Author Topic: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...  (Read 254536 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #45 on: September 20, 2012, 13:16:52 »
Machinarium je predivan.

Infamous 2 ti se nece svidjeti, trebao si radije skinuti Just Cause 2 (jedino je file 7GB, to ce te odbiti svakako ;D). I obavezno Borderlands za isprobati, to je sjajna i vizualno doista posebna igra.

Meni je Resident sasvim okej, ne kuzim zasto ljudi toliko seru po njemu. Stari Resident je odavno pokopan, jos 2004., ovo je po meni ispalo cak i zanimljivije nego sam mislio nakon RE5. Da i ne spominjem cisto i nepatvoreno Jugoslovensko psovanje i jebanje svega po spisku u Chris scenariju, ne znam jeli mi draze kad urlaju "Jedi govna!", "Dzubre pokvareno!" ili ono genijalno "Ovo je tako jebeno dobro!".

Odmah sam iskljucio HUD, prebacio Dominant Hand na desno, prebaico na laser aim (za Leon scenarij, vratio na crosshair za druga dva), stavio Reload na manual i da vidis ljepote. Ljudi samo trce okolo i sve ubijaju po redu, nista ne gledaju, nista ne istrazuju polako i uzivaju u sjajnoj atmosferi (zvukovi u Campusu u Leon sekciju su sjajni recimo), a onda seru da nista ne valja. A nije bas tako IMO, a ja sam jako, jako mrzio RE5 recimo.

Dobijes prakticno tri igre u jednoj, sa 6 likova i posve drugacijim izvodjenjem. Sve jest akcija, nema vise "survival horrora", ali bome je igra i "survival" i "horror" i meni se cini da ce biti bolje od RE5 dvostruko. A bit ce i gust peglati u co-op. Odnosno da ponovo citiram neprijatelje iz Chris scenarija, "Ima da te ubijem!" ;D ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #46 on: September 20, 2012, 13:54:28 »
Hoće li se moći Coop prijeći cijela igra?


JC2 me nije privukao kad sam igarao demo nekoć, premutavo mi je bilo. Ako je I2 velik 15 gb, što je problem JC2 sa 7? ;D

Na kraju će se vjerojatno opet odigrati RDR 8)


Ali Machinarium mrak igra

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #47 on: September 20, 2012, 14:16:18 »
Machinarium je vrh. Igrao sam ga još prije par godina na PC-u. Ima predivan soundtrack od kojeg se nisam mogao odvojiti cca dva tjedna.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline buby0706

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 149
  • PSN ID:buby0706
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #48 on: September 20, 2012, 16:48:13 »
oigraj Borderlands...
Igra je fenomenalna...totalno drugačija od svih igara...
Odlična grafika,odlični likovi,odlični humor i kako kažu 87 bazillion oružja na raspolaganju...
Preporuka 10/10 definitivno...


Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #49 on: September 21, 2012, 13:15:34 »
Ima kakav info gdje ima PS bonova?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #50 on: September 21, 2012, 13:19:57 »
Nigdje od 6 mjeseca... zastupnik u banani

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #51 on: September 21, 2012, 13:39:32 »
Imao ih je kolega Briatore.  Probajte ovdje  www.svijet-igara.hr

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #52 on: September 21, 2012, 14:04:54 »
Upravo dobio na nagradnoj igri 90 dana članstvo na PSN. A show...  ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #53 on: September 21, 2012, 14:05:36 »
ko daje takve nagradne igre?

Offline buby0706

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 149
  • PSN ID:buby0706
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #54 on: September 21, 2012, 14:12:28 »
Upravo dobio na nagradnoj igri 90 dana članstvo na PSN. A show...  ;D
a to je ovo na facebooku od playstation hrvatska....

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #55 on: September 21, 2012, 14:23:01 »
Upravo dobio na nagradnoj igri 90 dana članstvo na PSN. A show...  ;D
a to je ovo na facebooku od playstation hrvatska....

Yes...  :)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #56 on: September 21, 2012, 15:49:00 »
Kakvi su dojmovi sa RE ako si igrao?

Ja nisam stigao jos ni skinuti a kamoli instalirati i igrati.

Evo, konačno sam sinoć odigrao (s Leonom) do kraja demo...

Što reći? Vjerojatno će gomili ljudi to biti super, cooperativno pretpostavljam još i bolje, ali ja se tu ne vidim. Očito sam previše zagrizao na onaj stari Resi (1,2,3), te mi ovi novi (4 i 5) nikad nisu sjeli. Tako je i sa ovim, s tim da mi se čini da je ovaj još više otišao u smjeru koji ne volim. Mada, jako lijepo izgleda (možda mrvicu pretamno, ni postavke nisu puno pomogle), ima nekih novih poteza da se bolje uklopi u ovaj sadašnji žanr, ali meni to nije to. Mislim da ga neću uzimati, radije ću pričekati MoH i AC3

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #57 on: September 21, 2012, 20:13:50 »
Kakvi su dojmovi sa RE ako si igrao?

Ja nisam stigao jos ni skinuti a kamoli instalirati i igrati.

Evo, konačno sam sinoć odigrao (s Leonom) do kraja demo...

Što reći? Vjerojatno će gomili ljudi to biti super, cooperativno pretpostavljam još i bolje, ali ja se tu ne vidim. Očito sam previše zagrizao na onaj stari Resi (1,2,3), te mi ovi novi (4 i 5) nikad nisu sjeli. Tako je i sa ovim, s tim da mi se čini da je ovaj još više otišao u smjeru koji ne volim. Mada, jako lijepo izgleda (možda mrvicu pretamno, ni postavke nisu puno pomogle), ima nekih novih poteza da se bolje uklopi u ovaj sadašnji žanr, ali meni to nije to. Mislim da ga neću uzimati, radije ću pričekati MoH i AC3

Hvala na dojmovima. ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #58 on: September 21, 2012, 20:39:48 »
Ali najbolje da probaš... malo je vako munjenih ka i ja. A i godine su tu, čangrizavost, žal za starim vremenima i slična sranja ;D ;D ;D

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: PS Store, PS Plus i sve vezano za to...
« Reply #59 on: September 22, 2012, 10:10:28 »
malo je vako munjenih ka i ja. A i godine su tu, čangrizavost, žal za starim vremenima i slična sranja ;D ;D ;D
Ma nije, i meni je tako. Ja sam imao priliku odigrati demo prije mjesec dana i nije me "izuo iz cipela" jer je prvi scenarij dok tragaju za onom djevojkom na političkom partyju bio u mrklom mraku. Užasno predvidljivo. Mislim, nemam ništa protiv da bude mrak, ako nema struje, ali poantiram da RE ne mora biti u mrklom mraku. Pa onda onaj SCI-FI scenarij, ne sjećam se kako se lik zove, trčanje po krovovima i bumšakalaka mi je bilo bez veze. Onaj QTE scenarij s bježanjem od čudovišta je bio OK.
Meni se nakon (pre)mučnog privikavanja na kontrole, RE5 actually svidio i odigrao sam ga do kraja, dapače, kad sam nabavio oružja, vraćao sam se odigrati prvi nivo tek toliko da onog mesara i njegove pratitelje razvalim ko zvečke i iskalim frustraciju nakupljenju s početka igre. Najteži prvi nivo koji sam ja ikad odigrao. Pomirio sam se s "akcijskom" komponentom, a pasalo mi je što je većina igre na danjem svjetlu, a ne u mrčini. Jedino što mi se organski ne dopada je da su inzistirali na akciji, a zadržali stari sustav, stani-nanišani-pucaj, bez mogućnosti kretanja i pucanja.