Author Topic: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic > arhivska tema  (Read 127153 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Borna12345

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 6
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #285 on: June 09, 2012, 10:49:06 »
Tu se nesto cudno dogadja.

Pali smo za jos 0.2, a nije bilo niti jednog novog vozaca.

JEBATCEMOIMMATERKLOKANOVSKUCUDNOVATOGKLJUNASAPLATIPUSADACEMOIMJEBAT.

Ovo je rat dakle.

Fura se zapadna, poznata drzava, gdje jos nema Academyja da se popularizira, a da indijanci iz jugoistocne Europe ne budu prvi.

E nece moci druze Kazo, pocinje mobilizacija.

Dakle, svi na stand-by, svi kreirati dodatne HR accounte za zadnji tjedan, odnosno zadnje-zadnje dane - subotu 23.06. i nedjelju 24.06. Subotu neka se vozi lagano sa primarnim accountima, a onda u nedjelju oko 21, 22 navecer neka krene kaos i vendetta, taman na sat vremena prije kraja natjecanja.

Ja imam jos 2 accounta na konzoli, napravit cu ih jos 7. Mamuimjebemkapitalisticku, ne mogu tako lagati ovaj napaceni narod  >:( >:( >:(

Idemo po pobjedu.
!
Tako je! Stavi obavijest na vrh foruma ako moš, da svi znaju!
Kad smo već kod toga, mislim da je najbolja strategija da se svi ustanemo po sata prije nego inače u ponedjeljak i odvozimo runde 7 i 8, da neku prednost uspostavimo rano pa da je onda novim accountima držimo dva tjedna, dok se sve ne zbroji.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #286 on: June 09, 2012, 13:29:03 »
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline cancel_-1

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 189
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #287 on: June 10, 2012, 01:04:48 »
Dobro su nas srozali. Trenutno smo 5. sa prosjekom 16.6

Nisam 100% siguran ali mislim da smo prije 3 dana imali 18.3

I evo da možemo usporediti rezultate za par dana.        Total: 6100   Avg: 16.6

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #288 on: June 10, 2012, 02:05:43 »
Vi samo recite kad krećemo do daske i odlićno.  ;D

Moguće da su neke države odmah ispod nas jednostavno odlućile koji novi profil napraviti i srozati nas. (Praktički isto kao naš sa duplim accountima i povećanjem prosjeka...)

"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #289 on: June 10, 2012, 09:28:16 »
Trebali su napraviti, da se samo broje oni accountovi cije su ip-adresse u toj drzavi. Tako bi bilo najmanje varanja.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #290 on: June 10, 2012, 10:09:12 »
I to isto. Onda ne bilo ovakvih muckih podvali :) Cim budem u doticaju s konzolom, upogonit cu sve accountove koje imam i bit ce dispetaaa!!!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #291 on: June 10, 2012, 12:15:53 »
http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d45510.html

Mislim da je ova vijest iznad tj. da je GTAcademy već nekoliko dana moguće skinuti i na HRStoreu možda najvažniji razlog što smo se ovako srozali na rejtingu.

Klinci su skinuli i kad su vidjeli onu kosilicu od Leaf-a (a naravno očekivali su bar MIG-21) to su ljepo otkantali.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #292 on: June 10, 2012, 17:54:00 »
Kad zapocinju zadnje dvije runde? Kad pocinje uzivancija voznje po Twin Ring Motegiju?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #293 on: June 10, 2012, 19:32:53 »
Ja vozim u petak sve i krecem u akciju, do tada nista, ALI, sta se vise isplati - bildati svoju drzavu ili rusiti tudju? ;D Ili da se podijelimo pola-pola? ;D
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #294 on: June 10, 2012, 19:41:25 »
U jebo me pas, sada sam skuzio da je Australija prva!!! :D :D :D :D

1. Nemam nista s time ;D
2. Pliz nemojte radit fejk Aussie accounteve  ;D ;D
3. Radit cu fejk Grcke, Slovenske, Finske, ali cemo Australce posteno pobijediti, jelda??? (ali i ne moramo, moze Australija ostati prva 8)) :-* :-*
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #295 on: June 10, 2012, 20:03:45 »
Cemu veselje zbog Australije? Ne kuzim...
Ako ces raditi vec te accove, daj budi kreativan ;D Npr, Slovenski acc, Piran je nas, Grcki acc No money, but have ps3 i to ;D ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #296 on: June 10, 2012, 20:27:17 »
Gledajuci koliko generacija (ukljucujuci i mene) familije se tamo rodilo i zivi, vjerojatno sam vise Australac nego Hrvat, pa zato i ludilo kada vidim da je prva. :) Postoji i velika mogucnost da se tamo vratim ove godine, ali necemo prerano govoriti...
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #297 on: June 11, 2012, 00:58:46 »
Dosta dugo nisam vozio GT Academy i danas upalim i ostanem oduševljen izgledom. Naravno, nije se ništa primjetilo, ali nekad zaboravim koliko predivno GT5 zapravo izgleda.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #298 on: June 11, 2012, 01:11:19 »
Mora se priznati, odlicno izgleda. Cak i u 720p, nema potrebe za 1080

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #299 on: June 11, 2012, 01:12:41 »
Gledajuci koliko generacija (ukljucujuci i mene) familije se tamo rodilo i zivi, vjerojatno sam vise Australac nego Hrvat, pa zato i ludilo kada vidim da je prva. :) Postoji i velika mogucnost da se tamo vratim ove godine, ali necemo prerano govoriti...
Nice 8) imam ja prijatelja koji je sa sest godina dosao iz Canberre u ZD.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.