Author Topic: Youtube me zaje***a  (Read 6825 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Youtube me zaje***a
« on: June 20, 2012, 21:08:15 »
Naši su sustavi otkrili neobičan promet iz vaše računalne mreže. Pokušajte kasnije ponovo uputiti zahtjev. Zašto se to događa?


 IP adresa: 2001:b68:fc10:4000:588c:a41c:5a8c:a41d
Vrijeme: 2012-06-20T18:04:32Z
URL:


Taj error mi izlazi kad otvaram linkove postane od nekog.

I usput mi se na youtube svako malo pojavljuje da upišem one riči da potvrdim neki vrag..

Ispričavamo se na ometanju. Primamo mnogo zahtjeva iz vaše mreže. Da biste nastavili upotrebljavati uslugu YouTube, unesite dolje svoj kontrolni kôd.

Jel ima tko kakvu ideju da riješim problem? Na youtubu sam spojen samo ja, naravno na svoj account pa ne znam koji je problem.
EDIT: Sad mi uopće ne otvara videe na youtubu... Izbacuje isti onaj prvi error.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Youtube me zaje***a
« Reply #1 on: June 20, 2012, 21:34:19 »
Meni u zadnje vrijeme stalno kad otvorim video stavi na 240p, ne znam je li to do njega ili mog interneta, ali kod mene je sve isto kao kad je normalno radilo... Zna netko nesto o tome?
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Youtube me zaje***a
« Reply #2 on: June 20, 2012, 22:50:37 »
Evo meni proradio youtube, i bio me opet pitao da upišem dvi riči da znaju da nisam ''robot''. Sad sam ful pažljivo upisa pa ćemo vidjeti situaciju...

Troma, pogledaj da nema kakva opcija na accountu di možeš namisti u kojoj rezoluciji da pali video. Možda ima neka caka...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna