Author Topic: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...  (Read 259442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #975 on: August 03, 2017, 23:42:58 »
Ljetni popusti me satrali... Ode 700kn...

Šta si sve uzeo?

Inače, mislim da nema potrebe zalijetati se i uzeti hrpu stvari koju ionako nećeš igrati odjednom, popusti su svako malo tu. Radije uzmi manje, pa kad odigraš, pojavit će se nešto novo i onda uzmeš to, a postoji šansa da bude i jeftinije

Ako ne pratiš stalno akcije, na ovome sajtu izabereš naslove igara koje te zanimaju pa dobiješ mail kad bude sniženje na UK store-u (a tad ide i nama). Čak možeš i pratiti koliko je cijena na kojem popustu iznosila, pa ako sad nije niska kao što je bila prije toga, pričekaš. Uglavnom, stalno su neke akcije i generalno sljedeći put može biti niže nego sada https://psprices.com/region-gb/index


Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #976 on: August 04, 2017, 01:17:49 »
Ja sad Uncharted uzimam. I onda 9mjesec polako o volanu.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #977 on: August 04, 2017, 01:33:53 »
Stingeru, hvala na savjetu ;)

Uzeo gta 5, on je 300kn jeftiniji bio i Uncharted 4 koji jos nisam igrao, on je nekih 150-200kn jeftiniji. Caka je da sam obje ciljao preko njuskala uzeti pa mi je ovo sada dobro uletilo. I pored toga skidam Just Cause 3. I sad kad razmislim, potrosio sam 400kn. Vukao me i pCars ali sam ipak preskocio. Mizernih je 100kn.

Nego, jel tko zna objasnit ovaj Hitman najnoviji. Vidim da se prodaju "epizode". Jesu to DLC-ovi ili?

Htio bih i Hitman jos uzeti, ako je imalo dobra kao Blood Money onda je must have.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #978 on: August 04, 2017, 07:34:25 »
Hitman je u epizodama, kupis season pass i skidas sve. Navodno je dobar. Hitman Absolution nisi igrao?

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #979 on: August 04, 2017, 08:14:29 »
Meni je hitman odlican. Absolution je bio dobar,a tu su neke stvari popravili

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #980 on: August 04, 2017, 13:36:43 »
Imaš prvu epizodu Hitmana besplatno pa probaj... meni baš i nije sjeo

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #981 on: August 04, 2017, 15:08:09 »
Blood Money mi je bila jedna od boljiih igara na ps2. Absolution nisam imao prilike probati. Na kompu krenio ali kad spustis postavke onda to nije to pa odmah obrisao.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #982 on: August 04, 2017, 19:13:25 »
Ljetni popusti me satrali... Ode 700kn...

Šta si sve uzeo?

Inače, mislim da nema potrebe zalijetati se i uzeti hrpu stvari koju ionako nećeš igrati odjednom, popusti su svako malo tu. Radije uzmi manje, pa kad odigraš, pojavit će se nešto novo i onda uzmeš to, a postoji šansa da bude i jeftinije

Ako ne pratiš stalno akcije, na ovome sajtu izabereš naslove igara koje te zanimaju pa dobiješ mail kad bude sniženje na UK store-u (a tad ide i nama). Čak možeš i pratiti koliko je cijena na kojem popustu iznosila, pa ako sad nije niska kao što je bila prije toga, pričekaš. Uglavnom, stalno su neke akcije i generalno sljedeći put može biti niže nego sada https://psprices.com/region-gb/index



Ja sve tako pazim kao i ti, pa sam opet jucer prdnuo 170kn... ali za 3 igre koje vec duze meracim: Witness, Read Only Memories 2064 i Manual Samuel - ljetna uzivancija.

Ovaj Just Cause mi je prebesmisleno prenerealan ;D , a s Assassinom se mucim da mi bude nesto... U tkz.tutorialu nisam niti jednom uspio opaliti salvu iz topova nego samo iz mortara (a to je doslovno secondary goal) i morao sam sve protivnike potopiti njime ::) A jednom mi se ucinilo da je tanad grunula, ali iz pramca broda, a ne iz topova pa sam siguran da sam lose vidio. Ali, tlaka je Asssassin.

Hitman mi je odlican bio.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #983 on: August 04, 2017, 21:08:53 »
Ja sad kupujem što ću igrati za 2 godine a igram što sam kupio prije 2. Jebiga, ne  znaju oni što se meni trenutno igra, zato se kupi kad je jeftino pa nek stoji.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #984 on: August 06, 2017, 18:00:35 »
Ljudi jel ima tko problema sa psn-om? Meni steka. Pa ude u ps store pa ne otvara....uzas. Net mi je spojen zicom i imam t com

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #985 on: August 06, 2017, 20:13:59 »
Apsolutno, uvijek steka, ako ne steka nesto nije normalno. Ozbiljno, vrlo je fino ali i neuobicajeno kada ne steka.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #986 on: August 06, 2017, 22:44:39 »
Jel moze to imat veze sa DNS-om

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #987 on: August 06, 2017, 23:35:50 »
Koji ruter?
Koji kvart?
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #988 on: August 07, 2017, 00:01:31 »
Meni ti je pred mjesec dana psn bio offline skoro cijeli tjedan. Ko zna zasto i sl. Net je radio uredno. A prije toga, godinu dana nisam osjetio da nekaj ne dela. Nezz. Uvijek oni nekaj kemijaju pa oce delat, pa nece delat..
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #989 on: August 14, 2017, 21:23:49 »
Do kraja mjeseca PS+ 15 mjeseci pretplate po cijeni od 12 mj.