Author Topic: Forza Horizon • nesluzbena chat tema  (Read 94805 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #30 on: June 03, 2012, 16:59:46 »
Ta laka zarada je sasvim u redu s obzirom na tu gomilu auta, ali u ovoj karijernoj inačici bismo vozili aute od tima u kojem se natječemo u pojedinom prvenstvu (a ako hoćemo drugo vozilo, onda treba pregovarati s drugim ekipama i uvjeriti ih da baš nas uzmu k sebi) - lova bi bila potrebna zapravo za operativne troškove natjecanja i razvoja tokom sezone... 8) 8) 8)

Ovak nešto bi odlično funkcioniralo i online, prvo na lokalnoj razini, a zatim i svjetskoj. Možda bi se čak i prvi gaming sponzori stidljivo počeli pojavljivati.
Uostalom, tek to bi bio pravi Academy filter za najboljih 100-200 koji bi išli na finalni obračun - a ta krema nek se dalje razračunava na neki njima praktičan način... al svi mi ostali bi enormno guuuštali u tim ligama :D


Samo nek mi Kaz da poso, može i parsto mjesečno ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #31 on: June 03, 2012, 17:02:09 »
Mene bi od Kaze najviše zanimala simulacija "prave" trkačke karijere. Od kartinga pa polako naprijed, ali kroz simulacije pravih prvenstava u svim tim kategorijama + plus upravljanje ugovorima, financijskim resursima i sponzorima...

The real life simulator ;D

Hehe, meni je Fallout 3 - The Real Life Simulator, na moj način igranja :D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #32 on: June 03, 2012, 17:18:01 »
znaci tribamo spojit fallout 3, gta, gt5 i bf3 ;D ;D ;D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #33 on: June 03, 2012, 17:32:23 »
Ne dirajte mi F3 (osim da ga učinite težim), nikakve druge eksperimente! ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #34 on: June 04, 2012, 20:30:11 »


evo ga...prvi ozbiljniji trailer :) dojmovi?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #35 on: June 04, 2012, 21:06:33 »
Jel' ovo NFS ili?!

Dugi brzi zavoji pogodni za vožnju na kontroler...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #36 on: June 04, 2012, 21:11:38 »
pa ja se potajno nadam da nije...da ipak na kraju bude forza u svim segmentima :) rekoh,potajno se nadam :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #37 on: June 04, 2012, 21:12:42 »
Nece, ovo ce biti kao prvi test Drive Unlimited i kao takvo bit ce genijalno ;D ;D

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #38 on: June 04, 2012, 21:15:43 »
nadam se da neće arkadno nešto bit..jer po traileru mi se tako nažalost i čini :/
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #39 on: June 04, 2012, 21:20:55 »
Sta fali dobroj arkadi? TDU je bio arkada, ali je kao takav bio 11000% voziv na volan (ja sam ga citavog prosao na volan, osim motora naravno) i bio je sjajan. Isto kao i Project Gotham recimo.

Horizon nece biti simulacija, u najboljem slucaju bit ce ono sto se naziva "simcade". Ali u takvim igrama je poanta zabava, barem meni - a to cekam jos od navedenog prvog TDU.

Quote
Horizon is meant to be accessible and on default settings the handling is best described as Forza lite, or a close cousin of Project Gotham. It has livelier, quicker steering, and Forza's already-present inclination towards drifty, manageable oversteer is indulged (there's a points system that rewards crowd-pleasing, show-off driving with 'fame', the game's main currency). But it still has some bite.

Fulton insists that the simulation hasn't been cut back at all, and the only changes have been tuning the cars' set-up and tyres to make them more driveable in an open-road setting. "Configuring a car to drive when it only has to go in one direction round a track, never faces oncoming traffic, never has to take a hard right or even turn through 180 and go the other way - that's very different to configuring a car for an open world where you do have to do those things," he says. "The modifications we've made have been very minor," confirms Raeburn.

BTW Potvrdjeno da ce ici u 30 fps.

All this beauty comes at a performance cost, however, and Forza's traditional 60 frames per second refresh has been knocked down to a (very smooth) 30. Raeburn assures me that the controller still updates 60 times a second to ensure low control latency, and that the physics simulation runs at the same rate as Forza 4's.

http://www.eurogamer.net/articles/2012-06-04-forza-horizon-preview-the-open-road-dream

+ novi facts:

- traffic with licensed cars
- cars you cant buy like unicorn cars in Forza Motorsport, but find in barns (ovo je kao TDU)
- 3 radiostations: Drum n' Bass , Dub and Rock/Mattel. via radio you´re informed by events too
- snow
- destructible objects
- animated environment
- Rewind functionality
- speedtraps

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #40 on: June 04, 2012, 21:28:13 »
a jer stiže Elite Sagitarius pa me razumiješ zašto navijam za što više pravih simulacija :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #41 on: June 04, 2012, 21:31:07 »
A znam, ali ovo je od prvog dana najavljivano kao arkada, tu se kruha neces volanom najesti onako kako ocekujes :)

Za Elite ces imati Forzu 4 i F12012 (mada na Xboxu ne podrzava nativno 900 stupnjeva, vec samo 270, sto je naravno glupost, ali tako je).

Za pravu iskoristivost CSRE trebat ce ti ipak ili PC ili PS3 u nekom casu, ali polako, baby steps.

Taman ces se izgustati na svemu ovome, za Bozic skupiti neku lovu, past ce cijena PS3 i onda imas pravu podlogu za stvarni pocetak :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #42 on: June 04, 2012, 22:12:40 »
Amare, ima li šanse da su ovi uzeli štogod od PGR-a? Onu fiziku auta npr?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #43 on: June 04, 2012, 22:33:00 »
Ne, fizika je ocito T10 "dijete".

PGR je mrtav da mritviji ne moze biti ocito.

Mislim fuckas fiziku, meni se place zbog gradova i staza. Daj zamisli. Dan-danas PGR 3 i 4 imaju apsolutno najljepse i najdetaljnije gradove ikad stvorene igdje.

Ono, baci pogled na prvih 5 stranica ovog threada i dodje ti da se rasplaces. A kad ga citavog pogledas jednostavno shvatis koliko je necije ljubavi, truda i vremena zauvijek baceno u vjetar.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Horizon • nesluzbena chat tema
« Reply #44 on: June 04, 2012, 23:12:24 »
Eh da :(