Gaming Headquarters > Forza Motorsport Surgeons

Forza Horizon • nesluzbena chat tema

(1/15) > >>

sagitarius:
Ovo je doslo napola iz vedra neba.

developer: PlayGround Games / Turn 10
izdavac:Microsoft Games
izlazi: jesen 2012
zanr: open world racer

prvi teaser trailer: http://youtu.be/3Nava72HTq0

Dakle, radi se o nekoj vrsti Forza-spoin-offa ocito smjestenog u "otvoreni svijet", dakle pakticno Forza-Test Drive Unlimited klonu.

Sve informacije su zasad nepostojece, detalji se ocekuju kada se skine embargo negdje kroz iduci tjedan, najzanimljivije je da izlazi do kraja godine.

Za one koji se pitaju tko su dovraga PlayGround Games, studio je nastao udruzivanjem velikog broja ljudi koji su nekada radili u Bizzare Creationsu (Project Gotham, Metropolis, itd..), Codemastersima i Reflectionsima (Driver najpoznatiji vjerovatno). Ovo je ocito konacna potvrda dugih glasina o tzv. "Forza World" projektu koji je ocito dobio i ime i datum izlaska.

Cekamo iduci tjedan za vise informacija i nadam se neke slike. Svi detalji vjerovatno ili na GDC ili pred ljeto na E3.

Ovo je i sluzbeno prva voznja koja me zanima u 2012, nicemu se novom nisam nadao za ovu godinu, ali evo nesto sto bi moglo vratiti guste iz vremena prvog TDU, pogotovo kad se uzme u obzir tko sve stoji iza igre.

nrgpower:
otkad sam pocea igrat konzole sanja sam igru koja ce imat fiziku simulacije i bit open world, tdu1 je bia savrsen sta se open worlda tice al ne bas dobar sta se fizike tice. ovo bi moga bit pun pogodak!
forza 4 fizika u open worldu

toni_cro:

--- Quote from: nrgpower on March 03, 2012, 20:24:05 ---otkad sam pocea igrat konzole sanja sam igru koja ce imat fiziku simulacije i bit open world, tdu1 je bia savrsen sta se open worlda tice al ne bas dobar sta se fizike tice. ovo bi moga bit pun pogodak!
forza 4 fizika u open worldu

--- End quote ---

same here

maliDjuro:
Samo da podsjetim stare Amigaše da su Reflections bili podstudio od Psygnosysa (sad Sony Liverpool), a ispod njihovog čekića su izašli Shadow of The Beast i Awesome, a kasnije po playstationima i Destruction Derby...

DogZy:
... i formule... ja imam F1 2004 od sony livepoola

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version