Author Topic: Opcenita auto tema  (Read 292805 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #585 on: June 27, 2013, 13:39:07 »
bljuv

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Opcenita auto tema
« Reply #586 on: June 27, 2013, 14:01:28 »
Win a Nissan GT-R on ebay Motors


U čemu je kvaka, pitam se :D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Opcenita auto tema
« Reply #587 on: June 27, 2013, 14:29:16 »
murrica only.
samo američke linije, opremu i motore stavlja.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: Opcenita auto tema
« Reply #588 on: July 02, 2013, 21:18:29 »
 ???  ??? ???  ::)
Ferrari 599 wrapped in velvet/suede/wtf??

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Opcenita auto tema
« Reply #590 on: July 03, 2013, 15:06:37 »
Bar mu to problem neće biti hahaha
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Opcenita auto tema
« Reply #591 on: July 05, 2013, 13:53:07 »
Daj preporucite neki auto u rangu 40-50000kn jer mene glava boli za popizdit vise >:(....auto cemo vozit djevojka i ja (uglavnom ona), mora biti u izvrsnom stanju jer ne mislim kod mehanicara bit svako malo i sluzi pretezito za kuca-poso znaci ne bude neka velika kilometraza i da ne trosi puno. Trenutno su mi za oko zapeli Toyota Yaris '08 i Opel Corsa '05-'08 godiste ali sve je jos uvijek otvoreno

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Opcenita auto tema
« Reply #592 on: July 05, 2013, 14:00:54 »
Yaris. Corsa se ne može uspoređivati s mehanikom Toyote. Ali Opel ima jeftinije i dostupnije dijelove limarije, u slučaju nedajbože sudara.

Mada kod rabljenih nemoj previše gledati na marku. Bitnije je kako je vlasnik održavao i pazio na auto. Obavezno povedi limara kad češ kupovati auto i obavezno kod pouzdanog mehaničara dignuti na dizalicu i temeljito pregledati.

Da su moji novci, ja bi kupio ovo (ali bi benzinca 1.25i ZETEC):
http://www.njuskalo.hr/auti/ford-fiesta-1.6-oglas-8410277

Odličan auto, ali ono što me najviše vuče k Fordu je handling. Uvjerljivo najbolji u klasi. Meni auto mora biti zabavan u vožnji. Dosadan auto ne bi htio ni da mi netko plaća (regu, bezin, servis) da ga vozim.

Test:
http://www.whatcar.com/car-reviews/ford/fiesta-hatchback/full-review/25846-5

P.S.: Ako ćeš čitati testove automobila, čitaj ih na stranim stranicama, da izbjegneš predrasude  ;)

Pouzdanost gradskih automobila:
http://www.whatcar.com/car-news/jd-power-survey-2012/superminis-part-1/263078

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Opcenita auto tema
« Reply #593 on: July 05, 2013, 14:08:54 »
Za mehaničara ti ni jedan auto ne može garantirati da li će biti kod mehaničara ili ne... sve ovisi na što naletiš, a i kako se općenito odnosiš prema autu. Moje mišljenje jest da kad već imaš zacrtanu cifru, da je smanjiš za soma eura, kupiš auto i onda tih soma potrošiš na kompletan servis, gume i promjenu svega što treba da si na duže vrijeme miran.

Yaris je ok, oplo bih izbjegavao, kao i francuze (osim renaulta).... Punto mi se čini kao ok auto, djelovi nisu skupi koliko sam upućen. Ali, rabljeno je rabljeno, to je uvijek lutrija. Ja nikad ne bih kupio od nekog šoderaša (ovi privatni "saloni" rabljenih), radije bi tražio nešto po oglasniku.

Kontaktiraj Crnojevića, njemu je to na neki način struka pa te može savjetovati...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Opcenita auto tema
« Reply #594 on: July 05, 2013, 14:12:39 »
Uzmeš golfa i miran si...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Opcenita auto tema
« Reply #595 on: July 05, 2013, 14:43:26 »
Prodam ti ja grande punta 77ks sa full opremom (dvozonska automatska klima, mp3, koza, sportska sidala, usb, 6 zracnih, felge itd)
2008 godina, 115 000km. Nikad dosad kvar, prije 5000km napravia veliki servis i rekli su da moze sljedecih 100 000km bez ikakvih ulaganja osim ulja.

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: Opcenita auto tema
« Reply #596 on: July 05, 2013, 14:46:22 »
Uzmeš golfa i miran si...
;D ;D ;D

Ja bi gledao Hondu,još ih ima u standardnom stanju i od prvog vlasnika.....

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Opcenita auto tema
« Reply #597 on: July 05, 2013, 14:50:51 »
Uzmeš golfa i miran si...
;D ;D ;D

Ja bi gledao Hondu,još ih ima u standardnom stanju i od prvog vlasnika.....

Golf  ;D ;D ;D

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Opcenita auto tema
« Reply #598 on: July 05, 2013, 14:53:58 »
Za mehaničara ti ni jedan auto ne može garantirati da li će biti kod mehaničara ili ne... sve ovisi na što naletiš, a i kako se općenito odnosiš prema autu. Moje mišljenje jest da kad već imaš zacrtanu cifru, da je smanjiš za soma eura, kupiš auto i onda tih soma potrošiš na kompletan servis, gume i promjenu svega što treba da si na duže vrijeme miran.

Yaris je ok, oplo bih izbjegavao, kao i francuze (osim renaulta).... Punto mi se čini kao ok auto, djelovi nisu skupi koliko sam upućen. Ali, rabljeno je rabljeno, to je uvijek lutrija. Ja nikad ne bih kupio od nekog šoderaša (ovi privatni "saloni" rabljenih), radije bi tražio nešto po oglasniku.

Kontaktiraj Crnojevića, njemu je to na neki način struka pa te može savjetovati...

Boldano - odličan savjet. Tako i ja radim. Kupio sam ženi auto, i odmah uložio oko 4000 kn. Ovjes, remenje, kočnice, sve tekučine. To je bilo 2008.me. I od tada samo ulje i flitar zraka godišnje  i jedan set guma.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Opcenita auto tema
« Reply #599 on: July 06, 2013, 00:51:06 »
Hvala svima na savjetima, puno ste pomogli,bas ste se fino raspisali! ;)

@Safety ova fiesta mi se jako dopada i uzet cu je u obzir definitivno,jedino me brine kolko mjesta ima odostraga mada mi ne igra to toliko ulogu....ovaj oglas mi se cini super jedino me brine zasto ga covjek prodaje nakon samo 24000km i nema servisnu knjizicu ali budem nazvao pa se raspitao!