Author Topic: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto  (Read 73479 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #15 on: June 22, 2012, 12:31:23 »
Pa GMC, zastupnik PlayStationa je otišao u stečaj... nema bonova :)

s obzirom kakvi su specijalci ne čudi me previše stečaj...

a ovo je very nice.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #16 on: June 22, 2012, 14:01:15 »
ali jedna staza i auto...  ::)  ::)  ::)

Scion FRS će bit bespla, ali Twin Ring Motegi će se naplaćivat €5, što ću s radošću dati.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #17 on: June 22, 2012, 14:20:49 »
5€ za 4 staze je ok... možda malo puno, ali 4 staze su ok.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #18 on: June 22, 2012, 14:25:31 »
Upravo tako.

Twin Ring Motegi, četiri izvedenice: baci sise da se igramo.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #19 on: June 22, 2012, 15:18:00 »
Lako je za bonove, ali meni je to sve pomalo bezveze, imam osjećaj da nam uzimaju lovu za nešto što će biti u GT6, ok nek uzimaju, ali jedna staza i auto...  ::)  ::)  ::)

Kazo na to gleda kao 4 staze i jedan auto.  >:( >:(
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #20 on: June 22, 2012, 16:06:18 »
Auto dobijate besplatno, nemojte bit nezahvalni ;D


btw... mislim da bi mogli stavit i nešto novih auta, ne bi me iznenadilo da izdaju i neki car pack dlc

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #21 on: June 22, 2012, 16:18:31 »
Ma nije problem, kupujem(iako sad moram uzeti novi bon, pa ću opet do sljedećeg DLC-a za neki par mjeseci potrošit ostatak na gluposti), dobro je, 2 staze u skoro godinu dana.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #22 on: June 22, 2012, 21:43:39 »
ekipa plače tamo na gtplanet u komentarima kako forza štanaca dlc-e: staze, aute ovo ono...
a na forzi radi jedno duplo više ljudi? i da ne kažem da je japance pokosio jebački potres i kataklizma... čudo uopće da idu dalje...
da nije bilo potresa mislim da bi bio koji dlc više...
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #23 on: June 22, 2012, 21:51:03 »
ekipa plače tamo na gtplanet u komentarima kako forza štanaca dlc-e: staze, aute ovo ono...
a na forzi radi jedno duplo više ljudi? i da ne kažem da je japance pokosio jebački potres i kataklizma... čudo uopće da idu dalje...
da nije bilo potresa mislim da bi bio koji dlc više...
Žao mi je za potres i sve ali do kada se sve izvlačit na to.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #24 on: June 22, 2012, 21:52:14 »
ekipa plače tamo na gtplanet u komentarima kako forza štanaca dlc-e: staze, aute ovo ono...
a na forzi radi jedno duplo više ljudi? i da ne kažem da je japance pokosio jebački potres i kataklizma... čudo uopće da idu dalje...
da nije bilo potresa mislim da bi bio koji dlc više...
Ma pokosio ih je bog , ameri znaju kako novce dignuti, dok od forze ocekujem u sljedecem nastavku da pokosi gt u sto sam uvjeren da hoce.., a tko kazi brani da zaposli jos toliko ljudi a ne raditi nesto sest godina i ne napraviti kako spada izuzev fiziku..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #25 on: June 22, 2012, 21:58:49 »
Na Forzi radi 450 ljudi, od toga je preko 300 njih vanjskih suradnika u 4 studija na sve 4 strane svijeta koji rade iskljucivo modeliranje.

Meni je osobno toliko pun klinac tih sranja oko Forze i placa i kuknjave.. jebo ih dosadne, neka prodaju PS3, kupe Forzu i odu uzivati u 10 novih auta svaki mjesec i crtanju kuraca po haubama, igre su drugacije i daj Boze da nikad ne budu iste.

Mislim stvarno, neka svi odjebu vise.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #26 on: June 23, 2012, 00:45:30 »
Bilo bi lijepo da se Motegi iz Academy dobije džaba, ali ok, moraju zaradit nešto. A za cmizdravce lako, ti će cmizdrit uvijek. GT5 je postao druga igra kroz nadogradnje, a seasonal eventi produžuju single player kao malo gdje. Staza ima koliko ima, nisam ni ja sretan njihovim izborom, ali kad bi one bezvezne zamijenili onima što valjaju bilo bi ih taman. U biti više od tog plus seasonal i kvalitetan online i ne treba. Live leaderbordove se nadam da će dati u GT6, a bude li još na PS3 radujte se narodi. Ostali nek kukaju, ja ih ne čujem. :)

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #27 on: June 23, 2012, 01:47:47 »
Kad je netko tvitao Kazu što ga nema, napisao je kako rade na GT akademiji, jebiga, treba nekako i troškove poravnati. Puno sam pisao, to što na GT sve pomalo kasni i nije toliko stvar potresa ili broja ljudi, jednom kad se sva auta 'dignu' pa i staze, onda se nadam kako je došao kraj duuuugim čekanjima, nakon toga počinje GT era.

Meni to ne smeta toliko, samo da mi je krivo što naplaćuju toliko 'mali' sadržaj je, ali ako je to za GT akademiju i za takav projekt, kupujem bon i stazu bez razmišljanja.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #28 on: June 23, 2012, 09:43:26 »
I jos dobijes besplatni auto. Tje... Pa dis bolje! :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Novi DLC • Twin Ring Motegi sve konfiguracije + "novi" auto
« Reply #29 on: June 23, 2012, 10:21:52 »
Ali treba gledati i tko je pokrenuo akademiju, koliko se gamera sada utrkuje sa "velikim igracima"... Forza nije imala ni jednu akademiju kao GT dosad, a kako ste rekli ima puno vise ljudi tamo, dok jedan skromni Kazo slozi akademiju, izbaci odlicnu igru, jos stigne i gustati po Nurbu i uziva covjek. Kao sto je Amar rekao, kome se ne svida, neka proda i kupi Forzu, ali zato i ima hrpa drugih igara da se mozes prebaciti kada ti je dosta jedne igre. Ja malo igram GT, na novom accountu mi se ne da opet prelaziti pa samo kupim auto i gustam na stazi. Kada se zazelim neke druge staze ili jednog Lotusa 49, upalim pCARS i historic Hockenheim i ludilo 8)

Ne znam puno o Forzi, igrao sam trojku par puta u ducanu na kontroleru i nije me se nesto dojmila, mislim da je stvar ukusa i koliko si voljan prebaciti se sa GT na nesto drugo... Odlicni su auti i izbor istih cak i u Forzi 3, ali kad sam upalio Suzuku kao da je staza umanjena, skroz je drugaciji model nego u GT, pCARS ili F1.
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.