Author Topic: CROATIA RALLY 2012  (Read 9851 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
CROATIA RALLY 2012
« on: May 17, 2012, 22:30:14 »
                                                              

Ovaj mjesec počinje Croatia Rally koji će se održati 24.–26.05.2012 u Rijeci i okolici. Po prvi puta u Hrvatsku dolazi Škoda Motorsport Team i vozač Juho Hanninen sa vozilom Škoda Fabia S2000. Vozač u WRC prvenstvu Patrik Sandell već je nastupao u Hrvatskoj dok iz Red Bull tima, vozač Hermann Gastner Jr. isprobat će po prvi puta brzinske ispite u okolici Rijeke.

                                      
SRIJEDA, 23.5.

12:00h Svečani ručak FiA dužnosnika
17:00h Zabavni program uz dj‐a na pozornici. (Službeno predstavljanje posada od strane kandidatkinja za Miss)
18:00h Podjela autograma vozača ispred pozornice
18:30h Humanitarna utakmica članova posada i štićenika prihvatilišta za beskućnike
20:00h Predstavljanje sudaca Rallya, podjela službenih poklona
20:30h Zajednička fotografija svih sudionika i djelatnika Croatia rallya
20:45h Humanitarna aukcija opreme vozača
21:00h Marshals party kod pozornice. Welcome party za vozače u PhanasPubu.
22:00h Welcome Rally party. Tematski party, karaoke

ČETVRTAK 24.5.

10:00h Praćenje shakedowna. Organiziran prijevoz shuttle busom u VIP zonu.
Ručak dužnosnika
11:00h Nagradna igra za posjetitelje na Korzu. Natjecanje u simulatoru, odabir pobjednika dana
13:00h Posluživanje ručka u Hospitalityarea. / Prostor Viphospitalitya ‐ 1 do 2 vozača dolaze na intervju, te se gostima omogućuje dobivanje autograma, i fotografiranje s vozačima
16:00h Preluk ‐ Animacija posjetitelja uz Playboy zečice. / Preluk ‐ Atrakcija za posjetitelje, djevojke/hostese/miss peru aute
17:00h 1. Predstavljanje kandidatkinja za Miss Rally. Pozornica na Korzu, kandidatkinje se predstavljaju uz koreografiju
17:30h Okupljanje uzvanika na Korzu – 'Hospitality' rallya, najava svečanosti otvorenja, pozdravni govori, voditelj najavljuje trenutak svečanog otvorenja.
17:57h Voditelj poziva prvu posadu, startni broj 1
18:01h Znak starta nacionalnom zastavicom Republike Hrvatske
18:30h Buffet u VIP prostoru.
20:00h Posluživanje večere u Hospitalityarea
21:30 h 2. Predstavljanje kandidatkinja za Miss Rally. Kratka koreografija.
22:30h After party 1st Rally day. Party na brodu s hostesama Rallya / Korzo ‐ zabava na pozornici uz Live band ili dj‐a

PETAK 25.5.

10:00h Okupljanje uzvanika u Hospitalityarea. Prostor Viphospitalitya ‐ 1 do 2 vozača dolazi na intervju, te se gostima omogućuje dobivanje autograma, i fotografiranje s vozačima
10:30h 3. Predstavljanje kandidatkinja za Miss Rally
11:00h Nagradna igra za posjetitelje na Korzu. Natjecanje u simulatoru, odabir pobjednika dana
13:00h Posluživanje ručka u Hospitalityarea. Preluk‐ karting natjecanje za posjetitelje (u nekoliko dobitnih kategorija) – pobjednik se slika s vozačem (jednim od); 1. mjesto dobiva službenu jaknu i program natjecanja, 2.mjesto službenu majicu natjecanja, 3. mjesto službenu kapu natjecanja. Korzo ‐ nagradna igra za posjetitelje – Mijenjanje guma na autu. Najbrži dobiva počasni krug po Korzu s pobjednikom natjecanja ili s Nikom Pulićem
17:00h Izbor za Miss Rally (10 kandidatkinja). Postavljaju im se pitanja ili izazovi rječana / posjetitelja (prethodno provjereni)
20:00h Posluživanje večere u Hospitalityarea
22:30h After party 2nd Rally day. Zabava na Korzu uz Live band, ili dj‐a. / Tematski party, CoyoteUgly.

SUBOTA 26.5.

11:00h Nagradna igra za posjetitelje na Korzu. Natjecanje u simulatoru, odabir pobjednika dana
13:00h Posluživanje ručka u Hospitalityarea. Korzo – nagradna igra za publiku. Natjecanje u guranju auta; najbrži tim se slika s Miss Rally, i dobiva na poklon službenu majicu Rallya
16:00h MUP‐ova prezentacija „sigurnost u prometu“
17:00h Izbor za Miss Rally (5 kandidatkinja). Žiri za odabir sastavljen je od vozača, bivših vozača, sudaca..svatko postavlja nekoliko pitanja
20:00h Posluživanje večere u Hospitalityarea
21:30h Izbor za Miss Rally (proglašenje pobjednice). Službeno proglašenje pobjednika rallya u natjecanju u simulatoru
22:30h Službeno proglašenje pobjednika te uručenje nagrada
23:00h Lastdayafter Rally party. Zabava na Korzu uz live band. Party na brodu

                                                                                

                                                                                  

Objavljen je intinerer 38. izdanja Croatia Rallyja, trećeg natjecanja ovogodišnjeg FIA Europskog rally prvenstva koje će se održati od 19. do 21. svibnja sa startom i ciljem u Rijeci. Svaki od 15 brzinskih ispita biti će koncentriran na specifičnim geografskim odredištima, što će cjeloj manifestaciji dati generalnu kompaktnost i cjelinu budući da od ukupno 250 km, u cijelosti na asfaltu, ima cca 500 km vožnji prometnicama u normalnom prometu.

U četvrtak 24. svibnja predviđen je shakedown ujutro i dva BI-a koja će se ponavljati dva puta tijekom večeri nakon uzbudljivog starta iz Rijeke u 18:00 sati: Učka (km.14,09), i Studena (km.14,99) na sjeverozapadu grada.

Petak 25. svibnja bit će najduži i najuzbudljiviji dan (od 11 ujutro do 21:30 navečer): tri BI-a koja će se održati u zapadnom dijelu Istre, blizu granice sa Slovenijom i koja će se ponavljati dva puta (Brest od 23,47 km, Buzet od 22,51 km i Lupoglav od 11,57). Slijedit će spektakl brzinskog natjecanja Preluk (14,63 km ukupno na 2,5 kruga na kružnoj stazi), blizu Rijeke.

U subotu 26. svibnja treća i završna etapa od 11:00 do 17:00 sati. Održat će se dva BI-a koja će se ponavljati dva puta, Platak (km.16,42) i Lokve (km.12,76) na istočnoj strani grada. U naravi to je Gorski kotar, vrlo interesantan planinski dio povrh Rijeke.

Evo kako je to izgledalo prošle godine...  
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #1 on: May 17, 2012, 23:06:50 »
Svaka cast na OP.

Nadam se da ce se Crnojevic uskoro vratiti i dati i svoj obol ovoj temi.


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #2 on: May 17, 2012, 23:51:25 »
22. i 23. Radim na tajmingu, a 24. 25. i 26. radima kao redar... Nema boljeg posla :)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #3 on: May 18, 2012, 00:38:56 »
O, imate moju zavist 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #4 on: May 18, 2012, 00:55:40 »
Budem ubacio koju sliku nakon svakog dana... Ništa ne obećajem, ali ću se potruditi...  :D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #5 on: May 18, 2012, 11:04:05 »
na kojem mjestu si redar??

ja sam mislio možda u petak otići gledati negdje, možda i ujutro do rijeke odem na ovaj simulator
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #6 on: May 18, 2012, 11:35:40 »
Brzince cu saznati na sastanku. Onda javim... Nadam se da cu stici i moci i ja na simulator se prijaviti...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #7 on: May 18, 2012, 16:07:31 »
Šefe sredi majice do tad i onda se svi ukampiramo kod mjesta gdje će Ledeni sudit! Ima da nas ceo svet vidi!  ;D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #8 on: May 18, 2012, 22:10:26 »
Ma to se traži...  ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #9 on: May 24, 2012, 12:16:24 »
Napravia sam djir po korzu, zasad nema nikakvog simulatora. Bar ga ja nisam nasa...  :-\
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #10 on: May 24, 2012, 12:57:58 »
neću ići nigdje, bemti posao

rad je za budale ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: CROATIA RALLY 2012
« Reply #11 on: May 24, 2012, 14:17:49 »
Ovako od oka, cini mi se da ima manje posada od prosle godine. Nema Rosettija, ali ima nekoliko odlicnih vozaca koji ce garantirano pruziti borbu do zadnjeg metra.

Sama organizacija rallya je katastrofa. Ja sam nemam nikakve detalje, sve je jako jako lose... Al za gledatelje to nema veze. Tko god je u mogucnosti, preporucam dolazak sutra na preluk i uzivanje...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna