Author Topic: (M) Assassins Creed 3  (Read 28039 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #30 on: October 30, 2012, 15:48:02 »
Primjetio sam ovu ediciju što sam ja naručio, dodju bonus misije, a ova obična ako se prednaruči druge itd.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #31 on: November 07, 2012, 19:18:00 »



STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #32 on: November 07, 2012, 20:06:57 »
Prokletinja... ništa ne spavam zbog te igre ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #33 on: November 08, 2012, 06:46:53 »
Ja polako prelazim, baš onako guštam kao i u svakom AC, divim se okolini, vrlo rijetko trčem, naročito u ovom nastavku, gdje se primjeti da su uradjenja poboljšanja na svim razinama(iako je poznata kroz nastavke provlačena ubisoftova 'neispoliranost' RDR mi je tu bio ljepši) kretanje, trčanje lika, kretanje po stepenicama, sad diže noge, nije kao prije koda ide po pokretnim stepenicama... Sve izgleda ljepše, i sad smo nekako 'uvučeni' u grad, kamera iza lika je puno ljepše smještena, sve izgleda veće, borbe izazovnije. Još sam na početku igre, to su dosadašnji dojmovi.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #34 on: November 08, 2012, 11:53:44 »
Ja sam dogurao do faze "mladi indijanac" pa sam se totalno posvetio lunjanju kroz prirodu, otvaranju mapa, traženju životinja na svakoj lokaciji...

Inače, igra ima dosta bugova, ali ništa što bi baš zasmetalo. Životinje me fasciniraju, naročito vukovi, pume, medvjedi... vrlo zajebana ekipica i totalni je strah kad si u sred noći u šumi, a oko tebe čopor vukova zavija ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #35 on: November 28, 2012, 22:01:56 »
Mali rezime igre.

Prvo da napišem kako je ovo jedna od onih igara kroz koje ne žurim, kroz koje mogu da guštam, da se uživim u lik, da ne puštam tako lako kontroler, da ne koristim konja nikako, da jednostavno šetam i šetam bilo šumam ili gradovima i nikako da dosadi, barem evo prvih 30h.

Tako da svatko tko voli temeljito prelazit igre, ovo mora odigrati.

Grafika je odlična, pogotovo atmosfera po noći dok kiša pada, magla je tu zbog drugih razloga, ingame scene su stvarno prekrasne, likovi su vrlo detaljno odradjeni.

Što se tiče nekih dijelova igre, kao recimo trgovina, o tome nemam blage veze niti to radim(ono slanje konvoja) kupovina odjeće a da ju ne vidiš isto je tako glupo(kao i to što ne ostane u ingame scenama, mislima da je ostavala u ACR) kupovanje oružja isto tako nema smisla, jer ova 'početna' su dovoljna i evo završit ću igru s njima.
Sporednih misija ima zanimljivih, ali bome i dosadnih, mlakih.

Ona djeca što znaju trčati na vas, mene podsjećaju na onu iz filma Pasija što Judu opsjedaju i stvarno su iritantna sa svojim zvukovima.

Uglavnom, bugove ne treba spominjati, dešavaju se, ponekad malo su i smiješni, ali već rečeno da ne narušavaju ukupni dojam i doživljaj igre.

Jedna prekrasna igra koju treba odigrati, definitivno.  :)

STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #36 on: November 29, 2012, 14:09:50 »
Meni se čini da je ovo prekratko... prešao sam 60 %, a misije u NY sam tek počeo igrati. Ostalo je riješiti još samo perje, možda koji kovčeg, ali sumnjam, tek je sad krenula trgovina mada mi se još svi majstori nisu otvorili... 


Inače, prokletinja ne pušta.... dođem oko 22h samo na sat vremena pa eto i 1 ujutro, a ja još skačem po stablima ::)


Ja dosta trgujem jer treba novaca za opremit brod i pokupovati sve đinđe po trgovinama. Kad se dogura do proizvodnje oružja onda je jebena lova u pitanju. Savjet je da prvo oslobodiš područja za trgovinu jer će ti stalno napadati konvoje, a obavijest o napadu nekad mi jednostavno promakne...

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #37 on: November 29, 2012, 14:54:25 »
Prema vašim opisima mi djeluje kao križanac Assasins Creed-a i Colonizationa
A to nije nimalo loše .

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #38 on: November 29, 2012, 14:58:28 »
Fenomenalna igra

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #39 on: November 29, 2012, 15:28:21 »
Stvar je u tome da nisam poslao još niti jedan konvoj, uopće nisam taj dio igre gledao, jesam odradio one misije za majstore, morat ću pogledati jer ima se našto trošitm one mape su prokleto skupe, kao i opremanje broda koji usput rečeno ne daje lovu za misije, što bi po meni trebali.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #40 on: November 29, 2012, 15:49:22 »
Ma trgovina pod obavezno... ja sam prvo slao samo bačve, pa lagano ostalo. Kupuješ sirovine u trgovinama, rješavanjem homestead misija ćeš moći raditi više stvari (naravno, treba i recepte skupljati, no to se riješava najbolje igranjem ostatka igre, skupljanjem ostalih đinđa).

Evo malo prolistaj http://segmentnext.com/2012/10/31/assassins-creed-3-homestead-guide-crafting-missions-artisans/

http://segmentnext.com/2012/11/01/assassins-creed-3-artisans-leveling-guide-how-to-recruit-and-level-up/


Sad već radim s oružjem, tu je dobra lova, prije nego mi se ono otvorilo dobro je išla i hrana


Igraj i brodske misije da smanjiš rizik na brodskim rutama, a isto vrijedi i za trgovce koji su na granici, bostonu i newyorku, kad dovedeš područje pod svoju kontrolu onda se smanjuje rizik napada i nestaje porez pa je i veća zarada...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #41 on: November 29, 2012, 21:18:11 »
Hvala na info, sad ću odradit i taj dio igre.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #42 on: November 29, 2012, 23:10:24 »
Moram ovo odigrati, ali jednostavno previše igara imam u zadnje vrijeme. Naravno, želim prvo završiti Revelations, iako mi priča i nije toliko bitna, poslije bi mi bilo bez veze. Da barem dođe taj next gen, pa prestanu izlaziti igre za ovaj, taman bih odigrao sve što planiram u sljedeće dvije godine.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #43 on: December 01, 2012, 12:53:53 »
Poceo i ja igeati ,i prvi dojmovi igra je odlicna, na momente preljepa uz male bugove koji znaju ici na zivce ali sve u svemu ovo je velik skok od ac2 u svim segmentima..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #44 on: December 04, 2012, 11:58:41 »
gledajuci ovu igru mislim da se vec tu vidi kakve ce igre biti na sljedecim konzolama u vidu grafike i detalja koja je na ovoj igri na razini uncharteda , i mislim da ce sad pred sami kraj izgledati sve ljepse jer se vjerojatno koristi nesto next gen alata, sjetite se black igre pred sami kraj ps2 kako je izgledala..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg