Author Topic: PS3 update 3.10  (Read 39082 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: PS3 update 2.70
« Reply #15 on: April 02, 2009, 07:44:38 »
Koje idijotarije!
Ova vijest je poderala i onu o smanjenju cijena! Ajmo staviti u update nešto što nitko nebu koristil!

http://www.infinite-bits.com/index.php?option=com_content&view=article&id=163:sony-announces-firmware-270&catid=10:ps3&Itemid=13
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 2.70
« Reply #16 on: April 02, 2009, 19:57:14 »
Meni će dobro doći za komunikaciju u golfu, no ne vidim svrhe u nekoj drugoj igri

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: PS3 update 2.70
« Reply #17 on: April 03, 2009, 07:35:31 »
Stinger, jesi igrao kad TW PGA Tour? Vidim da si zapeo za Everybody Golf, jel stvarno toliko bolji ili stvar navike? Ja sa kolegama igram TW već par godina(6-7) i nisam skroz zadovoljan nekim sitnicama,ali bitno da se druži pa nisam išao za time...
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 2.70
« Reply #18 on: April 03, 2009, 11:50:46 »
Jesam, igrao, recenzirao... jako lijepo izgleda, ali mi se ne sviđa izvođenje udaraca. Da glupost bude veća tu je i mogućnost da utječeš na let lopte dok je u zraku... mislim, wtf?! Kao, sve je realno, ali možeš u letu lopte glumiti jedi-a pa je skretati ;D Apsolutno nikad ne znam di će mi lopta završiti...

EG mi je uvijek bio drag zbog toga što je tamo sve jasno, imaš udaljenost, vrstu i nagib podloge, vjetar i vremenske uvjete i kamo i kako je udariš tamo lopta i leti. A cartoonish likovi samo dobro dođu radi zabave. Ukratko, savjetujem da nabaviš jer je i online fenomenalan

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: PS3 update 2.70
« Reply #19 on: April 08, 2009, 10:09:22 »
Meni će dobro doći za komunikaciju u golfu, no ne vidim svrhe u nekoj drugoj igri

izjava mjeseca. zasto mislis da ces samo ti iskoristit text chat i to samo u golfu? ajde objasni bas me zanima mozes i polagano da lakse shvatim

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PS3 update 2.70
« Reply #20 on: April 08, 2009, 10:40:52 »
izjava mjeseca. zasto mislis da ces samo ti iskoristit text chat i to samo u golfu? ajde objasni bas me zanima mozes i polagano da lakse shvatim



Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 2.70
« Reply #21 on: April 08, 2009, 12:23:29 »
Ehehe... već sam se počeo brinuti gdje je moj omiljeni flejmer  ;D

E pa lipi moj, za početak mi reci gdje sam ja to rekao da ću samo ja koristiti taj chat? Inače, rado bih ti objasnio da se tu (kao što i piše u tome što si citirao) radi isključivo o mojim potrebama, ali čemu? Nema smisla, shvatiti ionako nećeš.

I umjesto da izneseš svoje mišljenje o update-u nemaš pametnijeg posla nego jašiti po meni i baviti se mojim potrebama... moram priznati, nije ti lako. Ajd' ti nama lijepo reci što tebe muči. Možda možemo kako pomoći?

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: PS3 update 2.70
« Reply #22 on: April 10, 2009, 09:48:49 »
Muci me puno toga prvo ova kapitalmaterijafinancijskakuracpopusila kriza onda ona emisija Farma pa cinjenica da vrijeme ide a samo iluzije stoje i gomilaju se kao i racuni koje moram platit tako da zajeben drugog jadnika :) To je ono samo vrh sante kako se kaze ali nije bed jedino normalne i pametne muci zivot ostali su ili ludi ili pijani/drogirani. tako moj Stingeru neisplatiti se borit sa mnom zato sta ti ja uopce nisam neprijatelj ;D

a reka si jeben mu misa da nevidis svrhe u nekoj drugoj igri za text chat to si zajeba rec ajde priznaj(malo sutra haha)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 2.70
« Reply #23 on: April 10, 2009, 18:50:30 »
Kakve borbe? Pa nisam ja tebe prozvao nego ti mene...

I kao što sam rekao, ne vidim tome smisla, bar ne u onome što ja igram... Treba nam neovisni voice chat, kao na boxu...

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: PS3 update 2.70
« Reply #24 on: April 13, 2009, 20:53:13 »
Slazem se za nezavisni voice chat,a sto se tice EG-a budem probao! Nisam bas u takvoj situaciji da mogu kupovati igre kako bi htio,ali nesto budem smislio! Mislim da se moze iskljuciti to utjecanje na lopticu! Bar ja to ne koristim kao ni spin dok je u letu,a zna me zivcirati kad sve isto napravim ,a ona ne ide kako treba! Hvala i pozdrav,a zaboravio sam da si ti recenzirao!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Facaa

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 259
  • PSN - mlinka
    • Bohemian Garage
Re: PS3 update 3.10
« Reply #26 on: November 18, 2009, 02:11:00 »
Fejsbuk. Jej.



Inače, zna netko neki pametan i logičan razlog zaš nemremo vlastite avatare stavljat/radit?

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: PS3 update 3.10
« Reply #27 on: November 18, 2009, 03:06:47 »
Fejsbuk. Jej.



Inače, zna netko neki pametan i logičan razlog zaš nemremo vlastite avatare stavljat/radit?

Pretpostavljam zbog autorskih prava i kontrole istih.
IssLand.com

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 update 3.10
« Reply #28 on: November 18, 2009, 10:15:28 »
Misliš na slikicu? Pa vjerojatno da ne osvanu kojekakve kite i ostali organi... o svastikama i sličnome da ne govorim

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: PS3 update 3.10
« Reply #29 on: November 18, 2009, 12:25:42 »
Misliš na slikicu? Pa vjerojatno da ne osvanu kojekakve kite i ostali organi... o svastikama i sličnome da ne govorim

E baš to sam mislio pod "kontrolom".
IssLand.com