Author Topic: E3 2012 • MEGATHREAD ZA SVE >> trailere, filmice, chat, rasprave, golotinju  (Read 39583 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Uf kako sam žestoko protiv igrica s natjeravanjem u javnom prometu! Ako Kazo to napravi u nekom od budućih serijala - ima da ga majka s harpunom lovi!

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Kazo će napraviti nešto suprotno od Horizona. Dakle, vjerujem da će to biti simulacija prometa itd. Dakle nekakvo poštivanje pravila i zakona itd. Uz naravno fiziku kakva je u GT-Academy i sl.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Uf kako sam žestoko protiv igrica s natjeravanjem u javnom prometu! Ako Kazo to napravi u nekom od budućih serijala - ima da ga majka s harpunom lovi!
Zašto, ne mislim zbog Kaze, ali meni je to zabavno?!

Nećemo sad o odgovornosti, onda ne bi smijeli prvo pucati u igrama nego ostati na Super Mariu.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Kazo će napraviti nešto suprotno od Horizona. Dakle, vjerujem da će to biti simulacija prometa itd. Dakle nekakvo poštivanje pravila i zakona itd. Uz naravno fiziku kakva je u GT-Academy i sl.
Samo nek budu zanimljive lokacije, ako neće biti brzw vožnje, koliko će onda to biti zanimljivo?!

Ja sam više da se okrene povjesti automobilizma, znači upregnit sva auta, od prvih trkaćih pa nadalje, onda stare staze, u biti sve staze, ionako je odao po onim skupovima oldtimera, više bih volio GT koji u sebi ima sve o automobilizmu i što ima veze sa time, od samih početaka pa do danas, a vjerujem da Kazo tome i teži, a to sigurno na kraju sljedeće generacije konzola, ako i tada.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Volio bih sve one stare strojeve u premium izvedbi, recimo u Dirt 3 su stari fordovi , kadeti, mante najbolji. Jebes 207, puno plastike a zvuk ko mlin za kavu.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
More kazo teziti cemu oce ali dok kod ne ubrzaju razvoj auta i staza nema od toga nista , primjer je gt5 di su samo par staza uspijeli modelirati do sitnih detalja , a forza i turn 10 su im za vratom i vjerujem da ce ih vrlo brzo stici ,jer kako su japanski developeri krenuli tj. tapkaju na mjestu tj. ne micu se s mjesta ,a dok ameri rade cuda tj predvode kvalitetu i dizu video igre na neku drugu razinu..,jedino jos konami nekako drzi korak .., a sve ostalo cista 0..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Kazo će napraviti nešto suprotno od Horizona. Dakle, vjerujem da će to biti simulacija prometa itd. Dakle nekakvo poštivanje pravila i zakona itd. Uz naravno fiziku kakva je u GT-Academy i sl.
Samo nek budu zanimljive lokacije, ako neće biti brzw vožnje, koliko će onda to biti zanimljivo?!


Ma siguran sam da će biti trkanja. Ali samo na stazama. A na te staze će se vjerojatno ići ''javnim'' prometom. Doduše, nema nikakvih naznaka da će to uopće izaći, ali Forza Horizon nam daje nadu.

A kao što Rasta kaže, moraju podhitno ubrzati procese ubacivanja auta i staza u igru. Sami sebe su u rupu stavili s time, mogli su valjda vidjeti takav epilog. Sad slućajno ako se bude smanjila kvaliteta unutrašnjosti onda se moraju promjeniti i neki aspekti u igri, kao npr. photomode itd. Puno problema, malo rješenja...  >:(
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Već sam pisao u temi što nam još nedostaje u GT, ovo sad vrijeme, znači od recimo 2005 pa do 2013/14 je po meni 'najteži' dio za GT serijal, sad je potrebno sve dizati u HD i radit do sitnih detalja, recimo na PS3 razinu, već kasnije sve je to ušminkavanje, pa jebote meni sad GT5 na momente liči kao čisti fotorealizam, već kasnije kad sva auta budu na premim razini, lako će ih biti prebacit na next gen.

Sa GT5 idu sa svime iz temelja, možda su zvuk još davno mogli pohranit pa ga sad implentirati, neznam Amar bi to bolje mogao objasnit, ali ja to nekako tako vidim i razumijem sve to i za mene puna GT era počinje sa GT6.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Prateći generacijske skokove na konzolama, realno očekivati nešto ovakvo na sljedećoj?!

Final Fantasy - E3 2012 Agni's Philosophy real time tech demo --->
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Meni si o Lost Planet 3 čini vrlo zanimljivim


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Iskreno da kažem, čitao sam par članaka o zvukovima auta. Govorili su da Kazina ekipa snimi zvukove ovih važnijih auta. Al di se to onda gubi? Ili su zvukove jednostavno stavili kakvi jesu u stvarnosti ali na igri nekako ne dolaze do izražaja. Forza je vjerojatno samo modificirala zvukove (to bi reka po onoj KIA-i) dok za GT5 nisam u ništa siguran više...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
@ STINGer: ne volim pucačine sa ljudima, al ovu gamad bi rado kokao!  ;D

@ Iced: meni u GT5 definitivno fali pravi zvuk, svo ono cviljenje, kamenčići, turbine, getribe... pa znate i sami kad gledate prijenos WTCC (npr.) pa kad stave kameru iznutra što se sve čuje. Ako me pamćenje dobro služi, mislim da je NFS Unleashed blizu tome...

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Istina, samo mi je ipak malo prenasilan zvuk
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Beyond : Two Souls
25min gameplay


EDIT: link trenutno ne radi, budem probao nac zamjenski

EDIT2: http://www.allgamesbeta.com/2012/06/beyond-two-souls-25-minutes-of-footage.html

Offline Jev

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
  • PSN: GTRoadRunner
Wow..!

Ok, i sad...
The Last of Us - izgleda dobro ali ne znam pricu (jos uvek) tako da za sada nisam zaintresovan.
Beyond - Nesto nisam u tom "superpowers" fazonu.
Watch Dogs - Izgleda fenomenalno, ukoliko bude extra uzimam 100%.
MGR: Revengeance - Nije MGS (moj najomiljeniji serijal) a i nisam neki fan hack & slash zanra, ali opet, Metal Gear je sve u prici, a pricu radi Kojima...
Forza Horizon - Izgleda da je T10 realizovao ono sto je Kaz hteo od pocetka na GT5 - C-Spec, izgleda odlicno a i koncept je fenomenalan (iako ukraden od PD-a).
AC3 - Izgleda opako i prica ce da bude na nivou ali... nikad nisam igrao AC, sto bi znacilo da bi ja morao onda kupiti svaki AC, za sta nemam novaca.


Koliko su naivni svi koji su mislili da ce na E3 biti PS4 i GT6 (pretezno ovi glupanderi sa GTPlanet-a), sta vi mislite, da li bi PD izbacivao tolike patcheve da imaju novi GT u planu?
GT6 najranije 2015-e, verujte mi... najverovatnije i kasnije, jel sta se isplati GT6 tada kad ce PS3 onda polako odlaziti u zaborav.
GT5 - Platinum
100% Game Completion
Sva kola
GT3 RS / ClubSport Pedals