Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 380922 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #975 on: January 08, 2014, 00:28:05 »
Nisam nigdje ni rekao da je čekam ;D  samo sam stavio vijest.

Po meni totalna glupost, imati ps4 i igrati igre od PS3... čemu?!

Uostalom, davno sam rekao da će PS4 s našim internetom biti jebena avantura. Zamisli kad jednog dana dođe GT7, koje radosti će to biti u onlineu ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #976 on: January 08, 2014, 13:00:43 »
Jucer na CESu predstavljen Playstation.Now striming servis. Dolazi na ljeto '14.

Donosi strimanje PS1, PS2 i PS3 igara na televizore, mobitele, tablete, Vitu i PS4. Na pocetku ce bit samo na Bravia i Xperia modelima, kasnije ce se moc strimat na sve marke mobitela i televizora.





Sto je najbolje vjerovatno ce i kod nas radit (mislim s obzirom kakav internet imamo), Sony preporuca 5Mbs vezu:

Quote
We recommend a 5MBPS+ connection.

In our internal tests, users with this bandwidth or greater have been enjoying a low latency, high-quality gaming experience. PS Now tests your connection of each game and optimizes for quality if you are above the minimum requirements. We strive to make the gameplay experience feel as if the game is being played locally on their device – fast and responsive (including for FPS and games with twitch mechanics). The Closed Beta will definitely provide a great opportunity to test the experience with gamers with varying connection speeds and our developers will, of course, be working diligently to optimize the service based upon the feedback we receive from the community.


Quote
The stream is instant – no downloading, no installing, no patching. You get the most up-to-date version of the game streaming to your device from our remote servers. You also get Trophies, Friends List, and other PSN features.


Impresije s CESa su jako pozitivne

http://www.theverge.com/2014/1/7/5284730/playstation-now-hands-on

http://www.destructoid.com/playstation-now-really-works--268582.phtml

PlayStation Now hands-on at CES 2014 | Engadget


http://blog.us.playstation.com/2014/01/07/playstation-now-streaming-game-service-coming-this-summer/#comments

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #977 on: January 10, 2014, 14:12:37 »
Jučer sam probao jedan izloženi PS4 primjerak..

Bilo je slobodno i uletio sam ko mali dečkić :) s oduševljenjem  ;D

Sjednem,uzmem joystick...i prvo...vauuuuu.. Joystick odličan,totalno drukčiji od DS3.

Ok... Krenem dalje..

Bilo je moguće odigrati Fifu 13 i Knack...sa oduševljenjem uđem u Fifu i krenem igrat,kad ono.... oduševljenje splasne..Ne znam šta sam očekivao iskreno,grafika po meni ista ili malo malo drukčija od Fife na PS3. Ok,čim sam dao gol izađem van,odem na Knack. Isto fora igrica al vjerujem da bi mi dosadila nakon sat vremena igre.

Uglavnom,po meni nije to to još. Još se to ne isplati kupovat (po meni) , još je sve friško,premda je uvijek lijepo tako nešto probat i zaigrat. Ja ću vjerojatno uzet tek tamo negdje na ljeto ili eventualno na zimu kad bi već neke nove stvari trebale polako dolazit..

I jedno pitanje,jel se zna šta za Fanatec volane na PS4,jel rade?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #978 on: January 10, 2014, 16:29:46 »
    Da nemam BTF4 vjerovatno možda ne bih ni ja uzimao PS4 . Ali ne bih se složio sa tom tvrdnjom da to još nije to ,da nema još dovoljno igrica ,sa tim se slažem ,ali da je konzola svemirski brod ,to je sigurno.
   Naprimjer BTF4 je tolika razlika da se neda opisati ,pa čak i Cod ima velike nijanse ,jer baš sam jučer odigrao nekoliko partija na PS3 sa dečkima koji još nisu uzeli ps4 razlika je oćita .
   Igrom slučaja imam  Killzon sa grafikom punoj detalja koje na PS3 ne da nemože bit,nego..... ,Marvelov i zen fliper grafika kao da sam tamo, Lego Marvel koji izgleda kao bajka ,uskoro ću zaigrati (ako bog da ) AC IV ,koji ne znam kako da opišem , da ne serem ...
   Neznam za FIFU13 ,ali imam par frendova koji imaju FIFU14 i govore da je puno ljepša nego na PS3 ,jer su konzolu kupovali baš zbog nje.
 
 

<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #979 on: January 10, 2014, 16:49:20 »
Jučer sam probao jedan izloženi PS4 primjerak..

Bilo je slobodno i uletio sam ko mali dečkić :) s oduševljenjem  ;D

Sjednem,uzmem joystick...i prvo...vauuuuu.. Joystick odličan,totalno drukčiji od DS3.

Ok... Krenem dalje..

Bilo je moguće odigrati Fifu 13 i Knack...sa oduševljenjem uđem u Fifu i krenem igrat,kad ono.... oduševljenje splasne..Ne znam šta sam očekivao iskreno,grafika po meni ista ili malo malo drukčija od Fife na PS3. Ok,čim sam dao gol izađem van,odem na Knack. Isto fora igrica al vjerujem da bi mi dosadila nakon sat vremena igre.

Uglavnom,po meni nije to to još. Još se to ne isplati kupovat (po meni) , još je sve friško,premda je uvijek lijepo tako nešto probat i zaigrat. Ja ću vjerojatno uzet tek tamo negdje na ljeto ili eventualno na zimu kad bi već neke nove stvari trebale polako dolazit..

I jedno pitanje,jel se zna šta za Fanatec volane na PS4,jel rade?
Kad sam pitao u jednom centru jel to pravi PS4 mislim da su m odgovorili da nije, samo je kučište od PS4 al da je to trojka prilagođena kučištu.
psn-id: GTS-Klocna

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #980 on: January 10, 2014, 17:09:41 »

Kad sam pitao u jednom centru jel to pravi PS4 mislim da su m odgovorili da nije, samo je kučište od PS4 al da je to trojka prilagođena kučištu.
...?!? ...zar ima i toga?
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #981 on: January 10, 2014, 18:39:54 »

Kad sam pitao u jednom centru jel to pravi PS4 mislim da su m odgovorili da nije, samo je kučište od PS4 al da je to trojka prilagođena kučištu.
...?!? ...zar ima i toga?

Tko zna kizo šta je kod tebe u kučištu??
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #982 on: January 10, 2014, 19:12:02 »

Kad sam pitao u jednom centru jel to pravi PS4 mislim da su m odgovorili da nije, samo je kučište od PS4 al da je to trojka prilagođena kučištu.
...?!? ...zar ima i toga?
Po običaju, naši trgovci ne znaju gdje su šuplji. Najveći domet im je prodaja karniša u Pevecu.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #983 on: January 10, 2014, 19:28:42 »
Svakakve budaletine primaju plaću danas ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #984 on: January 10, 2014, 20:45:23 »
Tko zna kizo šta je kod tebe u kučištu??
..Bagat singerica....
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #985 on: January 10, 2014, 20:49:18 »
Vidio sam Xbone danas... uživo. Mislim da unutra stanu dva PS4 ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #986 on: January 10, 2014, 21:22:26 »
Vidio sam Xbone danas... uživo. Mislim da unutra stanu dva PS4 ;D
Pa unutra i jesu dva PS4, nije ti trgovac rekao? B-)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #987 on: January 10, 2014, 21:34:19 »
Kad sam pitao u jednom centru jel to pravi PS4 mislim da su m odgovorili da nije, samo je kučište od PS4 al da je to trojka prilagođena kučištu.
;D *MEGATROLL*  ;D

hendrix, trebao si igrat fliper, čitaj malo forum  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #988 on: January 11, 2014, 02:40:23 »
Kizo daleko od toga da je PS4 zvjer, ja bih ga prvi volio imat. Al ocu rec radi igrica koje su trenutno (mali broj) i s obzirom da je tek pocetak cu pricekat jos. A i ovo su demo-i bili tako da ne mora nis znacit. ;)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #989 on: January 11, 2014, 14:49:40 »
Evo, danas sam se fino zabavio u slobodnom letenju na War Thunder... Još dok naučim ispravljat avijon da pogodim tenk...  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.