Author Topic: TitanFall  (Read 11914 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
TitanFall
« on: February 12, 2014, 11:33:46 »
Titanfall: Official Beta Trailer


The Titanfall Journey


http://www.engadget.com/2014/02/11/titanfall-beta-signup/

PC, Xbox one - 11.03.14

X360 - 28.03.14

Danas se dize embargo pa ce vjerovatno bit hrpa previewa i videa pa nek imamo posebnu temu..

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: TitanFall
« Reply #1 on: February 12, 2014, 21:35:45 »
Igra se vrti native 792p ?? i ~60fps, nadaju se da ce finalna verzija bit 900p..

http://titanfallblog.com/2014/02/12/titanfall-beta-runs-at-native-792p-resolution-on-xbox-one-may-increase-with-final-build/

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-watch-titanfall-on-xbox-one-at-60fps

I jos jedna stvar za koju prvi put cujem, Respawn je trazio od M$ da softverski apdejta Xbone kontroler ??? ::)

http://www.theverge.com/2014/2/12/5403598/microsoft-will-update-the-xbox-one-controller-for-less-twitchy-aim

Quote
Microsoft will also update the Xbox One controller specifically at the request of Titanfall's development team. According to Titanfall design lead Justin Hendry, an upcoming software patch will make the analog sticks more precise than before.

"It's just fixing the controller input, really," he tells The Verge, adding that the team worked with Microsoft on the solution. "It wasn't really where we felt it should be; it was a little overly twitchy with the current controls. Now it's fixed. We're happy with it."


+

Quote
Respawn Entertainment also says it's working with Microsoft on a new version of the console's upscaler — presumably to convert games rendered at sub-1080p resolutions up to the full HDTV standard — but it was unclear whether that upscaler will only apply to Titanfall or work with all Xbox One games.


^ Pošto ce vjerovatno puno igara u buducnosti bit sub-1080p, nek bar naprave dobar upscaler ::) 

Titanfall: Inside the Beta


TITANFALL Hands-On Gameplay Impressions! Adam Sessler's Thoughts from Extended Xbox One Hands-On


Hrpa gameplaya na ovom kanalu >

http://www.youtube.com/user/ArekkzG/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1

Ova igra ce prodat milione, meni izgleda odlicno..

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: TitanFall
« Reply #2 on: February 13, 2014, 00:21:08 »
Izgleda dobro,zanimljivo i zabavno i mislim da ce biti pravo osvjezenje u fps zanru....prijavio sam se za beta testiranje pa se nadam da ce me izvuc....uz asseto corsu jos me ovo tjera da cim prije skupim pare za pc.


Offline dejan041

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 243
Re: TitanFall
« Reply #4 on: February 16, 2014, 12:51:12 »
ljudi ovo je tolko zarazno,fluidno i brzo da mi se ruke u jednom mecu oznoje,nema predaha ni sekunde...definitivno cod killer

grafika je i vise nego dobra (barem na pc-u),60fps-a i deri...

titani su pun pogodak...bojao sam se da ce igra biti nekakav mech wars,ali definitivno nije i mechovi uopce nisu tolko dominantni,gust ih je nadmudrivat kao pjesak (david protiv golijata)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: TitanFall
« Reply #5 on: February 16, 2014, 12:55:02 »
Jel ovo samo multiplayer?

Offline dejan041

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 243
Re: TitanFall
« Reply #6 on: February 16, 2014, 12:57:31 »
da,ali u punoj igri ce biti i nekakav campaign multi...pokusavaju uklopit multi u neku pricu,al na stranu sve to,ovo je jako zabavno(s tim da je meni bf4 dosadan)

iskreno cemu sp...zadnjih par godina ni jedan ne valja u ovakvom tipu igre...bolje da se samo fokusiraju na dobre servere i zanimljive mape

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: TitanFall
« Reply #7 on: February 16, 2014, 14:34:12 »
  O ukusima je teško raspravljati i hvala bogu da smo različiti , odgledao par videa iz raznih kuteva i nije mi baš nešto ... ima nekoliko zanimljivih stvari , nedovoljno da bih se odlučio zaigrati PC verziju ,čak ne moram niti nadograđivati PC ,ovu igru može odvrtiti u maxu bez problema .
  Sve više teže futurizmu , nekako sam klasičar ,bojim se da uskoro više neću imati šta igrati (mislim na pucačine) , jer ove svemirske igre me max odbijaju , nisam sretan ni to što Destiny ima pun kur... fantazije ,a bit će igretina za poželjeti..!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: TitanFall
« Reply #8 on: February 16, 2014, 14:50:06 »
Sutra pocinje open beta za PC (danas za X1) pa svi mozete probat..

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: TitanFall
« Reply #9 on: February 16, 2014, 14:52:44 »
Super daj linkaj sutra pa da skinem,na nekakvim medium postavkama bi to mogao zavrtit na laptopu.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: TitanFall
« Reply #10 on: February 16, 2014, 14:57:51 »
....ma probati ću, čisto iz znatiželje... samo ovo nerealno skakanje po zgradama i svjetleći efekti kad nekoga ubiješ meni izgledaju uf.......
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline dejan041

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 243
Re: TitanFall
« Reply #11 on: February 16, 2014, 18:31:11 »
ponavljam,meni je bf dosadnjikav,a uz dvoje djece nemam ni vremena igrat jednu partiju pola sata i duze...ova igra je moj otrov,kratke runde sve brzopotezno i ne trebam setat pola mape da bi nekog (obicno mene prije) ubio...igra je super

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: TitanFall
« Reply #12 on: February 16, 2014, 19:39:35 »
Ja cu ga nabaviti, ali za Xbox360, cisto da pucam malo i vidim sto ce to biti kada jednom dodje na PS4

Xbox360 verzija izlazi 28.3. cini mi se, odgodili su ju u odnosu na PC/Xbone

Ali bit ce valjda okej

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: TitanFall
« Reply #13 on: March 04, 2014, 19:22:16 »
Titanfall: Official Gameplay Launch Trailer

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: TitanFall
« Reply #14 on: March 04, 2014, 19:54:26 »
Amare, misliš da će to sigurno doći na PS4?