GT Sanatorium & Archeology > Gran Turismo 4

Nordschleife-Nurburgring "Grune Holle"

(1/5) > >>

shelMi:
Evo mislim da je to vecini najdraza staza ,a bome je i najteza.

Ovdje pisite svoje rezultate koje ste napravili na toj stazi (nemoraju to biti samo rekordi s Minoltom ili Formulom ,moze i s nekim najobicnijim autom.

1.Koje vozilo?
2.Tuned?DA ili NE?
3.Nitro?DA ili NE?
4.Koje vrijeme?
5.Volan ili kontroler?
6.Staviti sliku auta i vremena da se moze potvrditi!!! (Mora biti oboje vidljivo na jednoj sliki!!!)

Nista ,uzivajte i pisite da vidimo koliko je ko dobar.

Evo ja cu prvi:

1.Honda Integra DC2 95´
2.DA
3.NE
4.7´59.326
5.Kontroler  :-\ (volan mi je kod frenda ,moram ga doma dofurat  ;))

Evo i slika:



sagitarius:
Prebaceno u GT4 dio foruma.

shelMi:
Sorry nisam znal ,tam sam videl i tam napisal ,hvala na ispravku.

Ajmo ljudi pokrenimo taj forum ,pisite ,komentirajte sto vam je tesko ,koji zavoj dobro vozite a tezak je ili kakve su gljive s placa. ;D ;D
Ajmo LJUDI!

Tomivav:
slazem se s tobom prijatelju! gt4! jes.
dakle, ja sam tek prekjucer poceo ozbiljnije vozit nurburgring a razlog je zadnja misija od pogadjate vozackih misija. nisam ni danas uspio bit prvi, al sam uspio drugi sa 3 sekunde zaostatka za drugim. iako sam odvozio cisto, bilo je par zavoja di sam se bojao pritisnit gas do kraja i di sam previse u strahu vozio, pa eto. mora se bas super odvozit za prvo mjesto...
al kad predjem tu misiju, onda stavim vrijeme. konfiguracija ne treba nist jer je misija. vozim na joysticku.

edit: eo danas prije skole, (sad sam u skoli) preso tu zadnju misiju. oh, kako je dobar osjecaj vozit dragu nam stazu. jeeej. hepi sam i dobih dobar autic - 483 sam uspio kmh. bok idem

edit2: omg, 1 lap magic u nurburgu je sprdacina spram zadnjeg testa u zadnjoj licenci. 7:07 potrebno a ja 7:15 :-\

toni_cro:
woohooo 1. post, napokon o ja sam ovdje :D

1. Honda NSX-R 2002
2. NE
3. NE
4. 7:54:385
5. Volan
6. jbg nema slike, aj pričekaj te malo pa ći ubaciti u 2. post ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version