Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148290 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #45 on: April 17, 2008, 23:41:04 »
Zasto ne ? dobiti ce dodatan sadrzaj tj. kupiti i uzivati --vjerovatno ! kada bi imao box i ja bi se odlucio za box GTA samo zbog dodatnih epizoda
No ; nemojmo zaboraviti i da ce PS3 dobiti dodatan sadrzaj koji nece X360 ; nesto u vezi s home-om ! a prednost x360 je jos i kreacija vlastitih pjesama i ubacivanja u igru! jedina mana tj. prednost ps3 verzije je ta sto svi vlasnici imaju hard i moci ce igru instalirati i imati ce manji pop-up i malcice glatkiju izvedbu same igre.
A i epizodni sadrzaj po meni nije toliko bitan jer do 9 10 mjeseca cu se zasititi GTA-a ; a doci ce novi uber naslovi za ps3 :RESISTANCE 2 ; MOTORSTORM 2 ; MGS 4 ; KILLZONE 2 itd. 8)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #46 on: April 17, 2008, 23:55:42 »
Ma jel ti to ozbiljno uzet GTAIV za 360??? Daj Stingeru nemoj zajebavat...

A za što da uzmem? Sve i da će PS3 dobiti istu stvar kakva korist ako je ne mogu kupiti? Microsoft kakav god bio ne pravi diskriminaciju po pitanju mjesta prebivališta onoga tko želi trošiti svoje novce. ;D

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #47 on: April 18, 2008, 00:26:23 »
Ma nedam ni lipe više. 550 kn za originalnu igricu je ionako pljačka.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #48 on: April 18, 2008, 00:33:11 »
Interesantno je kako su svima cijene originala pljačka, a kad prime plaću onda se ne osjećaju opljačkano 8)

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #49 on: April 18, 2008, 00:34:47 »
Samo ću ti reć jednu stvar. Još nisam doktor, ali kad postanem bit će oko 7-8 tisuća kn. To je za mene također pljačka. A ti vidi.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #50 on: April 18, 2008, 00:53:02 »
Upravo to sam ti i htio reći... svi kukaju kako je cijena nečega velika, a to što je "rad podcijenjen" nikome ništa....


btw... cijene u HR su za naše pojmove ok. Bar ako se gleda iz perspektive distributera. Koliko u Americi dolara, toliko u Europi eura. U nas dignu još oko 1/6 na račun carine, troškova transporta, marže i najvažnije od svega premalog i prejadnog tržišta da bi neki distrubuter s nižim cijenama mogao opstati...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #51 on: April 18, 2008, 02:13:34 »
Ma bas me briga za nove gradove do 10 mj svak ce ga izigrat a imamo jesen punu odlicnih igara... Stingeru ne zaboravi da 360 nema split screen! I da ce 80% prodanih GTAIV igara u HR bit za PS3. U to sam siguran...

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: GTA IV
« Reply #52 on: April 18, 2008, 07:37:49 »
I da ce 80% prodanih GTAIV igara u HR bit za PS3. U to sam siguran...

Upravo tako. Ipak će igra doći i sa online multiplayerom.

Misliš da Stinger neće kupiti PS 3 verziju kad čuje kako se mi naganjamo gradom? ;D
IssLand.com

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #53 on: April 18, 2008, 11:07:50 »
Ma bas me briga za nove gradove do 10 mj svak ce ga izigrat a imamo jesen punu odlicnih igara... Stingeru ne zaboravi da 360 nema split screen! I da ce 80% prodanih GTAIV igara u HR bit za PS3. U to sam siguran...

Koje su to odlične igre na jesen?

Splitscreen? Uvijek sam mrzio splitscreen igre. I čemu to služi u GTA?

S tim online-om sam se zajebao sa CoD4, umjesto da ko čovjek igram na boxu, ja prešao na PS3... žešći zajeb

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #54 on: April 18, 2008, 13:03:41 »
Evo ti nekih stingeru : LBP ; KILLZONE 2; RESISTANCE 2 ; MOTORSTORM 2 ; NOVI PES 09; FIFA ; neznam koji zanr volis? dodao bi jos neke kao White knight story ; i jos puno kojecega 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GTA IV
« Reply #55 on: April 18, 2008, 13:12:21 »
Ja bih jos dodao Ferrari Challenge i Race Driver: Grid, ali ne zelim cackati mecku ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #56 on: April 18, 2008, 13:18:22 »
Od navedenog me zanima jedino PES, ali bude li imalo nalik na ovaj zadnji i dalje će se igrati PS2 verzija. Eventualno LBP, izgleda mi jako simpatično... tako da će dodatne GTA misije i dalje imati prioritet


Za Fekija sve ovisi kakva će biti fizika, a RD ne bih želio komentirati ;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #57 on: April 18, 2008, 16:48:28 »
Po cemu je to online COD4 bolji na 360 nego na PS3? Koliko sam ja cuo PS3 je odnio pobjedu ???

Stingeru ti imas pravo kupovat sta te volja i za sta te volja. Samo mi malo glupo favorizirat 360 posto je htjeli vi to priznat ili ne ta konzola na pragu propasti i u HR je u velikoj sjeni pored PS3. 

Uz Home PS3 ce imati odlicnu online zajednicu i presisat ce Live. A nemoj biti toliko siguran da kakav dl content nece doci i na PS3. Nije Rockstar toliko lud da odbije ogromnu zaradu koju bi sigurno imao.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #58 on: April 18, 2008, 17:29:09 »
Po cemu je to online COD4 bolji na 360 nego na PS3? Koliko sam ja cuo PS3 je odnio pobjedu ???

Bolji kontroler za FPS-ove, headset dolazi s konzolom i općenita komunikacija preko xbox live-a koja je po meni jako važna za online igranje...

I naravno, mogućnost da kupim nove mape bez ikakvog problema

Stingeru ti imas pravo kupovat sta te volja i za sta te volja. Samo mi malo glupo favorizirat 360 posto je htjeli vi to priznat ili ne ta konzola na pragu propasti i u HR je u velikoj sjeni pored PS3. 

Nema tu favoriziranja bar ne u onome fanboy izričaju koji puno ljudi na ovim prostorima voli raditi. Ja to gledam jednostavno, ako mi X360 za GTA IV nudi više onda je sasvim sigurno da ću uzeti verziju za X360. Te priče o propasti možete objesiti mačku o rep. Postoji veliki broj konzola u opticaju i sasvim je sigurno da neće prestati raditi igre za nju tim više što je 98,7% naslova napravljeno za obje konzole. To da je X360 u sjeni PS3... samo ću se nasmijati ;)

Uz Home PS3 ce imati odlicnu online zajednicu i presisat ce Live. A nemoj biti toliko siguran da kakav dl content nece doci i na PS3. Nije Rockstar toliko lud da odbije ogromnu zaradu koju bi sigurno imao.

Lud ili ne, činjenica je da je MS platio ovo, a Sony nije... kratko i jasno. Home? I ne postoji, a to da li će prešišati Live nije ni bitno. Ja to gledam jednostavno, trenutna komunikacija na PS3 je nula. Da ja svaki put moram izaći iz igre kad mi netko pošalje poruku ili želim s nekim popričati? Smiješno... Traži se brza i jednostavna komunikacija, sve ostalo je nebitno, vjeruj mi...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #59 on: April 18, 2008, 17:30:47 »
Zaboravih spomenuti da svi znanci koji imaju obe konzole kupuju X360 verziju...