Author Topic: V8 Supercars 2014  (Read 77884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #45 on: March 15, 2014, 00:29:29 »
Utrke u Melbournu nisu dio prvenstva, a prijenos F1 utrka nema Channel 7 nego One. Zato je druga ekipa koje komentira ove utrke.

Ja iz tog razloga najmanje volim gledat V8s u Melbournu, kao da to nije isto prvenstvo kad nije ona prava komentatorska ekipa.

Offline Chronosus

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 83
  • PSN: Chronosus_n1
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #46 on: March 15, 2014, 00:42:57 »
Ak se ne varam prošle godine jesu prenosili. Ach, well.

Znam da se ne boduje za prvenstvo.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #47 on: March 15, 2014, 11:09:11 »
Red Bull F1 vs V8 Supercar vs C63 AMG (2014, Melbourne Australia)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Chronosus

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 83
  • PSN: Chronosus_n1
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #48 on: March 17, 2014, 11:31:04 »
Hvala DogZy, fino su naštimali da su razmaci podjednaki između V8-F1 i V8-C63 :D

Ko nije, neka obavezno pogleda 4. utrku. Nevjerojatna je bila. :O

2014 V8 Supercars - Albert Park - Race 4 [HD]

Offline Chronosus

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 83
  • PSN: Chronosus_n1
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #49 on: March 30, 2014, 15:29:56 »
Jel tko pogledao prvu utrku Tasmanie?

SPOILER ALERT:



Moram reć da mi je Whincup debelo pao u očima nakon ovog. Ne možeš takav potez na momčadskom kolegi napraviti. Moraš biti 100%prije da možeš proći.

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #50 on: March 31, 2014, 13:17:31 »
Slazem se stobom. Nisam mogao vjerovat sto mu je napravio. I jos pogotovo nakon utrke kaze nema se zbog ceka ispricat je je potez bio dobar!

Po meni je Whincup uletio totalno prekasno dok je bio predaleko iza Lowndesa. Koce jednako i razmak izmedu njih je priblizno konstantan a Jammie je predaleko iza, a zatim pusti kocnicu ranije da se 'ubaci' u malu rupu koju je Lowndes ostavio i tako izgleda da je bio pored njega na apexu, ali zapravo je uletio pre brzo u zavoj i izgurao Lowndesa. Bezobrazno i pokvareno, pogotovo premo svom kolegi, koji vodi prvenstvo i to Jammia jako smeta!

Lowndes je pre fin pred kamerama, bas bi volio cut kako je razgovor tekao u kamionu. Znam da je Lowndes jako jako kompetativan, ali uvijek ima smijesak pred kamerama. Njega je to jako dotuklo, i mislim da ce prijateljstvo patit od sad medu njima.

Sto je onda Lowdnes napravio u drugoj utrci je nevjerovatno!! Totalni car! Sad se jos vise nadam da ce on osvojit prvenstvo. A po svim onim anketama publike tijekom utrka se vidi da je Jammie svima vec dojadio i svi navijaju za Craige :)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #51 on: March 31, 2014, 14:11:12 »
Dajte video tog incidenta i druge trke :)))
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Chronosus

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 83
  • PSN: Chronosus_n1
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #52 on: March 31, 2014, 15:21:20 »
Slazem se stobom. Nisam mogao vjerovat sto mu je napravio. I jos pogotovo nakon utrke kaze nema se zbog ceka ispricat je je potez bio dobar!

Po meni je Whincup uletio totalno prekasno dok je bio predaleko iza Lowndesa. Koce jednako i razmak izmedu njih je priblizno konstantan a Jammie je predaleko iza, a zatim pusti kocnicu ranije da se 'ubaci' u malu rupu koju je Lowndes ostavio i tako izgleda da je bio pored njega na apexu, ali zapravo je uletio pre brzo u zavoj i izgurao Lowndesa. Bezobrazno i pokvareno, pogotovo premo svom kolegi, koji vodi prvenstvo i to Jammia jako smeta!

Lowndes je pre fin pred kamerama, bas bi volio cut kako je razgovor tekao u kamionu. Znam da je Lowndes jako jako kompetativan, ali uvijek ima smijesak pred kamerama. Njega je to jako dotuklo, i mislim da ce prijateljstvo patit od sad medu njima.

Sto je onda Lowdnes napravio u drugoj utrci je nevjerovatno!! Totalni car! Sad se jos vise nadam da ce on osvojit prvenstvo. A po svim onim anketama publike tijekom utrka se vidi da je Jammie svima vec dojadio i svi navijaju za Craige :)

Mislim realno je 50:50 krivnja, ali kažem, ne možeš takav potez izvest na momčadskom kolegi ako nisi 100% siguran da možeš proć. Da je bio tu negdje na ulazu u zavoj ok, ali tek u zavoju je došao do polovice auta. Ok, utrkivali su se, ali zašto onda odmah nakon izlaska iz auta nakon utrke nije otišao do Lowndesa da to riješe? Nije ok. Izbacio si momčadskog kolegu van staze, nekakva isprika je ipak potrebna.
Drugu utrku je razvalio Lowndes, nisam ga vidio dugo da tako disciplinirano vozi.

Offline Chronosus

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 83
  • PSN: Chronosus_n1
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #53 on: April 05, 2014, 21:05:47 »
Ne želim ništa spoilat ali dvije današnje utrke su bile i više nego fantastične i s prilično neočekivanim rezultatima. Winton je obično najdosadnija staza u sezoni ali ovo je bilo stvarno zakon. :)

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #54 on: April 07, 2014, 11:58:09 »
Kao i obično kasnim koji dan s gledanjem, tako da su mi sve tri trke na repertoaru sutra navečer ;)

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #55 on: April 07, 2014, 12:10:16 »
Jedno pitanje za vas decke koji to vec dugo pratite...

Kakva je vatra izmedu Courtneyevog Holden tima i RBR Australia? Cuo sam to par puta u zadnjoj utrci Clipsala ove godine, a V8 nisam nikad odgledao svaku utrku u sezoni (ovo mi je prva sezona) nego samo sta bi nasao na YT pa mi je sve izmjesano... ???

Jesu oni prije bili jedan tim pa su se razdvojili ili? Mozda sam se krivo izrazio, nije vatra, ali je li nekakva suradnja bila pa propala ili?
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #56 on: April 07, 2014, 12:12:21 »
Ja isto malo kasnim sa gledanjem, jbg previse je toga, ali sam jutros bas pogledao prvu u Tasmaniji i stvarno je glupost napravio Whincup... Nije ni blizu bio da bi tako nesto moglo proci, on je dosao do Craiga samo zato jer je evidentno slabije kocio i jos poslije utrke onakva reakcija :-\
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Chronosus

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 83
  • PSN: Chronosus_n1
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #57 on: April 08, 2014, 01:42:06 »
Jedno pitanje za vas decke koji to vec dugo pratite...

Kakva je vatra izmedu Courtneyevog Holden tima i RBR Australia? Cuo sam to par puta u zadnjoj utrci Clipsala ove godine, a V8 nisam nikad odgledao svaku utrku u sezoni (ovo mi je prva sezona) nego samo sta bi nasao na YT pa mi je sve izmjesano... ???

Jesu oni prije bili jedan tim pa su se razdvojili ili? Mozda sam se krivo izrazio, nije vatra, ali je li nekakva suradnja bila pa propala ili?

Nisu bili jedan tim. RBR je zapravo Triple Eight Engineering, tim koji je startao u BTCC-u (i danas voze kolko sam primjetio) pa se proširio i na australske V8, no sad je skroz neovisan od britanskog dijela. Do prije par godina su vozili Fordove, tek 2010. prelaze na Holden.
Courtneyev Holden tim je HRT ili holden racing team - tvornička holdenova momčad. Ne znam da ima ikakvih napetosti između njih, osim činjenice da je tvornički tim godinama lošiji od privatnog. :D

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #58 on: April 08, 2014, 09:04:29 »
Komentatori su ostavili dojam da je tako, ocito onda samo ovo sta kazes ;D
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: V8 Supercars 2014
« Reply #59 on: April 08, 2014, 13:15:06 »
Triple Eight Engineering, tim koji je startao u BTCC-u (i danas voze kolko sam primjetio)

Da, oni sad sređuju MG za Platoa i Tordoffa