Author Topic: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic > arhivska tema  (Read 127189 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #135 on: May 03, 2012, 23:25:44 »
Sutra vam tucem vremena samo da znate! I to na vise accountova! :)
Hval'te me usta moja, kad' nece ni'ko drugi!!!! ;D ;D ;D
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #136 on: May 04, 2012, 00:13:14 »
Trenutno smo na 4. mjestu, Slovenija je skocila na vrh.

http://eu.gran-turismo.com/gb/academy/2012/trophy_ranking/ >> kliknite na Average Ranking

Dakle, pricali smo nesto o kreiranju tih slovenskih accounta... ;D ;D ;D

Salim se, cestitke svima na sudjelovanju, nadam se da cemo iducih dana jos vise zapeti i da ce se jos vise clanova pridruziti.

A apsolutno podrzavam Fedrovu ideju, mislim da ce nam samo malo truda i potojanje Friends leaderboardova za izazov dati dobar podstrek za voznje i da se fino naguramo medju 250 koliko god mozemo.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #137 on: May 04, 2012, 01:22:03 »
Hej, Kistijane brz si ko munja u Rimu 8) volan mi se užario ali te ipak nisam dostigao (+.003)

Samo zahvaljujući tebi sam uspio ući i na rimsku listu, baš si me motivirao da vozim i pokušam te stizati (a i Dechu isto)... sad smo u top 200, mislim da ćemo komotno ostati u 250 :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #138 on: May 04, 2012, 07:19:04 »
Ja se ispričavam što se nisam trudio postići neka bolja vremena, stvarno nemam ni vremena ni živaca loviti stotinke (sekunde u mom slućaju), najbolje što mogu je na još par accounata odvesti sva zlata ne bismo li prestigli Libanon (trenutno smo drugi). Btw, ako je netko pokušao otvoriti acc "GTSundjer" to nije mogao jer sam ja to napravio. Prodajem jeftino. ;)

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #139 on: May 04, 2012, 07:58:16 »
Jučer sam skinuo i vozio cca sat i pol i prošao samo prvih pet evenata. Uglavnom ,prije nego sam počeo voziti imali smo prosjek 7,7 a nakon moje vožnje 8,0. He,he.
Pošto sam ja na gamepad htjedoh reći da mi se ćini da je malo preciznije nego GT5. Nekako sve mogu ljepše dozirati. I ide mi na živce što se za svaki novi event pali TC na 5. Jebem se ko mladi majmun da skinem koju desetinku da me bude malo manje sram i onda skužim TC. Kad ga isključim vrijeme odmah pada.
Uglavnom , fora. Malo za promjenu...
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #140 on: May 04, 2012, 09:47:23 »
A ja još nisam niti odvezao krug  ;D, večeras se bacam na vožnju i top 50 ( ako bude vremena)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #141 on: May 04, 2012, 10:39:47 »
A ja još nisam niti odvezao krug  ;D, večeras se bacam na vožnju i top 50 ( ako bude vremena)
....e ovaj na struju napadam , ponavljam i ponavljam i .......,daje rezultate, a tek kad spojim volan .....i dobijem svoju brzinu interneta... U boj!! , u boj!!.....
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kristijan_ mMw

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 116
  • PSN-ID : kristijan_mMw
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #142 on: May 04, 2012, 11:34:10 »
Hej, Kistijane brz si ko munja u Rimu 8) volan mi se užario ali te ipak nisam dostigao (+.003)

Samo zahvaljujući tebi sam uspio ući i na rimsku listu, baš si me motivirao da vozim i pokušam te stizati (a i Dechu isto)... sad smo u top 200, mislim da ćemo komotno ostati u 250 :)

Hvala Fedro ;)

Offline matec77

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 51
  • PSN ID : matec77
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #143 on: May 04, 2012, 14:05:02 »
o

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #144 on: May 04, 2012, 16:12:25 »
Priznajte! Tko je maknuo Libanonca?!
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #145 on: May 04, 2012, 16:38:30 »
Ajmo svi na Rim, Rim je naš!

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #146 on: May 04, 2012, 16:39:54 »
Priznajte! Tko je maknuo Libanonca?!

Ja sam stvarno posve spreman povjerovati da i Slovenci i Finladjani igraju prljavu igru sa profilima, a kako je pocelo, do kraja ce postati ne prljavo - vec strasno prljavo ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #147 on: May 04, 2012, 16:43:59 »
Razlog više da se uopće ne zamaram tim glupostima. Odvezao sam na drugom acc s kontrolerom Leafa, ali neću više. Jednostavno mi se ne da zamarati tim pizdarijama da se dobiju neki fejk podaci koji realno uopće nisu ni bitni. Kakve koristi od toga koliko tko ima zlata? Još bi čovjek razumio da su akademiju stavili na svačiji store, ali ne, stavljeni su samo na određene pa automatski prisiljavaju ove što žive u vukojebinama ko mi da rade druge accounte.


btw... još nisam odvezao drugi event... niti imam volje. Možda večeras dok se ne okupi treća smjena za online

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #148 on: May 04, 2012, 16:52:03 »
Pa nitko ne trazi da se itko zamara :)

Dovoljno je samo da se svatko potrudi odvoziti sve evente za zlata, a sve ostalo spada u neke druge domene i svatko neka o tome odlucuje prema nahodjenu.

Sama ideja da na kraju mozemo biti medju najvise pozicioniranim drzavama po rankingu je pozitivna i mislim da je to okej motivacija da svatko da maksimum od sebe. Brojevi i statistike kakve god bile su apsolutno nevazne - i kao sto smo svi svjesni, u ovom modelu podlozne raznoraznim makinacijama - ali ako se nesto moze, zasto ne?

Ja podrzavam sve koji ce izdrzati ovo do kraja i truditi se osvojiti zlata za sve buduce Evente. A ako ce netko pozeljeti i raditi na statistici - svaka mu cast, bit ce to zanimljivo za pratiti do samog kraja. Kakao stvari stoje, trenutno smo prvi ;D

Sto je ipak rezultat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #149 on: May 04, 2012, 16:54:42 »
Pa odvoziti ću sve radi nagrada...


btw... kad će se moći auti dobiti?