Author Topic: E3 2015  (Read 9819 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: E3 2015
« Reply #15 on: June 17, 2015, 16:06:31 »
Zanima li ikoga No Man's Sky?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2015
« Reply #16 on: June 17, 2015, 18:53:06 »
Zanima li ikoga No Man's Sky?

Nisam vidio još ništa novog materijala, tek ću se večeras bacit na gledanje, no ono što sam ranije gledao mi je izgledao zanimljiv. Javim dojmove kad pregledam sve ovo

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: E3 2015
« Reply #17 on: June 17, 2015, 21:00:56 »
Zanima li ikoga No Man's Sky?

Štajaznam, i nakon toliko prezentacija ja i dalje neznam kaj se radi u toj igri osim kaj mozes otkrit nove svijetove/planete..

Osobno Horizon, ova nova PS exkluziva mi je uvjerljivo najbolja igra prikazana.


Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: E3 2015
« Reply #18 on: June 17, 2015, 21:32:00 »
Vrlo je vazan aspekt trejdanja i unaprjedjivanja broda. Jer da bi stigao do cilja igre, do sredista galaksije, moras napraviti masu hiperjumpova, a svaki kosta odredjeno resursa... Koji takodjer cine jos jedan element, mehaniku, igre.

Uostalom, ja pitah koga zanima, a ne obrnuto :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2015
« Reply #19 on: June 19, 2015, 00:15:50 »
Pogledao Xbox konfu, evo par dojmova:

Kako je Xbox patetičan s ovim backward compatibilityjem ::) U povijesti gaminga nije zabilježeno ovoliko pojedenih govana, licemjerja i patetičnosti ;D

Inače, mora se priznati da su skupili lip broj zanimljivih naslova koji su se predstavili kod njih, a i par exkluziva izgleda vrlo zanimljivo. Recore mi izgleda interesantno, malo mixa od svega, al treba pričekati gameplay da vidimo kako će to stvarno izgledati. Forza lijepa kao i uvijek.

Division bi jednog dana kad izađe mogao biti jako zanimljiv.

Lara će opet pobrisat pod sa Unchartedom ;D Fenomenalno mi je kako su digli naslov iz mrtvih i uz promjenu stila napravili jebenu igru. Samo da ne bude kratka. Jedino pravo pitanje je kad će to na PS4  :-\

Oculus Rift bi mogao jako profitirati na račun Win10 i XB kompatibilnosti.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: E3 2015
« Reply #20 on: June 19, 2015, 02:07:29 »
Ja bih samo primijetio kak su Amerikanci svi namrgođeni i ozbiljni, čak i onaj striček koji je predstavljao Disney Infinity, a to bi trebala biti igra za obiteljsko veselje...
S druge strane gledam ekipu iz Media Molecule koji se staljno nešto smijulje...
Jel još nekom to sumnjivo?
Zanima li ikoga No Man's Sky?
No Man's Sky je najveće zlo u povijesti igara. kao da nije bilo dosta što je David Braben u Elite na starom BBC-u u 22 kilobajta imao cijelu igru s navodno 2000 planeta... Onda je Frontier imao STO MILIJARDI zvijezda iz čiste matematike!!! I to je sve bilo lijepo i zabavno, ali ne baš ekstra dugotrajno zanimljivo jer se po planetama i nije baš imalo što za radit. Sletjeli bi na kolodvor, trgovali, uzeli zadatak ili neku potjernicu i to je sve, a dalje se reciklira.
Ali ovo je toliko raznovrsno da su to strahi i ja bi najrađe išo u penziju prije nego uopće i nađem posao...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: E3 2015
« Reply #21 on: June 19, 2015, 02:59:01 »
Đuki approved... znači, najebali smo



Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: E3 2015
« Reply #22 on: June 19, 2015, 13:53:00 »
Navikao sam ja, Djuro 8) ih, pa igro' sam Elitu na SpectrumuZX-48, zamisli, ej, a ne BBC ;D

Bring on The Sky*
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: E3 2015
« Reply #23 on: June 19, 2015, 14:29:36 »
BBC je stariji  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: E3 2015
« Reply #24 on: June 19, 2015, 14:38:36 »
Poznato je to, zato je 48ica stroj za njega, u tom je poanta ;D  Ja sam spreman za next level ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.