Author Topic: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic > arhivska tema  (Read 127222 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #90 on: May 02, 2012, 20:03:58 »
Avarage Gold Ranking vjerojatno znači koliko prosječno zlatnih pehara ima igrač određene zemlje.

Evo, Qatar je primjer - jedna osoba odigrala i osvojila sva zlata.
http://eu.gran-turismo.com/gb/academy/2012/trophy_ranking/
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #91 on: May 02, 2012, 20:25:45 »
Idem odvozit sa Uk acc i pokupit samo bronce.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #92 on: May 02, 2012, 21:32:14 »
Brazil nas je pretekao a Madarska nam puse za vrat, trebali bi svi koji imamo jos pokoji HR account odvoziti i pozlatiti i na tim accountima.

Nikad se ne zna, mozda i to bude nekad nesto znacilo.
PSN ID: poiux

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #93 on: May 02, 2012, 22:00:30 »
A nije problem... ali uspoređivati se tim zemljama čije manje selo ima stanovnika više nego cijena naša vukojebina nema baš smisla ;D


Trebalo bi po drugim forumima razglasiti da ljudi to ne mogu skinuti sa HR acc, ali da mogu i trebaju igrati sa njime...

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #94 on: May 02, 2012, 22:40:08 »
Da samo 1% Ciudad de Mexica igra, sve bi poharali  ;D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #95 on: May 02, 2012, 22:58:24 »
meni se sviđa poboljšana fizika, silvia je odlična za voziti
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Jev

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
  • PSN: GTRoadRunner
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #96 on: May 02, 2012, 23:03:26 »
Bravo Zoky svaka cast za top na Rimu!
Al ovo deluje dosadno (sudeci po tome sto sam video).
GT5 - Platinum
100% Game Completion
Sva kola
GT3 RS / ClubSport Pedals

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #97 on: May 02, 2012, 23:09:03 »
Bravo Zoky svaka cast za top na Rimu!
Al ovo deluje dosadno (sudeci po tome sto sam video).
Hvala.....pa ovo s rimom nije bas nesto zanimljivo pretjerano al tu sam relativno brzo uspio prvo mjesto ugrabit, mozda sam potrosio sat vremena ukupno. Ovo na eifelu mi je puno zanimljivije i jednom kad pocnem ne mogu jednostavno stat, istina treba biti jako uporan al eto ja jesam izgleda! ;D...vidim da su me tu skinuli a mogo bi jos kakvu slabu desetinku skinut pa budem jos to probal sutra nakon sto se posteno odmorim od danasnjeg dana....

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #98 on: May 02, 2012, 23:57:18 »
Bravo Zoky svaka cast za top na Rimu!
Al ovo deluje dosadno (sudeci po tome sto sam video).
Ne nije dosadno, što više ovo meni dijeluje vrlo zanimljivo, ovo bi mogao(pošto igram šaha) usporedit sa šahovskim problemima, ono imaš zadatak i riješi ga, tako je i ovdje, imaš dio dionica gdje se traži vještina pojedinca i kako će on to svladati na najbolji način, ovo bih volio više nego bezvezno obaranje rekorda staza ili guranje do prvog mjesta.

I ovo 'početne' runde su mogle trajati tjedan, ne 2.
Dovoljno da se ljudi upoznaju, poslje će pretpostavljam to biti kompleksnije, cijele staze itd i tu bi bilo dosta 2 tjedna.
Ja ovo vidim kao osobno usavrašavanje,(licence) biranje drugih putanja itd. meni je ovo super i nešto najbolje što je se dogodilo GT
serijalu.
Bravo Kazo, taman da se zabavimo do najave novog GT na E3.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #99 on: May 03, 2012, 00:01:18 »
Baš me zanima da li će svakim novim eventom igra rasti ili je to to ;D

Nekako mi se čini da bi svaki novi event mogao donijeti i veći update

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #100 on: May 03, 2012, 00:23:16 »
A nije problem... ali uspoređivati se tim zemljama čije manje selo ima stanovnika više nego cijena naša vukojebina nema baš smisla ;D


Trebalo bi po drugim forumima razglasiti da ljudi to ne mogu skinuti sa HR acc, ali da mogu i trebaju igrati sa njime...

Pa u tome i jest fora..., ono ganjamo se sa Brazilom.

btw, malo prije sam saznao da sutra ne radim pa....
PSN ID: poiux

Offline Jev

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
  • PSN: GTRoadRunner
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #101 on: May 03, 2012, 00:46:31 »
Bravo Zoky svaka cast za top na Rimu!
Al ovo deluje dosadno (sudeci po tome sto sam video).
Ne nije dosadno, što više ovo meni dijeluje vrlo zanimljivo, ovo bi mogao(pošto igram šaha) usporedit sa šahovskim problemima, ono imaš zadatak i riješi ga, tako je i ovdje, imaš dio dionica gdje se traži vještina pojedinca i kako će on to svladati na najbolji način, ovo bih volio više nego bezvezno obaranje rekorda staza ili guranje do prvog mjesta.

I ovo 'početne' runde su mogle trajati tjedan, ne 2.
Dovoljno da se ljudi upoznaju, poslje će pretpostavljam to biti kompleksnije, cijele staze itd i tu bi bilo dosta 2 tjedna.
Ja ovo vidim kao osobno usavrašavanje,(licence) biranje drugih putanja itd. meni je ovo super i nešto najbolje što je se dogodilo GT
serijalu.
Bravo Kazo, taman da se zabavimo do najave novog GT na E3.  ;D

Razumem to u potpunosti ali po meni nije bas fora ganjati hiljaditinke. Jel nema tu nekog velikog posla, mislim svi koji su na 0.010 jedan od drugoga su po meni na nekom istom nivou.
Da se izrazim malo bolje, ne mozes se odvojiti od konkurencije ukoliko je drugoplasirani na 0.002 od tebe.
Mada ja mislim da ce u 8-oj nedelji biti celi krugovi, ovo je samo zagrevanje.
Zoky, voleo bih ti se pridruziti na vrhu (:P) ali necu da se bakcem sa GT Academjom posto nema Srbije (besan sam zbog toga  >:().

A o E3... ako najave GT6 onda cu da se razocaram, ja sam kupio GT5 da ga vozim minimum 4 godine, novi GT tako rano se kosi sa svime vezano za GT (po mom misljenju).


Pozdrav.
GT5 - Platinum
100% Game Completion
Sva kola
GT3 RS / ClubSport Pedals

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #102 on: May 03, 2012, 00:49:55 »
A o E3... ako najave GT6 onda cu da se razocaram, ja sam kupio GT5 da ga vozim minimum 4 godine, novi GT tako rano se kosi sa svime vezano za GT (po mom misljenju).


4 godine? Malo si uzeo ;D

Između neparnog i parnog nikad nije bio veliki razmak, sigurno ne toliki.... preoptimistično s tvoje strane. Nemam ništa protiv pod uvjetom da stave još 20-30 staza kao dlc za gt5, ali radije neka daju novu igru sa svim time, da je ispoliraju i stave novu karijeru.

No, o tome u drugoj temi.


@poiux - jebga, kasno mi je sad za to, imam nešto ujutro dogovoreno. Možda samo naletim odvesti malo Silvije na Akademiji, nisam je još probao

Offline Jev

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
  • PSN: GTRoadRunner
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #103 on: May 03, 2012, 00:57:24 »
A o E3... ako najave GT6 onda cu da se razocaram, ja sam kupio GT5 da ga vozim minimum 4 godine, novi GT tako rano se kosi sa svime vezano za GT (po mom misljenju).


4 godine? Malo si uzeo ;D

Između neparnog i parnog nikad nije bio veliki razmak, sigurno ne toliki.... preoptimistično s tvoje strane. Nemam ništa protiv pod uvjetom da stave još 20-30 staza kao dlc za gt5, ali radije neka daju novu igru sa svim time, da je ispoliraju i stave novu karijeru.

No, o tome u drugoj temi.


@poiux - jebga, kasno mi je sad za to, imam nešto ujutro dogovoreno. Možda samo naletim odvesti malo Silvije na Akademiji, nisam je još probao

Ja bi radije voleo DLC i nove stvari nego novi GT.
Jednostavno objasnjenje - tek sam skoro (posle polaganja vozackog ispita) postao veoma dobar na GT5-ici, i ne bih voleo sad ponovo da pocinjem od nule.
A za novu karijeru i sl. me bas briga, nisam ni jednu trku odradio (imam Platinum na drugom accountu, sva kola i samo 2 trke ostale da pobedim), jedino sto radim na GT-u je time trial na GTPlanetovom WRS-u, online trke (trkanje sa Zokijem je fenomenalno, jednostavno fenomenalno) i to je to!
GT5 - Platinum
100% Game Completion
Sva kola
GT3 RS / ClubSport Pedals

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #104 on: May 03, 2012, 00:58:57 »
Nećemo u ovoj temi, ali kako stvari stoje, nema DLC-a(bilo bi i bezobrazno naplaćivati dalje, ako nastave po sadašnjoj praksi, jer ovo je presiromašno, a ovo što je i izašlo je 'zaokružilo' GT5 kao neparni nastavak i svojevrsni test za DLC pakete narednog nastavka)

Akademija je tu do kraja 6 mjeseca, odmori 7-8 mjesec i eto nam GT6 oko 10 mjeseca.
Što se tiče vremena, na njih ne gledam toliko iako je frend lista ljepa motivacija, više gledam na usavršavanje svoje voženje, kako sam gore napisao, ali za mene to ništa još nema smisla bez volana...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo