Author Topic: E3 2012 • MEGATHREAD ZA SVE >> trailere, filmice, chat, rasprave, golotinju  (Read 39582 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Bilo bi dobro da odradiš AC prije ovoga

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Watch Dogs je, po meni, next gen naslov. Odigraj AC2, nadje se za bagatelu. GT6 se isplati kako god okrenes, jer na svakom je zarada debelo i visestruko premasila ulozeno, a PS4 ako izadje iduce godine mogao bi imati GT6 kao launch naslov. Ne znam, vidjet cemo na kraju krajeva, ionako se nema para za novu konzolu, a stare jos imaju dosta za dati. Beyond izgleda odlicno, Last of us isto,  meni ne treba puno ljepsa grafika. Vidjet cemo kako se vrti nova F1 kad izadje, jer ako pogledamo kako su na PS2 izgledale launch igre a kako na PS3, ove nove bi trebale biti stvarno uglancane do jaja. Sve je kriv UE3, i lijena stoka programerska. :)

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Prateći generacijske skokove na konzolama, realno očekivati nešto ovakvo na sljedećoj?!

Final Fantasy - E3 2012 Agni's Philosophy real time tech demo ---> http://youtu.be/6ZEzNNojEyA

ovo mi se ne da igrati, radije bih gledao, nek naprave film  ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Da se osvrnem na post od Jev-a, zašto ne GT6 uskoro i to na PS3?!?!?!

Ako ćemo se osrvnit unazad, svaki parni GT je izašao pred izlazak sljedeće generacije konzola.
Zašto onda evo 8 mjeseci nakon izbacivanja DLC-a mi smo dobili samo jednu stazu potrošili do sada 180kn?!
Po toj logici bi nam trebalo preko 1000kn da dobijemo sve što je recimo imao jedan GT4.

Ako sve dižu odmah sa sljedeću generaciju kao recimo premium auta, zašto ne to sve i servirati na PS3 uredno naplatit i nasavit razvijati na sljedeću generaciju konzola, ipak da GT6 dodje za par godina sa ovakvim GT5 bi bio epic fail i nema smisla.

Sljedeća generacija konzola može biti predstavljena i na sljedećm E3 što je i logično, sad su prešutili, nabacili par opakih exluziva, koje će sve redom svjetlo dana ugledati do 6 mjeseca sljdeće godine, prodat još hrpu PS3, najavit PS4 i snizit cijenu PS3.
Još ako se uzme plus pretplata daju dosta besplatnih stvari i igara.

The last of Us, priča ti je više nego očita i po onom igrivom demu, očito je da borba(djevojčica) i istraživanje u onakvom svijetu imaju ogroman potencijal, još ako uzmemo u obzir tko radi igru.

Ako si igrao tešku kišu onda bi trebao znati šta možeš ošekivati od Beyond, to je više od običnog adrenalinskog iskustva koje proživljavaš igrajući druge igre.

MGS ionako nije pravi nastavak franšize i ne zamaram se time, reklama za Xbox n jednom od E3, pravi MGS5 se čeka, a po svemu sudeći u izradi je i dolazi na PS3, mislim da je radnja u Africi.

Što se tiče Forze, Kazo je pretpostavljam daleko nešto više razmišljao od ovog što Forza nudi u ovoj igri.

Ac moraš odigrati, možda osim prvog nastavka, to je bila moja prva igra na PS3 i prva koju sam prodao, već sa svakim sljedećim nastavkom je išla stepenicu gore, mislim da čak ako na PS3 kupiš AC Revelations dobiješ prvi nastavak.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
http://www.joystiq.com/2012/06/06/watch-dogs-coming-to-xbox-360-and-ps3-for-sure-producer-says/
Ubisoft koliko god je dobar studio, uvijek su neki dijelovi igre bili bugoviti i šeprtljasti, pogotovo AC serijal.
Ova igra me ne zanima pretežno, možda što je AC u drugom okruženju...

EDIT: Ribafish, link ne valja...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
http://www.joystiq.com/2012/06/06/watch-dogs-coming-to-xbox-360-and-ps3-for-sure-producer-says/
Ubisoft koliko god je dobar studio, uvijek su neki dijelovi igre bili bugoviti i šeprtljasti, pogotovo AC serijal.
Ova igra me ne zanima pretežno, možda što je AC u drugom okruženju...

EDIT: Ribafish, link ne valja...


Popravio sam ;)

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Tek sam danas ugledao na Storeu da su spustili povodom E3 Crysis2 na 150kn,danas zadnji dan i upravo se skida.Pa ako još nekog interesira ovaj turski spektakl neka požuri.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Izgleda kako Sony radi još tanji i manji PS3.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Izgleda kako Sony radi još tanji i manji PS3.  8)

Ozbiljno? Moze link na vijest..

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Izgleda kako Sony radi još tanji i manji PS3.  8)


Ozbiljno? Moze link na vijest..
http://www.goodgame.hr/vijesti/jos-tanji-model-playstationa-3/
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ne znam otkad je ideja novinara koju nitko nije ptovrdio - "vijest" 8)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
A ti ne čitaš portale i novine? Pa na svakom drugom opće nema vijesti, nego su sve nekakva "razmišljanja" o događajima, potencijalnim, stvarnim ili zamišljenim...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Evo onda ekskluzivna vijest :

PlayStation 5 stize izmedju 2021. i 2023.

PlayStation 5 doci ce na trziste pred sam kraj zivotnog vijeka PlayStationa 4, koji bi se trebao ukazati krajem 2013., odnosno tijekom 2014 godine. Za ocekivati je kako ce se PlayStation 5 pojaviti na samom kraju ciklusa PS4 konzole, odnosno izmedju 2021. i 2023. godine.

Kada smo upitali Sony za komentar oko datuma izlaska PlayStationa 5, oni su rekli da "stalno rade na razvoju novog hardvera", sto apsolutno potvrdjuje tvrdnju iz naslova.

Molim lijepo da to svi prenesete po svim forumima gdje sudjelujete.