Author Topic: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo  (Read 169869 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #195 on: June 23, 2013, 19:09:19 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #196 on: June 23, 2013, 19:19:32 »
Trebalo bi staviti odredeni model auta. Ovako pobjeduje najbolji auto umjesto najbolje slike
Razmišljao sam o tome, ali nisam htio ljude maltretirati, neka stavi sliku Modela mojeg ima.
Jedino me muči, Perice,Dogzy jel nemate nešto krupnije ,bliže?! Nisu vam slike loše, samo vam pomazem da budete u konkurenciji :) Slobodno promijenite ako imate.
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #197 on: June 23, 2013, 20:21:27 »
Bas i nemam, po ovim pravilima. Imam AC Cobru, Caterhama i Ferreri 330 P4...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #198 on: June 23, 2013, 21:05:03 »
Bas i nemam, po ovim pravilima. Imam AC Cobru, Caterhama i Ferreri 330 P4...
ma sve ok,nisam ništa mislio loše. Znam da je kabriolete i formule lako uslikati,zato sam malo i zakomplicirao .
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #199 on: June 23, 2013, 23:12:44 »
Domagoj, ovo sam ja u Cliu :D

Ford odjelo, bijeli auto i crvene felge  8)

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #200 on: June 23, 2013, 23:23:59 »
Aha 8)

Jankovo prvenstvo koje nije zazivilo :(
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #201 on: June 23, 2013, 23:28:38 »
Aha, sjećam se tog prvenstva. Dobar koncept. Staza se nije znala prije početka utrke  :)

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #202 on: June 24, 2013, 00:58:50 »
Nije mi dao vrag mira pa sam pregledao brdo vremena unazad gdje sam zalijepio jednu u krupnom planu 
 http://gtsurgeons.com/forum/index.php?topic=74.msg50845#msg50845

Neću raditi copy paste ,imam ih nekoliko . Bilo ih je zanimljivo radit .





<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #203 on: June 26, 2013, 15:05:35 »

...i'? Nitko više a'?! Izgleda da sam pretjerao sa zadatkom ,hoćemo mi ovo staviti u zaborav ....
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #204 on: June 26, 2013, 22:05:48 »
Samo raširi malo spektar uvjeta. Malo više nek bude opcija i super ;)

Evo moja koja baš i ne upada u pravila:



Nije u krupnom planu, a bome nije ni kokpit baš. Al su 3 vozača koji SJEDE i VOZE u svojim kokpitima.  ;D  ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline tpe-rus

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 844
  • PSN ID: tpe-rus
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #205 on: June 26, 2013, 23:15:24 »
Iced ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #206 on: June 27, 2013, 00:24:27 »
Samo raširi malo spektar uvjeta. Malo više nek bude opcija i super ;)
... ne znam čemu onda odabir teme ??
    Dovoljno da slika ima kotač ,komadić lima , malo asvalta i neba ,još ako ima i trave uz ogradu uz nezobilazan komentar kako je baš to ta slika .I eto !
    Mislio sam da je fora u različitim zadacima iz tjedna u tjedan ,jer i to je jedan od modova koji je u igri dostupan i gdje igrač u vremenu kad ne vozi može potrošiti brdo vremena za kreativnost i maštu.
   Npr, Perica ima brdo prekrasnih slika ,iz raznih kuteva , vremenskih uvjeta ,sa raznih staza ,ali nije se sjetio ili nije znao da se kamera može zavući i u vozilo i napravti luda fotka . A vidim da je to i ostalima promaklo ili im jednostavno to i nije baš bilo zanimljivo i zabavno .
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #207 on: June 27, 2013, 00:33:31 »
http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=143323

Ovo sam bookmarkao, ali nikako da to i napravim.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #208 on: June 27, 2013, 00:38:36 »
Pa ja ih imam desetak raznih i stvarno nije teško samo malo mirnija ruka kod zumiranja da ne pretjeraš i ide kao podmazano .

perica
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT Surgeons sluzbena Photo tema • tjedan I. • FreeStyle Photo
« Reply #209 on: June 27, 2013, 01:28:11 »
Jebiga Kizo, u prvom krugu smo malo rašili pravila čisto da se što više ljudi zanima i poćne sudjelovati. Tipa mogao sam i ja staviti neki DLC auto, na DLC Motegiju,  i da kažem da još vozač mora biti u DLC kombinezonu, auto da mora biti DLC boja i neprekinuti drift od minimalno 150m itd.

Nije cilj da se samo trojica jave. Ja sam rađe za to da se navedu par pravila te da onda ljudi potrefe bar 1/2 ili 2/3 pravila ili tako nešto. Nismo mi GTP di će se prijaviti 200+ sudionika, te se onda većina njih eliminira na takav naćin kako si ti rekao, sa direktnim pravilima.

KIZO
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna