Author Topic: Kreiranje galerija i HOSTING FOTOGRAFIJA • OBAVEZNO PROCITATI!  (Read 8972 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ovaj podforum je kreiran posebno za ljubitelje fotografije u GT6.

Svaki clan moze napraviti svoj vlastiti topic unutar teme, nazvati ga kako zeli i u njemu postavljati svoje fotografije.

Periodicno cemo raditi i tematske natjecaje za najbolje fotografije, o cemu cemo pisati u posebnoj najavnoj temi.

Iako mnogi koriste razne servise za hostanje, mi preporucamo ove:

MINUS.COM
minus.com
10GB prostora uz registraciju, high-res fotografije, mogucnost slaganja fotografija u galerije

POSTIMAGE.ORG
postimage.org
Ovaj host servis je intergiran u sam GTS.com
Ukljucite opciju +Quick Reply koja se nalazi na dnu svake stranice teme i pomocu *Add Image To Post buttona izravno hostajte/postajte slike s racunala na forum.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Preporuke za HOSTING FOTOGRAFIJA • OBAVEZNO PROCITATI!
« Reply #1 on: November 27, 2013, 22:08:33 »
Koristim postimage i zadovoljan sam, jedino se u zadnje vrijeme zna događati da zapinje upload pa kad uploadam više slika se smrzne. Kad otvorim ponovo stranicu vidim da mi nije sve slike upladao. Stoga savjetujem da (uz obaveznu registraciju) prilikom uploada svaki put napravite novu grupu pa provjerite i samo dodate ono što slučajno nije stavio.

Inače ima puno mogućnosti izbora načina na koji se slike postaju

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Kreiranje glaerija i HOSTING FOTOGRAFIJA • OBAVEZNO PROCITATI!
« Reply #2 on: November 27, 2013, 22:24:14 »
Ovaj podforum je kreiran posebno za ljubitelje fotografije u GT6.

Svaki clan moze napraviti svoj vlastiti topic unutar teme, nazvati ga kako zeli i u njemu postavljati svoje fotografije.

Periodicno cemo raditi i tematske natjecaje za najbolje fotografije, o cemu cemo pisati u posebnoj najavnoj temi.


 :-* 8) 8)

Drago mi je da ćemo imati vlastiti competition. Zapravo, već ga imamo ;)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Kreiranje galerija i HOSTING FOTOGRAFIJA • OBAVEZNO PROCITATI!
« Reply #3 on: November 28, 2013, 00:17:16 »
Ovim bi se mogao i ja pozabavit :) Vjerujem da ce photo mode bit jos lijepsi u GT6 :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Kreiranje galerija i HOSTING FOTOGRAFIJA • OBAVEZNO PROCITATI!
« Reply #4 on: November 30, 2013, 01:55:02 »
Hvala na preporuci, Amare. :)

Ako smijem pitati - zašto Imgur više nije preporuka?

Osobno koristim Imgur od kada mi je ovdje preporučen prije par godina (napravio sam besplatni acc), ne samo za GT slike, vec i za slike sa putovanja koje objavljujem na motori.hr forumu. Jedina mana koju ja vidim je cinjenica da je u galleryjama vidljivo samo 225 slika uz besplatnu registraciju (po jednoj E-Mail adresi), mada se slike i dalje mogu uploadati, te su i dalje vidljive "stare" slike (one koje nisu u tih 225) preko linka za prikaz na forumima i sl.

 :)