Gaming Headquarters > Igre kao takve

PS Store, PS Plus i sve vezano za to...

<< < (2/209) > >>

STINGer:
Ne, samo dok traje pretplata, odn. ako produžiš nakon isteka.


Ali možeš naći nekoga s kim bi šerao account pa prepolovio troškove...

maliDjuro:
Ajmo ponovno, po tko zna koji put  :P
Svi sadržaji koje platiš za vrijeme trajanja plus pretplate ostaju tvoji zauvijek (bez obzira na popust).
Svi besplatni sadržaji su tvoji samo dok ti traje plus model pretplate.
Ako ne nastaviš plaćati, gubiš pravo na njih, ali ako se odlučiš nakon par tjedana/mjeseci/godina/desetljeća/stoljeća/milenija* ponovno uključiti na plus pretplatu, svi ti sadržaji ti ponovno postaju dostupni.

* ne vrijedi u slučaju eventualne atomske kataklizme

versusW:

--- Quote from: maliDjuro on July 18, 2012, 13:07:50 ---Ajmo ponovno, po tko zna koji put  :P
Svi sadržaji koje platiš za vrijeme trajanja plus pretplate ostaju tvoji zauvijek (bez obzira na popust).
Svi besplatni sadržaji su tvoji samo dok ti traje plus model pretplate.
Ako ne nastaviš plaćati, gubiš pravo na njih, ali ako se odlučiš nakon par tjedana/mjeseci/godina/desetljeća/stoljeća/milenija* ponovno uključiti na plus pretplatu, svi ti sadržaji ti ponovno postaju dostupni.

* ne vrijedi u slučaju eventualne atomske kataklizme

--- End quote ---

dobro zboriš, drugar
iako ima iznimaka

uzet ću za primjer 2 igre,
besplatno su mi dali Marvel Pinball i Voodoo Dice
kad je Plus pretplata istekla, istekao mi je i Marvel Pinball
Voodoo Dice je ostao, cijeli, skinut besplatno
pored svake igre s Plusa piše dokle traje, jel zauvijek ili samo dok je pretplata važeća

*u slučaju atomske kataklizme dovoljno je baciti se "atomski s lijeva" ili "atomski s desna", ovisno o mjestu eksplozije i nema nikakvih problema. To sam u vojsci naučio.

Ikral:

--- Quote from: crorastafa on July 18, 2012, 15:08:30 ---Plus se ne moze sherati ,ali igre koje su pod plus mogu..

--- End quote ---
Upravo tako, a ako su kupljene prije 19.11.2011. mogu se sherati na 5 konzola.

turok:
Od danas novo za Plus  Saints Row 2 badave.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version