljak al mi je gust jbg

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: Opcenita auto tema
« Reply #115 on: February 21, 2012, 13:01:39 »

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Opcenita auto tema
« Reply #116 on: February 21, 2012, 20:30:37 »
da nastavimo sa ferrari vs ferrari vs ferrari ;D ;D

nurb

458 7.28
enzo 7.25.21
mc12 7.24.29(ista šasija kao enzo, malo slabiji ali bolja aerodinamika i standardni ovjes za razliku od električnog na enzu)
599gtb 7.47

599gto nema vrijeme na nurbu, ja mislim da bi bio taman negdje kao i enzo ako se nebi zapalio ;D
također razlog zašto vjerojatno nikada niti neće službeno biti na nurbu je to što je užasno tvrd i prenizak što mu dosta odmaže
i mislim da ferrari nebi htjeo da auto od 300keka i koji nosi GTO u imenu bude sporiji od datsuna
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Opcenita auto tema
« Reply #117 on: February 21, 2012, 22:42:51 »
da nastavimo sa ferrari vs ferrari vs ferrari ;D ;D

nurb

458 7.28
enzo 7.25.21
mc12 7.24.29(ista šasija kao enzo, malo slabiji ali bolja aerodinamika i standardni ovjes za razliku od električnog na enzu)
599gtb 7.47

599gto nema vrijeme na nurbu, ja mislim da bi bio taman negdje kao i enzo ako se nebi zapalio ;D
također razlog zašto vjerojatno nikada niti neće službeno biti na nurbu je to što je užasno tvrd i prenizak što mu dosta odmaže
i mislim da ferrari nebi htjeo da auto od 300keka i koji nosi GTO u imenu bude sporiji od datsuna

A sad GT-R '10 ili '12? I kolko košta GT-R?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Opcenita auto tema
« Reply #118 on: February 23, 2012, 12:05:30 »
a čuj GT-R je oduvjek imao najviše brzine za najmanje para, u ovoj usporedbi mu nije mjesto

enivej


iako je mustang bolji ja bi nekako rađe challengera
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Opcenita auto tema
« Reply #119 on: February 23, 2012, 12:16:15 »
;D ;D ;D ;D ;D i ja sam odlipia svoju 320d ;D

s Punta? ;D ;D ;D ;D ;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži