Author Topic: (M) Assassins Creed 3  (Read 28093 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #60 on: June 21, 2013, 12:48:14 »
Postao mladi indijanac, lutao bezveze okolo, dosadno brate. Da barem ima neka indijanka dva pera, da malo začini radnju. Naravno, uvijek postoji opasnost od "tri pera"  B-)
Možda nekad završim, kad sam Crysis 2 uspio završiti već (još dosadnije). A što se drugih igara tiče, recimo Dishonored i Tomb Raider su mi vrhunske. Sad ću tražiti novi Bioshock i TLOU, vjerujem da ću uživati u njima. I to je to, do PS4 me zanima još par igara, za ovakve generičke uspavanke nemam više volje. Tko zna, možda je vrijeme da zakopam sjekiru, objesim padove na čiviluk, ono, postanem stari seronja kao ostatak moje generacije...eee...

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #61 on: June 21, 2013, 12:50:39 »
Odustao od igranja nakon 8 sati igre. Četiri AC-a su bila sasvim dosta, AC2 ostaje legendarna igra, ovo mi je dosadno. Starost, jebiga.

Totalni fail... 8 sati je premalo da bi vidio išta zanimljivo u igri. Prava igra počinje tek nakon što počneš igrati kao mladi indijanac.

Ajde, ajde, vraćaj to natrag u konzolu i kreni u istraživanje

8 sati je premalo da se vidi ista zanimljivo?! Wow, to samo pokazuje koliko sam ja izvan tih igara u danasnje vrijeme. Pa neke novije igre ni nemaju 8 sati u cijelom single playeru.

Koliko vi sati igrate dnevno te nove igre, kao npr. Last of Us? 18-20 sati za single player bi meni trebalo mjesec dana da zavrsim.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #62 on: June 21, 2013, 13:24:16 »

8 sati je premalo da se vidi ista zanimljivo?! Wow, to samo pokazuje koliko sam ja izvan tih igara u danasnje vrijeme. Pa neke novije igre ni nemaju 8 sati u cijelom single playeru.

A gle, možeš ti i AC3 proletit ko budala za kratko vrijeme... znam ja pacijente koju su Red Dead Redemption završili za vikend igranja.

Ja sam AC3 završio na 100%, ako se ne varam mislim da piše nekih 73 sata igranja. OK, meni je ovaj sjeo ko budali šamar, apsolutno najbolji AC do sada, baš iz razloga što su se konačno maknuli iz grada i što rijeko koristim opciju dikretnog prebacivanja na neku lokaciju već radije opalim trk konjem ili na noge pa naletiš na puno zanimljivih stvari usput. Igrao sam to nekoliko mjeseci (nemam ni ja baš vremena za puno igrati).

Koliko vi sati igrate dnevno te nove igre, kao npr. Last of Us? 18-20 sati za single player bi meni trebalo mjesec dana da zavrsim.

TLOU igram već 8 dana, tek sam na 49%. Igram polako, temeljito, nekad i po 10 minuta čučim i gledam kako riješiti 4-5 neprijatelja bez da trošim municiju, pretražujem svaki kutak lokacije i slično. Jebiga, premalo je dobrih igara da bi ih tek tako preletio. Igram malo i rijetko, ali igram temeljito kad mi nešto sjedne

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #63 on: June 21, 2013, 13:46:14 »
Ja polažem nade u TLOU, isto ne planiram brzo igrati. Znam i ja ostaviti blizu 100 sati u igri, ako me uvuče u svoj svijet. AC2 je to uspio, AC3 ne baš. Ali Ezio je bio jebač...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) Assassins Creed 3
« Reply #64 on: June 21, 2013, 17:37:38 »
Sve zavisi od pristupa igri, bolje pomalo i guštati pa taman po pola sata dnevno, nego to zbrdazdola riješit!
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo