Author Topic: Assetto Corsa  (Read 266961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #735 on: August 04, 2017, 09:57:51 »
Nije masta, supergrip je bas sluzbeno potvrdjen. Sjecam se kad se prvi put poveselih kad se ispred mene grupa AI-a koskala pa neki izletjeli i na tren zalelujali po travi. I ja pomislio super, ovo je bas dinamicno i realno - kad ono s trave uletjeli na stazu vecom brzinom nego sto su izletjeli sekundu ranije ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #736 on: August 04, 2017, 10:04:58 »
Zoky, nisi mozda shvatio iz koje sam perspektive napisao. Ja osobno na 25 osjecam apsolutno sve sto i na 40. A za GT3RS mi je i 15 dosta, jer na vise mi je tlaka i sporo okretati volan u kontre, kad u jednoj desetinki trebas 2x jako cimnuti volanom nemam ja vremena da si pomazem onom drugom rukom koja mora ici dugackim putem (iznad volana) nego trebam lagan volan kojeg cimnem samo rukom prema dolje i odmah gore.

Da idem takvom istom brzinom cimati volan na iznad 25 ff, doslovno, ali doslovno bi mi dupe setalo po stolcu, samog sebe bih bacao po stanu. Ne hvala, itekako sam PROBAO :)

Nego daj baci ti jednu barem trkicu sa ovom gore kombinacijom pa da imamo sto pogledati :D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Assetto Corsa
« Reply #737 on: August 04, 2017, 15:06:37 »
Kakvi ste veceras za okupljanje? Napomena da jos nisam postelao volan, a ni posteno testirao. Moram vidjet jel jos imam brzinu u sebi ili moram poradit na nekim stvarima...

Fedro, svoj osvrt na tvoj post napisem kad uhvatim bar malo vise vremena.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Assetto Corsa
« Reply #738 on: August 04, 2017, 15:29:13 »
Aman, polakše malo po ovim vrućinama 8) Ja prije zahlađenja ne vozim ništa, obje mi klime riknule ove sezone, a i ja mislio za prošli val vrućine da je sigurno posljednji ;D

Samo polako
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Assetto Corsa
« Reply #739 on: August 29, 2017, 11:04:58 »
Ok ekipa. Hvala na ovim zahtjevima za prijateljstvo dosad. Jel ima dobrovoljaca za popodne vozit malo? Nisam jos probao skupa s nekim online, ne znam kako ide chat i sve ostalo pa bi mi usput pomogli da to naucim...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Assetto Corsa
« Reply #740 on: February 21, 2018, 16:33:56 »
Assetto Corsa Competizione

! No longer available


Quote
Assetto Corsa Competizione, the new official game of the BLANCPAIN GT SERIES, an official grand touring racing series, named after world-renowned Swiss watch manufacture Blancpain and organized by SRO Motorsports Group, will be speeding onto Steam Early Access this summer.

Featuring an extraordinary level of simulation quality that allows players to experience the unique atmosphere of this GT3 Series, players can compete against official drivers, teams, cars and circuits with the highest level of accuracy and attention to detail.

Taking full advantage of Unreal Engine 4, Assetto Corsa Competizione will ensure the highest quality rendering with photorealistic weather conditions and graphics to reach a new standard in driving realism and immersion racing. Players will experience highspeed torque as they get behind the wheel of luxurious speedsters including Ferraris, Lamborghinis, McLarens and many other prestigious GT cars reproduced with an outstanding level of detail. Motion capture technology is used to create the animations of mechanics and drivers in an even more realistic fashion and guarantee a high level of player engagement during races, pit stops and driver changes.

In the final version of the game, players can expect advanced multiplayer functionality with Assetto Corsa Competizione, including a ranking system which will evaluate individual performance and driving behavior to reward the most virtuous drivers and promote fair play in online competitions.