Author Topic: [M] METRO: REDUX (2033 + Last Light) - NEXT-GEN ONLY - update u postu #27  (Read 17904 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
uf sada već ima razloga za baciti se u trošak oko ps4 8)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
60fps  ;D ;D Ovo ce se igrat, oo itekako..

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Izdanje na disku za 40€ je sve sto ime ikada zanimalo.

1080p@60fps, ludost.

Odmah da stavim stvari u perspektivu - obje igre zajedno ako se odmah krenu igrati na Hard i polako, da se istrazuje okolo - su skupa preko 30 sati skoro.

A ako ce odmah na pocetku biti dostupan Ranger Mode (nema HUDa, nema nicega na ekranu, samo vlastito snalazenje, protivnici su svi na Max, zdravlje je skroz smanjeno, itd..), tu govorimo cisto o 50 sati minimum, pod uvjetom da nikad prije niste igrali nijednu od igara - cisto zato jer je igranje bez putokaza samo po sebi ludilo, a pogibija i potreba za sporim napredovanjem poprima posve novi smisao.

Uz to, dolazi odmah i sav DLC za Last Light, a DLC je GENIJALAN. Sami Tower Mod je vec dovoljan za pola cijene obje igre, a da ne pricamo o ostalom, sto samo po sebi dodaje minimalno 8 sati gameplaya.

Sve u svemu, radi se o necemu sto je po meni osobno najbolji zamislivi remake neke igre s prosle generacije uopce. Pogotovo zato jer 80% ljudi nije nikada odigralo Metro 2033.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
    Novi reveal video:



- Both games now run at a "rock-solid" 60fps
- All Last Light DLC included, around 10 hours of gameplay (7 SP missions) + weapons and a few other modes.
- Two new playstyles added to Redux, Spartan (close to the Last Light experience) & Survival (super-hard, resource management is key, more aggressive enemies, slower swap and reload, etc.)
- Ranger mode is back and in both games. Harder, and strips away HUD and UI. (Means you have to check your ammo count on the gun and have to check your watch for filter timers and stealth).
- Metro 2033 has been completely overhauled.
- Loading screens removed in areas, new areas added, and entire scenarios revamped.
- Metro 2033 adds customization from Last Light, along with mask wipe, better gunplay, and better stealth.
- Levels have been re-textured and re-built with new geometry.
- Time of day has been updated, weather effects added, and new skyboxes added.
- Global Illumination is now used.
- Better AI patterns and hit detection[/li][/list]

Quote from: KennyLinder;124476593
Trophies/Achievements

http://www.playstationtrophies.org/game/metro-2033-redux/trophies/
http://www.playstationtrophies.org/game/metro-last-light-redux/trophies/


I najbolje, cijena bi trebala biti oko 40€ za PS4, ja sam na Zavviju narucio za 36€, ukljucujuci dostavu u HR

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Idem odmah prednarucit. Ovo je bio zadnji cavao u ljes odluke da oko kupnje Destiny. Skoro sam zaboravio na ovu igru i kad dolazi.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ja se nadam da ce mi stici bar koji dan prije Destinyja, jer inace cu j igrati tek tu i tamo.

Ali kupujem po punoj cijeni i ne cekam snizenje neko, jer zelim podrzati developere.

Danas je potvrdjen i 1080p sa potpuno stabilnih 60fps na PS4 i vec sam unaprijed zapanjen kako ce to fantasticno izgledati kad se pokrene - a najbolje od svega je su ispod dvije fantasticne IGRETINE.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Ja imam jedan čudan problem sa 2033 redux PS4. Došao sam do dijela Church i tamo imao na raspolaganju oružija, municiju, zdravlje i uloške za gas masku alu kad bi uzeo te uloške igra jednostavno zablokira i tako 10 puta, znači samo ako to pokušam.

Ok ja to ne uzmem i nakon satak igranja dodjem do dijela gdje mi to treba i jednostavno ne mogu dalje jer se ovaj uduši, a ne mogu nigdje usput pokupit. 

Sve mi se čini da imam problem koji će me prekinut u prelaženju.

Vratio sam se na taj dio, igra opet neobjašnjivo blokira i report problem, ali sad idem tih narednih satak igranja pažljivo odigrati pa možda naletim na zrak na masku jer mi nedostaje samo jedan da to prodjem. 

Inače mi je se ps4 zablokira još 2-3 puta i to samo sa ovom igrom. Error i report problem.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Miro_101

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 50
  • PSN-ID: Miro_101
Na Store-u do 26.03. sniženje  50 %...što znači 135 HRK-a za Metro Redux, veri najs...kupljeno.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Hvala šefe, dobra informacija :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Čekamo kad će doći kao free na monthly games ;)

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Vidio sam popuste i na pcu sam kratko igrao igru makar mi je dobra bila jer mi je konfiguracija pomalo zastarjela..

Kakvaje razlika izmedu metro i metro 2033? Sto nije to isto?
Znam da je last light ekspanzija bila?
Uzeo bi ali mi malo previse sad 600kn iskesirat za sve
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Pa Metro je na PSN za neke sitne novce u onom Plus popustu ovih dana