Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222443 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #270 on: June 03, 2013, 18:14:45 »
E upravo tako, corava posla su uvijek bila corava posla ;D

Sta bude, bit ce, najbolje je nista ne zeljeti pa se covjek ne moze razocarati ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #271 on: June 03, 2013, 18:19:43 »
Amare, što misliš da li će sada na E3 objaviti točan datum izlaska ili će se poučeni iskustvom suzdržati? ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #272 on: June 03, 2013, 19:36:28 »
Mislim da na E3 ide sve, od objave datuma izlaska, punog fact-sheeta sa masom novih detalja, najave bundlea sa konzolom sa snizenom cijenom, napokon najava GT6 Vita projekta (sto god on bio, samostalna igra, Remote play verzija ili neka zasebna cross-system aplikacija) i najava dijela dealova sa proizvodjacima.

A na GamesComu u kolovozu onda ide full media blowout, mislim da ce tamo prikazati sve u puno duzem i opseznijem prikazu, jer na E3 nemaju niti toliko vremena, a Europa im je ionako glavni target za GT6.

Ali na samoj konferenciji - E3 - nece biti toliko govorancije, preskupo je vrijeme koje imaju na raspolaganju za sve sto moraju predstaviti, tu ce biti mozda par minuta max, a ostalo ce se rjesavati kroz press-releasove, igranje na samom showflooru u danima sajma i prezentacijama za novinare.

Prave vijesti cemo dobiti tijekom sajma, ne na 10.6. Tada vjerovatno samo bazicne dodatke na sve ovo sto je vec objavljeno na Silverstoneu.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #273 on: June 04, 2013, 02:58:58 »
Kad vec spominjete mugello, nekidan sam prolazio pokraj bas kad su 4 yamaha motogp kamiona ulazila.
Inace jedna od drazih staza, u fm sam uz tsukubu tu napravia najvise km

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #274 on: June 04, 2013, 15:07:34 »
Gran Turismo 6 Video: Mercedes-Benz SLS AMG GT3 at Silverstone GP Circuit
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #275 on: June 04, 2013, 15:11:43 »
Izgleda sjajno... Samo zvuk  :-\
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #276 on: June 04, 2013, 15:25:09 »
Izgleda sjajno... Samo zvuk  :-\

ja u RL vozim turbo dizlo i skoro da ne cujem motor kad idem 150,na 200 cujem samo vjetar i gume.
Da imam kacigu cuo bi samo kad suvozac prne.
Ovi tamo imaju sluske.
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #277 on: June 04, 2013, 16:36:34 »
Evo neću moć zaspat zbog zvuka

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #278 on: June 04, 2013, 17:25:46 »
Evo neću moć zaspat zbog zvuka


Kao niti uvijek do sada ;D ;D ;D

Fakat dosadni svi sa tim zvukom, nema se na sto prigovarati realno, pa se taj zvuk izvlaci na sve strane.

Eno PC simulacija sa super zvukom, pa neka se to vozi.

Svatko ima svoj prioritete i ja uopce ne kuzim u cemu je problem. Jebateled, ako ti smeta sto Lana Jurcevic ima debele clanke na nogama, nemoj ju pitat da ide s tobom van na cugu. Ako te ne smeta, podaperi se i to je to. Fakat vise dosta naricanja oko svega toga, 15 godina kasnije i uvijek iste primjedbe...

Svaka igra MORA IMATI neku losu stranu, u GT je to zvuk. Na svu srecu, zvuk je dovoljno dobar da radi svoj posao. I to je to. Ako neces Lanu Jurcevic, eno ti Lane Klingor. A ne, ona ima veliku glavu.. I tako unedogled.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #279 on: June 04, 2013, 17:32:37 »
Velika vecina bi se zadovoljila (i prestala to isticati) da je u SOUND meniju opcija ;D da si npr. FIKSIRAS izvor zvuka (npr. UVIJEK s auspuha) bez obzira iz kojeg god pogleda vozio...

Pa reci gazdi da pukne kvacicu ;)

Da, kvacice jesu sranje i sprdacina ali ova bi usutkala (ili znacajno utisala) vecinu kritika zvuka.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #280 on: June 04, 2013, 17:49:36 »
Kao niti uvijek do sada ;D ;D ;D

Fakat dosadni svi sa tim zvukom, nema se na sto prigovarati realno, pa se taj zvuk izvlaci na sve strane.

Eno PC simulacija sa super zvukom, pa neka se to vozi.

Svatko ima svoj prioritete i ja uopce ne kuzim u cemu je problem. Jebateled, ako ti smeta sto Lana Jurcevic ima debele clanke na nogama, nemoj ju pitat da ide s tobom van na cugu. Ako te ne smeta, podaperi se i to je to. Fakat vise dosta naricanja oko svega toga, 15 godina kasnije i uvijek iste primjedbe...

Svaka igra MORA IMATI neku losu stranu, u GT je to zvuk. Na svu srecu, zvuk je dovoljno dobar da radi svoj posao. I to je to. Ako neces Lanu Jurcevic, eno ti Lane Klingor. A ne, ona ima veliku glavu.. I tako unedogled.

Baš maloprije sreo Vlatkicu... bogami se dobro drži 8)



Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #281 on: June 04, 2013, 17:52:28 »
A vjerujem da i ona jako lijepo utjece na dobro drzanje i raspolozenje onih koji nju srecu 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #282 on: June 04, 2013, 17:55:34 »
Neam pojma, ali se za svoje godine stvarno dobro drži...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #283 on: June 04, 2013, 17:56:08 »
Ali je mrsava previse, kuzis, fakat je bezveze, ono.

I Fedro, to neces nikad vidjeti, GT od GT3 simulira razlicite zvukove u odnosu na poziciju, posebna perverzija je GT5 gdje je zvuk grane auspuha na onom kanalu gdje je auspuh zaista, uz ludnice poput Cusco Impreze ili SLR koji imanu zvuk auspuha na prednjim kanalima jer su izlazi grana naprijed.

Oni posve namjerno rade da se u cockpitu ne cuje 100% vanjski zvuk, a dodatno dampaju ovisno o autu. Zato su Mercedesi jako tihi jer "glume" zvucnu izolaciju cockpita. I narqvno, slazem se da bi zvuk trebao biti opakiji posvuda, ali japance fura sterilnost od prve igre i tu nema pomoci. Uzmi ili ostavi, jbg. Lana ili Lana ili Vlatka.

Nema kvacice ;D


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #284 on: June 04, 2013, 17:57:54 »
Da, kad se sjetim Cusco Impreze kako mi je ubila lijevo uho ;D ;D ;D  stvarno iritantno za vozit