Author Topic: Assetto Corsa  (Read 274670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Assetto Corsa
« Reply #60 on: February 22, 2013, 02:51:47 »
Napokon smo tu, docekali smo tech demo, vjerovatno ce sutra (danas) bit dostupna za download.

Za pristup demou moras imat nkp, ako nemas kupi ovdje za samo 5€ http://www.netkar-pro.com/main/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=54&lang=en

Sad kad si vec kupio nKp neces valjda da propadne, pa probaj najbolje simuliranu fiziku na jednoj od 50+ staza koje skines ovdje http://www.radiators-champ.com/index.php?option=com_jdownloads&Itemid=5&view=viewcategory&catid=4




F40 dolazi kao drugi od najavljenih 5 ferraria.

http://www.simnewsdaily.com/assetto-corsa-technology-preview-first-impressions/

Assetto Corsa Tech Preview : Lotus Elise @ Magione


Assetto Corsa : Tech Preview - Lotus Elise fan edit


Assetto Corsa Technology Preview - Lotus Elise @ Magione Circuit Hotlap 1:22.824 (Embedding disabled, limit reached)

I najvaznije glasajte ovdje da igra dozivi Steam izdanje http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128612208

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Assetto Corsa
« Reply #61 on: February 22, 2013, 16:11:48 »
Kako su najavili snijeg za ovaj vikend mislim da bi mogao kupiti nkpro i malo se vozikati! Davno probao demo i bio je odličan osim što naravno grafika nije čudo ali to mi tak i tak nije bitno.

Skinem onda ak još vrijedi da se dobije mogućnost probe TP-a  pa javim kak mi se čini ak će moja kanta to moć potjerati!



psn-id: GTS-Klocna

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Assetto Corsa
« Reply #62 on: February 22, 2013, 23:38:51 »
Slike preuzete od luckylukea s CSRa, zahvaljujem mu se ovim putem.

VirtualR









Dakle, moram početi štediti i za dobru konfu, uz PS4? Da, nema mi druge ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Assetto Corsa
« Reply #63 on: February 23, 2013, 11:43:36 »
Mislim da im to ne bi trebao biti problem prebaciti na PS4, dobrih simulacija nikad dosta.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Assetto Corsa
« Reply #64 on: February 26, 2013, 14:09:26 »
Igra netko? Dojmovi?

Testiranje u njihovom uredu >

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
Re: Assetto Corsa
« Reply #65 on: February 26, 2013, 15:10:40 »
aaaaaaaaaaaaaaaaahhh
psn id: petrenjdin

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Assetto Corsa
« Reply #66 on: February 26, 2013, 19:16:24 »
Javljam se za testera!!!  ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Assetto Corsa
« Reply #67 on: February 26, 2013, 21:14:49 »
Mislim da im to ne bi trebao biti problem prebaciti na PS4, dobrih simulacija nikad dosta.

S njihovog tvitera

Q: Any plans to release Assetto Corsa on PS4 now that Sony have confirmed indie devs can self publish on the system?

A: We haven't finished AC on PC yet and PS4 isn't out either… nothing to see here, move along

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Assetto Corsa
« Reply #68 on: February 26, 2013, 21:20:16 »
Ako neće novce, njihov problem... 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Assetto Corsa
« Reply #69 on: February 27, 2013, 12:49:31 »
Po meni naravno da ce izdati na PS4, ali prvo moraju nesto zaraditi od PC verzije da mogu kupiti development kitove i slicno.

Ali s obzirom na specove PS4 i najavu pristupa developerima i samom networku, blesavi ce biti svi PC developeri koji nece raditi za PS4.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Assetto Corsa
« Reply #70 on: February 27, 2013, 14:38:03 »
Kako ce funkcionirati taj self publish sustav za plejku? Kao aplikacije za mobitele? Developer podnese zahtjev da njihova igra bude na PSN, Sony odobri i to je to? Jel tak? Ako je ja mislim da je to najbolja stvar koja se moze malim dev dogodit i opcenito nama gamerima..

I ja mislim da ce AC doc na PS, samo neznam kako ce funkcionirat modding posto je to jedan od najvecih featura koje nude..

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Assetto Corsa
« Reply #71 on: February 27, 2013, 15:14:07 »
Ma kakav modding, to nikad ne bi trebalo postojati u vozackim igrama, sta ima itko od toga? Ove Lotuse od 1200KS koji haraju po Asseto Corsi? Ili ove nove moddane Honde Civic od 3000KS koje deru po GT5 onlineu posvuda?

Modding neka postoji na PC, to okej, nebitno.

Ali na konzolama samo strogo zatvoreno okruzenje, bez ikakvog moddinga, bar ja to zelim. Kontrolirano, izjednaceno za sve, 100% kompetitivno. Ja bih i tuning u GT ukinuo da se mene pita. Samo gume i nista vise ;D ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Assetto Corsa
« Reply #72 on: February 27, 2013, 15:56:40 »
Nije modding samo nabrijavanje auta :) Nove staze, auti, graficka poboljsenja, zvukovi, FFB, sve to modding zajednica "poboljsa". Pogle sta se radi za rFactor 2, a da ne pricam kakva bi igra rF bila da nije bilo modera. Power & Glory 3, gotovo cijela igra koju su moderi napravili.. Al slazem se da bi to trebao ostat na PC, drukcija je to zajednica nego konzolasi ;)

I ja sam za onu kvaliteta ispred kvantitete, al kakve bi sanse AC imao *po pitanju sadrzaja* sa svojih 10ak staza i par desetaka auta, bez karijere, znaci samo AI utrke, time trial i multi pored velikih igraca ???

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Assetto Corsa
« Reply #73 on: February 27, 2013, 16:15:01 »
Nije modding samo nabrijavanje auta :) Nove staze, auti, graficka poboljsenja, zvukovi, FFB, sve to modding zajednica "poboljsa". Pogle sta se radi za rFactor 2, a da ne pricam kakva bi igra rF bila da nije bilo modera. Power & Glory 3, gotovo cijela igra koju su moderi napravili..

Ma nezna ti on to, pa čovjek nema kompjuter!  ;D
psn-id: GTS-Klocna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Assetto Corsa
« Reply #74 on: February 27, 2013, 16:55:14 »
Nije modding samo nabrijavanje auta :) Nove staze, auti, graficka poboljsenja, zvukovi, FFB, sve to modding zajednica "poboljsa". Pogle sta se radi za rFactor 2, a da ne pricam kakva bi igra rF bila da nije bilo modera. Power & Glory 3, gotovo cijela igra koju su moderi napravili.. Al slazem se da bi to trebao ostat na PC, drukcija je to zajednica nego konzolasi ;)

I ja sam za onu kvaliteta ispred kvantitete, al kakve bi sanse AC imao *po pitanju sadrzaja* sa svojih 10ak staza i par desetaka auta, bez karijere, znaci samo AI utrke, time trial i multi pored velikih igraca ???

Znam na sto mislis kad kazes "modding", ali mene to poprilicno nervira jer nema nikakvog "quality controla" niti filtriranja sto je dobro, a sto ne. Zato i volim igre na konzolama jer je sve optimizirano i takvo kakvo jest, kakvo god da jest. Naravno da je "Power&Glory" jedinstven primjer necega sto je odradjeno od prve do zadnje tocke kako spada, ali to je iznnimka koja potvrdjuje pravilo.

Svakako podrzavam opcije za modding na svim PC igrama i to je izvrsna stvar, ali na konzole i "plug&play" filozofiju to ne pripada, bar ja tako mislim, stajaznam.

Ma nezna ti on to, pa čovjek nema kompjuter!  ;D

Kompjuter imam, zove se Apple Macintosh. Nemam kantu za smece koju svi nazivaju PC, to je tocno. I uopce mi ne treba ;D