Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 376802 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1575 on: November 17, 2015, 12:01:45 »
Iz prve ruke znam, sve je kako piše i doći će taj bundle  :). Tele2 dobio ekskluzivu. Ne znam na što misliš Stinger? Ja imam već 10 godina tele2 i ne vidim razlog zašto ne bi imao još 10.

Jebiga, u mom selu nema signala.

kako misliš da neće!?

Onda super ako hoće... mislio sam da je to ipak malo previše, al super ako jest. Btw... bilo bi lijepo to i navesti tekstom, a ne samo slikom ;)
slika govori 1000 riječi. btw. malo tko brine o C šasiji, da bi se trebalo naglašavati.
Jeli ima t-mobile signal u tvom selu?

Vip ima, ne znam za tekom, al tele2 žešće jebe. Mislio sam ovo ljeto prijeći i sreća prije odlaska u trgovinu provjerim kod rođaka koji je prvi susjed, i kita, signal baš nikakav tako da sam ostao na vipu. Srećom, bila i ovamo neka dobra tarifa pa je ispalo ok

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1576 on: November 17, 2015, 12:01:54 »
Iz prve ruke znam, sve je kako piše i doći će taj bundle  :). Tele2 dobio ekskluzivu. Ne znam na što misliš Stinger? Ja imam već 10 godina tele2 i ne vidim razlog zašto ne bi imao još 10.

Jebiga, u mom selu nema signala.

kako misliš da neće!?

Onda super ako hoće... mislio sam da je to ipak malo previše, al super ako jest. Btw... bilo bi lijepo to i navesti tekstom, a ne samo slikom ;)

Klasika, nema signala ;D

A T-mobile ima? Ako ima, onda ima i tele2. Tele2 radi preko svoje i t-mobile infrakstrukture. Staviš ručno na T-mobile i signal ti je ko na T-mobile.
upravo tako, a od 1.1.2016. ćeš imati i 3g signal, ako ga ima u tvom selu ima i t-mobile. drugim riječima gdje god ima tmobile 3G bit će i za Tele2 3g signal
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1577 on: November 17, 2015, 12:04:57 »
A T-mobile ima? Ako ima, onda ima i tele2. Tele2 radi preko svoje i t-mobile infrakstrukture. Staviš ručno na T-mobile i signal ti je ko na T-mobile.

Jebiga, sad je već kasno, ima 4-5 mjeseci da je to bilo. Maknuo sam se sa tarife preko firme, što me je mjesečno koštalo bar 150 kn i prešao na vipme zakon tarfifu gdje mjesečno potrošim između 60 i 70 kn. I za 799 kn dobio Microsoft Lumiu 535. Još da sam prodao broj koji je došao uz mob mogao sam i tu vratit parsto kuna, al zaboravio na to. Ne znam, možda još nije kasno ;D

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1578 on: November 17, 2015, 12:06:42 »
A T-mobile ima? Ako ima, onda ima i tele2. Tele2 radi preko svoje i t-mobile infrakstrukture. Staviš ručno na T-mobile i signal ti je ko na T-mobile.

Jebiga, sad je već kasno, ima 4-5 mjeseci da je to bilo. Maknuo sam se sa tarife preko firme, što me je mjesečno koštalo bar 150 kn i prešao na vipme zakon tarfifu gdje mjesečno potrošim između 60 i 70 kn. I za 799 kn dobio Microsoft Lumiu 535. Još da sam prodao broj koji je došao uz mob mogao sam i tu vratit parsto kuna, al zaboravio na to. Ne znam, možda još nije kasno ;D
taman kad se mreža upgradala.

Imaš pm
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1579 on: November 17, 2015, 12:08:56 »
upravo tako, a od 1.1.2016. ćeš imati i 3g signal, ako ga ima u tvom selu ima i t-mobile. drugim riječima gdje god ima tmobile 3G bit će i za Tele2 3g signal

Ma dobro, sad i više nije toliko bitno. Bitno je da u momentu kad je trebalo nije bilo dobro, odn. nisam imao info da bi moglo biti bolje. Tako sam slučajno otkrio da se u vipu netko žešće zajebao kad je ponudio onu Zakon tarifu. Jebote, uđem u svaki mjesec sa 3000 minuta i 3000mb i nema jebene šanse da potrošim petinu toga ;D

Ajmo reći jedina mana jest što na putu kroz liku na nekim mjestima je signal (bar za interner) ajme majko, nekakvih par desetaka kilometara

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1580 on: November 17, 2015, 12:13:53 »
No, da se vratimo na temu... cijena stvarno ok, SW je tu, čak i da se nekome ne sviđa, može ga prodat i dobit koju kintu natrag. Taj bundle je sigurno C šasija (svi novi bundleovi su C šasija).

E sad, koliko je ona dobra, nemam pojma. Prijatelj Aries ju je nedavno dobio, imao je problema sa rest mode-om di mu se upalila narančasta lampica, pa je sve morao bootati ponovo. Meni se to na staroj nije nikad dogodilo .

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1581 on: November 17, 2015, 12:15:47 »
No, da se vratimo na temu... cijena stvarno ok, SW je tu, čak i da se nekome ne sviđa, može ga prodat i dobit koju kintu natrag. Taj bundle je sigurno C šasija (svi novi bundleovi su C šasija).

E sad, koliko je ona dobra, nemam pojma. Prijatelj Aries ju je nedavno dobio, imao je problema sa rest mode-om di mu se upalila narančasta lampica, pa je sve morao bootati ponovo. Meni se to na staroj nije nikad dogodilo .
NI meni, stara je zakon :-P
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1582 on: November 17, 2015, 12:28:01 »
NI meni, stara je zakon :-P

Mada mi lagano počinje ić na živce sa bukom. To doduše ovisi od igre do igre, ali npr. na MGSV baš rošta, manje više stalno je u modu za poletanje ;D  Jednostavno mi nije jasno koji kurac su tolike predinstalacije igre kad tijekom igranja ovako mora vrtiti

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1583 on: November 17, 2015, 12:29:14 »
NI meni, stara je zakon :-P

Mada mi lagano počinje ić na živce sa bukom. To doduše ovisi od igre do igre, ali npr. na MGSV baš rošta, manje više stalno je u modu za poletanje ;D  Jednostavno mi nije jasno koji kurac su tolike predinstalacije igre kad tijekom igranja ovako mora vrtiti
meni su slušalice na glav tako da nečujem, a još i upalim ventilatore da je hlade.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1584 on: November 17, 2015, 14:42:03 »

 I to nije sve, dobiješ još voucher za PS4 accessories/igre do 40% popusta

Je i to, i 30% popusta za produženje garancije na 3 god. Sudjelovanje u nagradnoj igri Sony TV-a, i popuste na periferiju i igri. Dobra ponuda.

Od kud to, di pišu svi uvjeti da pogledam?

A T-mobile ima? Ako ima, onda ima i tele2. Tele2 radi preko svoje i t-mobile infrakstrukture. Staviš ručno na T-mobile i signal ti je ko na T-mobile.

Jel ovo zajebancija il stvarno radi haha?  ??? ;D Imam tele već 3, 4 godine, standardni problemi s lošim signalom, ako mogu prebacit na tmob *mindblown* što im onda ne radi 4g kad već koriste njihovu mrežu?

Mislim da ću uzet ovo, curi mobitel, sebi plejku.. Jel battlefront dolazi na disku ili download?

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1585 on: November 17, 2015, 14:53:08 »
Riba, da mozes staviti na tmobile signal 3G. Ides pod mreze i stavis rucno. 4G ne radi za sad. Navodno ce i to uskoro.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1586 on: November 17, 2015, 14:58:38 »
Mislim da ću uzet ovo, curi mobitel, sebi plejku.. Jel battlefront dolazi na disku ili download?

Treba bit na disku... curi mobitel i nek si sama plaća tarifu 8)

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1587 on: November 17, 2015, 18:15:41 »
Koliko vidim radi se o terabajtnom modelu , jel Dzidza ?

I gdje točno (molim link) mogu vidjeti ovo što sam vas citirao ispod.

I to nije sve, dobiješ još voucher za PS4 accessories/igre do 40% popusta

Je i to, i 30% popusta za produženje garancije na 3 god. Sudjelovanje u nagradnoj igri Sony TV-a, i popuste na periferiju i igri. Dobra ponuda.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1588 on: November 17, 2015, 18:27:37 »
Koliko vidim radi se o terabajtnom modelu , jel Dzidza ?

I gdje točno (molim link) mogu vidjeti ovo što sam vas citirao ispod.

I to nije sve, dobiješ još voucher za PS4 accessories/igre do 40% popusta

Je i to, i 30% popusta za produženje garancije na 3 god. Sudjelovanje u nagradnoj igri Sony TV-a, i popuste na periferiju i igri. Dobra ponuda.
da druze, imas na tele2.hr stranici, a voucher se dobije na prodajnom mjestu
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1589 on: November 17, 2015, 18:30:30 »
Koliko vidim radi se o terabajtnom modelu , jel Dzidza ?

Treba bit 1Tb C šasija, danas je stigao mail s obavijesti.

Oćeš i ti ženi kupovat novi mobitel? ;D