Author Topic: Assetto Corsa  (Read 273911 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #525 on: August 23, 2016, 15:21:53 »
Ovo je korisno i u smislu voznje kontrolerom:
https://www.youtube.com/watch?v=TV8GQF7kBFE

Usporedba, ali bez day 1 patcheva:
https://www.youtube.com/watch?v=e66Qjn5FoCM


I jos finog



https://www.youtube.com/watch?v=3kn_PK4vM8g

PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #526 on: August 24, 2016, 20:32:33 »
https://www.gtplanet.net/exclusive-video-mercedes-amg-gt3-around-brands-hatch-in-assetto-corsa-on-ps4/


Assetto Corsa: Mercedes-AMG GT3 Brands Hatch]




EDIT:

https://www.fanatec.com/forum/discussion/528/csl-elite-will-go-online-this-friday?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Assetto Corsa
« Reply #527 on: August 24, 2016, 21:20:36 »
Sviđa mi se što nema volana i ruku kad voziš iz kokpita.

Jedino nikad neću razumit što je svim proizvođačima vožnji tako napet suton na Brandsu, može li u normalno doba dana, kad je sunce visoko? ;D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #528 on: August 24, 2016, 21:27:19 »
Kriteriji filmicnosti iz skole Ubisofta ;D

A Brands i Nord su jedine staze koje se sluzbeno trenutno smiju objavljivati i tih par auta, Audi i Merc. (edit: i Ferrari i Fićo)

Inace, cujem da je day 1 patch UKLONIO KOMPATIBILNOST S FANATEC VOLANIMA, koje ima u pre-patch verziji.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Assetto Corsa
« Reply #530 on: August 25, 2016, 11:12:36 »
Bome, vrlo realan i bojim se iskren review

https://www.youtube.com/watch?v=0YBzNDY5hMk

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Assetto Corsa
« Reply #531 on: August 25, 2016, 12:38:26 »
Ne mogu ne primijetiti da su testirali Xbox verziju, nadam se da PS4 bolje ide. Sutra ću znati.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #532 on: August 25, 2016, 13:51:52 »
I osim toga BEZ day 1 zakrpe. Sacekati Inside Sim Racing recenziju pa znati mrvu vise.


Ovo jos nije recenzija samo malo Fice, bez zakrpe, ali puno suvislije u svakoj kategoriji od XBO bez zakrpe.
https://www.youtube.com/watch?v=S5wC0A1ALU4
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #533 on: August 25, 2016, 19:06:04 »
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: Assetto Corsa
« Reply #534 on: August 26, 2016, 08:20:42 »
Bit ce Autum sale...Christmas sale...

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Assetto Corsa
« Reply #535 on: August 26, 2016, 08:47:35 »
Fizika i zvuk kao i na pc-u (citaj: vrhunski), ffb fenomenalan....grafika,frame rate i screen tearing su najveci problem trenutno i nije mi jasno kak su to uspjeli tolko lose napravit na ps4, medium -high postavke na kompu izgledaju dosta bolje i stabilnije nek ovo, grafika me ne jebe ali ovo drugo me ubija za oci....ako to poprave bit ce ovo najbolja somulacija na konzoli. I definitivno fali private lobiji, probali online ja i kizo na nekom praznom serveru i radilo je savrseno.

Sve u semu, za pocetak sam prezadovoljan, nadam se da ce samo radit na igri stalno kao sto su i na pc-u pa da poprave ove tehnicke probleme.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Assetto Corsa
« Reply #536 on: August 26, 2016, 08:51:04 »
Ja probao jutros prije posla, nije lose uopće. Ako gledaš, možeš vidjeti kartonsko drveće i trzakanje, ali u vožnji ne smeta uopće i  sama vožnja je odlična. Volan bi bio puno bolji od kontrolera vjerujem, ali da se i ovako voziti  Ima sitnica koje smstaju/fale, ali valjda će malo još popeglati kroz update. vozni model i zvuk je nešto što bih volio vidjeti u svim racing igrama.

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: Assetto Corsa
« Reply #537 on: August 26, 2016, 10:19:30 »
A to i je jedino bitno- fizika i osjecaj na volanu. Valjda bu uspijeli popeglati frame rate i screen tearing, jer to u svakoj recenziji pise kao minus. Al dobro. A za zvuk stvarno ne treba trositi rijeci- pa na yt videu koji kompresira zvuk, zvuci sjajno. Kaj bu tek kad ga pustim na k. kino....??
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Assetto Corsa
« Reply #538 on: August 26, 2016, 12:10:10 »
...eto dečki rekli sve ... zbog zakašnjele narudžbe volana sinoć sam trkeljao sa kontrolerom, ima čak i za njega više opcija namještanja i uz kratko vrijeme privikavanja može se fino potrkati... mada mislim da da je igra izmišljena za volan .
   Ako ovi srede ovaj "problemčić " sa grafikom prije izlaska  GTSporta... ne znam, stvarno ne znam ...
Kupit ću ga samo zbog nostalgije i navike, jedino ako je kazo napravio čudo ( ne zanima me previše zvuk iako stvarno je ljepo čuti svaki auto drukčije i to ono bogato!)
 Kad bi se ovi udružili GT grafika i AC fizika i zvuk ...ijujuuuu bilo bi čak presavršeno!!
 
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Assetto Corsa
« Reply #539 on: August 26, 2016, 12:14:41 »
Meni osobno naj zanimljivije je to što za kežual druženje , ne moraš ništa čačkati po postavkama , sjedi i vozi ...radi jebote, radi...
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!