Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222375 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #495 on: June 25, 2013, 12:45:17 »
Jel se zna cijena bundle-a?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #496 on: June 25, 2013, 14:31:31 »
A focusa si izbacio cccc

Prvo sam stavio pa sam ga izbacio... ako ga opet naprave da je kao prošli koji će samo šlajfati preko nosa onda ništa od njega

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #497 on: June 25, 2013, 14:32:33 »
Jel se zna cijena bundle-a?

Nisam vidio da je negdje spomenuta...


Uglavnom, mene taj bundle ne zanima, nema tu ništa bitno

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #498 on: June 25, 2013, 16:17:03 »
Jel se zna cijena bundle-a?

Cijena za Anniversary Edition ce biti 80€ ako sam dobro shvatio.

Bundle PS3+GT6 ce se pojaviti isto krajam godine na isti dan, a cijenu cemo doznati na GamesComu za 40-tak dana (kada ce objaviti sve bundlove za kraj godine i cijene vjerovatno).

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #499 on: June 25, 2013, 19:19:21 »
A focusa si izbacio cccc

Prvo sam stavio pa sam ga izbacio... ako ga opet naprave da je kao prošli koji će samo šlajfati preko nosa onda ništa od njega

Hm meni je uvijek dobar bio za vozit.
Dok recimo c4 blje, Megan i široko dobri. Golf. R robot ko gtr.

A da cijena tuninga varira bi bilo odlicno, kako cijena engine i body refresh moze mogu I to sredit, bazna cijena auta ili level pa se tako nekako skalira.
 kad bi bundle tj preorder uzeo uzeo bi zbog apexa, farbe i odijela, pare nebi uzeo al one aute bi al bi pazio kada bi ih koristio.
upravo da mi bude veći izazov.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #501 on: June 26, 2013, 01:32:18 »
Ja bih volio da cijelo kupovanje auta bude puno teže. Da se ne skuplja lova tek tako. Tipa da se podosta vežeš za jedan auto. Al princip ne može proći zbog svih drugih auta koji se moraju nekako korisititi, pogotovo online.  :-\
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #502 on: June 26, 2013, 06:30:42 »
U Forza 4 imaš dostupne sve aute u free play modu, ne znam za online, dok u karijeri moraš kupovati. Kako god, da bi kupio sve aute kao u GT5, moraš igrati otprilike 11 godina ne neprestano, toliko su neproporcionalno skupi neki modeli. Naravno, možeš ih kupiti i za pravu lovu, pa...
Uglavnom, u GT2 je bilo 750 auta cca, ne znam jesam imao 200. Hoću reći, ne moramo ih imati sve. Imaš izbor, kupi što ti se sviđa i vozi dok ne dosadi. Bolje nego gomilanje u garaži.
U Ferrari Racing Legends recimo nema love nego se dobiju auti i staze za odvožene utrke, kojih je puno i nisu baš lagane. Svaki auto i svaka staza se dobro nauči do prelaska na idući. Drugačije ne ide, nema pobjede dok ne upoznaš auto i stazu. Odličan sistem, dobro pogođen omjer učenja i zabave, super osjećaj kad dobiješ nešto novo.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #503 on: June 26, 2013, 10:59:09 »
Al glupo je kad nakon par osvojenih trka vec imas nekoliko prize auta koje onda koristis da dobivas po 20 000-30 000 po trci. To je samo moje osobno misljenje. Volio bih da bar donekle neka igra simulira koliko je tesko auto kupiti, potom ga i srediti...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #504 on: June 26, 2013, 11:11:19 »
Svakako. Ja bih prvi volio da GT ima stotinjak auta i isto toliko staza. Mislim, realno je imati par auta i voziti njima na što više staza. Ako je auto zabavan, vozimo ga stalno, dok one dosadne ne vozi nitko. Stotinjak zabavnih auta sasvim je dovoljno (Shift 2), staza nikad previše (opet Shift 2). E, kad bi netko kombinirao sve najbolje iz svih vožnji, to bi bila igra.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #505 on: June 26, 2013, 12:17:29 »
Svakako. Ja bih prvi volio da GT ima stotinjak auta i isto toliko staza. Mislim, realno je imati par auta i voziti njima na što više staza. Ako je auto zabavan, vozimo ga stalno, dok one dosadne ne vozi nitko. Stotinjak zabavnih auta sasvim je dovoljno (Shift 2), staza nikad previše (opet Shift 2). E, kad bi netko kombinirao sve najbolje iz svih vožnji, to bi bila igra.

Uf, kolko puta sam na to pomislio...  :o
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #506 on: June 26, 2013, 12:42:09 »
Hoćemo otvoriti novu temu za GT Academy 2013.? Stigli su neki podaci: http://www.gtplanet.net/gt-academy-2013-dates-regions-details-announced/ . Na žalost, opet ništa za naše vanzemaljce, a niti za Slovenske. :(

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #507 on: June 26, 2013, 12:54:22 »
Otvoriti će se, bez brige... ali, ima dovoljno vremena.


Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #508 on: June 26, 2013, 13:05:04 »
Hoćemo otvoriti novu temu za GT Academy 2013.? Stigli su neki podaci: http://www.gtplanet.net/gt-academy-2013-dates-regions-details-announced/ . Na žalost, opet ništa za naše vanzemaljce, a niti za Slovenske. :(


Ne otvaram novu temu sve dok ne dodju svi PR materijali.

Ocekujem ih do ponedjeljka, pa u ponedjeljak otvaram bez obzira ako stignu ili ne stignu.

Ne znam samo cemu cudjenje da "opet nema nista za nas ili Slovence", pa to smo prezvakali vec prije godinu dana uzduz i poprijeko, a radila se i AutoKlub tema.

Nista od toga sve dok Nissan Europe ne izrazi interes, a ocijeni sam koliki interes trenutno imaju za to.

Mozda se nesto promjeni kada od iduce godine budemo u EU, ali osobno ne bih se nadao nicemu prije 2015.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #509 on: June 26, 2013, 13:19:52 »
Premalo i totalno nebitno tržište... i mi i zlovenci