Author Topic: Poginuo Georg Plasa :-((  (Read 20738 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Poginuo Georg Plasa :-((
« Reply #15 on: April 17, 2012, 23:51:32 »
Onda bi Senna osvojio jos puno naslova

Nije Senna zbog pojaseva poginup, nego zbog kola i siljka koje je probilo kacigu i lubanju te stao u mozgu. Samo pricati o tome je tesko. Tu mu vec nikad zivot nebi bio isti, ostatak zivota bi vjerojatno bio nepokretan i sa "mrtvim" mozgom. Sve je to prezalosno i velika velika nesreca...

Pa ne komentiram ja nista u vezi pojaseva, nego post iznad mog - tj. da se uvijek mogu zalomiti proklete okolnosti, da tu NAZALOST (kod Georga) nije nista nevjerojatno.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Poginuo Georg Plasa :-((
« Reply #16 on: April 17, 2012, 23:54:14 »
U motosportu se vise ne gine ( u pravilu jel, uvik ima tragicnih iznimaka).
Svaka kategorija ima svoja pravila o sigurnosti koja se moraju pridrzavat. Jel se na reliu prevrnu auta 5 puta pa vozaci izadju, ovo je bio direktan udarac pa je malo drugacije al opet mislim da se wrc auto zabije u stablo istom brzinom da bi vozac i suvozac bili ok.
@ljubusak- kavez se deformira al opet je to minimalno, odnosno nije prignjecilo vozaca. Vidi se da je sjedalo previse nagnuto naprid, vjerovatno se slomilo (ili nosac sjedala), pukli i pojasevi i slomia vrat