Author Topic: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena pre-release chat-tema #3 • AUTI, STAZE, NOVOSTI  (Read 106606 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Kakav je to red bull X2014 junior...?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ne znam kakav je, ali znam da ga neću vozit 8)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Evo ga sa twittera


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Fala Stingeru...

cini mi se da ovaj junior nema staklo iznad kokpita i nema propeler.

Mogao bi dobar biti. Nesto kao danasnja Formula 1 mozda. :)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
BMW M4 coupe free , imat cemo prvi priliku probati to cudo
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Free DLC?


Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Ono cemu su se neki najvise veselili (Fedar  ;D, a i jos nas puno), dolazi tek u sijecnju.

Pohvaljujem potez zvan M4 coupe 8)

@iced
I meni se jr cini kao danasnja F1.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Free DLC?

Ni prvi ni zadnji put. I svi Vision GT auti ce biti free. A dolazi i novi intro film, ne cudi jer je ovaj na 1.00 verziji stvarno evidentno nabrzinu napravljen. Citam sad sluzbeni sajt, cini se da to sto dolazi u sijecnju ima veze samo sa "Community" opcijama (timovi, GT Mobile app...), dok ce online odmah raditi.

Sad cu napraviti novu chat temu, dovoljno je vijesti i novosti doslo.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Free DLC?

Ni prvi ni zadnji put. I svi Vision GT auti ce biti free. A dolazi i novi intro film, ne cudi jer je ovaj na 1.00 verziji stvarno evidentno nabrzinu napravljen. Citam sad sluzbeni sajt, cini se da to sto dolazi u sijecnju ima veze samo sa "Community" opcijama (timovi, GT Mobile app...), dok ce online odmah raditi.

Sad cu napraviti novu chat temu, dovoljno je vijesti i novosti doslo.

Lijepo, lijepo... to bi mogao biti zanimljiv komad auta za online.

Da, i meni se čini da update nema veze sa onlineom... ne mogu ni zamislit što bi bilo da ovo ne radi od početka ;D

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Inside Sim Racing klauni su stavili filmic prvih sat vremena u GT6, kao sto su s FM5.

Gran Turismo 6 First Hour Gameplay w/ T500 Wheel


Honda Fit obavezan prvi auto? Cudno.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Neću gledati... čekam svoju igru (bilo bi predivno kad bi digitalna proradila još u četvrtak)

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Ja bi platio da mogu preskocit tih prvih sat vremena, naj dosadniji dio ovakvih igara. Samo mi daj malo vise para za bolji auto, da preskocim Novice i da nemoram vozit protih sporih AI sat vremena.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ja bi platio da mogu preskocit tih prvih sat vremena, naj dosadniji dio ovakvih igara. Samo mi daj malo vise para za bolji auto, da preskocim Novice i da nemoram vozit protih sporih AI sat vremena.

Mislim da ces moci dosta brzo rjesiti tih "prvih sat vremena" jer ce Seasonal Events odmah raditi, a oni imaju visetruko vecu isplatu od utrka iz karijere. Sasvim sigurno ce prvi sezonci biti za neke jeftine aute i imati TT sa nekim default autom istim za sve, sto znaci da umjesto karijere odmah mozes otici na Seasonal i namlatiti dovoljno love da pocnes odmah sa boljim autima.

Naravno, vidjet cemo sve kad se digne online, ali ocekuju nas lijepi dani.

Nego, jesi ti poslozio cockpit i sve? Hocemo te napokon docekati u onlineu?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Mogućnost igranja Seasonala od samog početka je ogroman plus jer će automatski produžiti trajanje karijere. Naravno, treba vidjeti kakvi će se novci tamo dobijati