Author Topic: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic  (Read 281385 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #660 on: February 20, 2009, 19:19:54 »
Hahahaha ;D

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #661 on: February 21, 2009, 10:38:00 »
A dajte zamislite ovu tragediju: Kazunori objavi da on tempira izlazak GT5 sa ulaskom Hrvatske u EU. I da onda Slovenci zaseru sa još jednim referendumom....

Offline aleska

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 22
  • psn id: SLO-aleska ; PureGT_aleska
    • http://honourabledrivers.com/forum/index.php
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #662 on: February 23, 2009, 19:48:33 »
Hahahahaha :D

Ako budu političari odlučivali o izlasku GT5 , onda smo svi mi nadrpali.I to gadno.

A sada ozbiljno.
Mislim ,da sada dolazi vrijeme za novi update prologa.Ako ga u roku mjesec ili dva ne bude ,onda full game nije daleko.
Kakogod bilo, vrijeme je ,da dobijemo neku službenu informaciju, mislim da je zaslužujemo.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #663 on: February 26, 2009, 11:07:13 »
Novi eventi od danas. Bebica je za kraj ;D Steta samo da i to nije 10 krugova, ali i 5 je OK. Opet ce se voziti malo.

Expert:
PP550/FWD Suzuka
PP550/RWD Fuji Speedway F: 5 laps
PP600/AWD High Speed Ring
PP650/Daytona Road: 10 laps
F430/Suzuka N1: 5 laps

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #664 on: February 26, 2009, 14:53:30 »
Omraženi mi pogon protjeran na HSR ;D Super! Još bolje kad bi AWD600 zadali na Daytonu speedway ;D
Probat ću M3 na Daytoni i naravno...
F430 Suzuka N1  :D mada bi se u 10 krugova više toga događalo kad se Ferrari zaprpi u pijesak...
Edit: Najbolje od svega na F430 Suzuka, voze se auti na tvorničkom postavu. Nema prčkanja po ovjesu, geometriji kotača, transmisiji...Eh, još kad bi ASM bio fiksiran...
Da li Active steering ima utjecaja na vožnju volanom ili samo na vožnju kontrolerom?

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #665 on: February 26, 2009, 19:56:59 »
woohoohoooo odo igrat sada
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #666 on: February 26, 2009, 20:21:04 »
ICE SKATING!!!!!!!!!!
ludoooooo čovječe treba full lagana noga na gasu
malo je nerealno jer nema gripa uopče ali je puno bolje nego na S3 ili R gumi
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #667 on: February 27, 2009, 08:53:14 »
Na Suzuki kao da je nakon dvotjedne ljetne suše i žege, palo samo nekoliko kapi kiše. U četvrtoj nakon hairpina ako ne popustim gas motor krene vani-kontriram-i u njivu...Dođavola pa zar je bio ovdje ovaj dugi desni zavoj!  ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #668 on: February 27, 2009, 11:36:46 »
totalno treba pazit na nekim djelovima gdje na s gumi ili čak i na N3 možeš full gas na ovome nema šanse
ja više vremena provedem bočno
ali je odlično ja sam jučer vozio 4 utre došao sam , 2. 3. 3. 7. s time da sam zadnju driftao i opet sam bio brži od nekih stvarno nesposobnih ljudi
dok me neki ostavljaju 1-2s po krugu i nema šanse da ih uhvatim, zeznuto je na onim prvim zavojima jer ako jedan zavoj malo prokližeš zajebao si sve ostale jer izađeš iz putanje
ma super je ovo sad treba VOZITI auto
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #669 on: February 27, 2009, 18:41:21 »
Zanimljivo je da nakon Amarovog komentara na tajnu prezentaciju na kojoj je, ako smo dobro shvatili, Kazunori prijetio svime i svačime, možda čak i vazektomijom ili ne daj bože kastracijom onih koji otkriju kakve sve fenomenalne čari krije GT5, nitko, pa čak ni rasta (!), nije uspio iščačkati o čemu se radi. Očito je taj Kazunori opasan lik ako ga se svi tako boje pa još ništ od prezentacije nije procurilo....

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #670 on: February 27, 2009, 19:05:20 »
Nakon sto sam imao pauzu od GT-a skoro mjesec dana, koju sam prekinuo prije dva dana, sinoc sam malo vozio Suzuku sa F430, ali samo u free runu. Kako nisam vozio utrku ne znam koja su vremena kruga aktualna. Moja konstantna vremena su 2'27, vecinom ispod 2'27.500. Imao sam nekoliko prolaza za 2'26, ali sam uvijek negdje kiksao. Treba mi vremena da se ustimam. :) Sve sam vozio bez AS.
Probao sam voziti sa AS i vec iz dva-tri pokusaja prvi sektor sam vozio 3 desetinke brze. Kompletan krug nisam spoio pa ne znam koliko je brze, ali uglavnom je. Moja procjena je oko pola sekunde...

Uglavnom, prilicno zabavan event. Treba probati i druge.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #671 on: March 01, 2009, 00:06:44 »
u jeee... pa ja nemogu ispod 2:30
skoro sam pobjedio sa nekom konstantom oko 2:31
zavisi s kime upadneš zna biti likova koji voze vremena kao i ti ali večinom uletiš među 7 debila i dva normalna vozača
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #672 on: March 17, 2009, 00:49:14 »
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #674 on: March 17, 2009, 21:11:50 »
Take the Logitech Challenge in Gran Turismo 5 Prologue

Beginning tomorrow, Wednesday March 18, 2009, there will be three one-week long online competitions in Gran Turismo 5 Prologue, where players compete for the fastest lap time using the specified course and vehicle class. Each week, the top three players will be selected to receive some great prizes from Logitech, including some of our best wheel controllers. Additionally, five players will be selected randomly, regardless of lap time, from among all of the race participants for the week to receive our latest Driving Force GT wheel. To compete, just boot up the game, go to the Online Events section of the main menu, and look for the Logitech Challenge event. Then you just enter the event and post your best lap time.

Logitech Challenge with Gran Turismo 5 Prologue

Here’s exactly what’s at stake for the winners. The third place winner each week will receive a Logitech Driving Force Wireless wheel and a Logitech V470 Cordless Laser Mouse. The second place winner will receive a Logitech Driving Force Wireless wheel and Logitech Z-5 speakers. The first place winner each week will receive a Logitech Driving Force GT wheel, Logitech Audio Hub speakers, and a Logitech V470 Cordless Laser Mouse. And five randomly selected players each week will receive a Logitech Driving Force GT wheel.

Winners will be announced after all three weeks’ competitions have ended. Players must be at least 18 years old and a resident of the United States to win. Upon completion of the competition, potential winners will be contacted so eligibility requirements can be verified. See here for complete contest rules.

Check the official Gran Turismo website at the beginning of each 1-week period, starting March 18, for information on the week’s course and car list, and to read driving tips to help you improve your lap time.

Learn more about Logitech’s Driving Force GT wheel here, which was designed to take advantage of exclusive Gran Turismo 5 Prologue features. You can also visit our website here and use the promo code “challenge09” to receive 10% off select PS3 products from Logitech.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg