Hardware katedra > Pitanja, odgovori, recepti, nalazi...

Error 80010514

(1/3) > >>

Kimi:
U zadnje vrijeme prilikom pokretanja igre konzola mi javlja error 80010514.Pod onim preporučenim akcijama kaže da očistim disk i da probam pokrenuti neku drugu igru da vidim dali sistem radi ispravno. Disk sam očistio , a i bio je čist ko suza bez ikakvih oštečenja . Stavio sam sve svoje igre i dojedna se pokrenula normalno i bez tog errora.Error se javlja najčešče kada je konzola hladna dok nakon određenog vremena igranja te quitanja igre pa ponovnog pokretanja obično ne javlja taj error.Stvar se počela dešavati od posljednjeg updatea , u početku rijeđa a sada sve češće. Ima li još tko sličan problem i postoji li ikakvo riješenje ?
Ovo sam našao na netu
http://news.softpedia.com/news/80010514-Error-Hits-PlayStation-3-83145.shtml

Ljubusak:
Laser kraju, bratić imao sličnih problema, očisto sam laser i sad radi normalno, ali do kada neznam.
Njemu se to pojavilo sa Black Ops-om, da bi ta ista igra uništila moj laser skroz, sad sa tom konzolom foldam, a evo sa njegovom igram jer njemu nije više toliko zanimljiv PS3, igra se na Pc, ali ubrzo ću uzeti ja sebi Slim, a njemu vratit.

Nego, ovo sam htio reci, očisti sam njegov laser i radi već skoro pola godine od kada je izbacilo taj error i to samo se GT5 vrti, nadam se da će potrajati dok mu vratim konzolu.  ;D

A, njemu nije htjelo pokretati BO, dok ostalo jest, opet mislim da zavisi koliko sama igra 'opterecuje' laser.

sagitarius:
A mozda je i pasta u pitanju, trebao bi ju svakako dati dr. Pedji na strucni pregled i predostrozni zahvat.

Ljubusak:
Nije pasta sigurno, to sam isto mijenjao 2 puta na svojoj konzoli, ako bude do paste, to ces sigurno prekasno saznati.  ;D

Kimi:
Ali najviše me buni da se error javlja samo na GT5 . Stavio sam 15 drugih igara i sve radi bez problema , final fantasy 13 , god of war 3 , uncharted 2 , RDR , batman
Neznam kako bi bilo da pokušam obrisati GT5 game data pa je ponovo instalirati ?
Usput rečeno danas sam rastavio konzolu , mada sam to imao u planu od kada je poiux rekao da je to napravio sa svojom i isprašio je . Prašina se mogla lopatom izbacivat , sad konzola radi gotovo bezšumno.Trebao sam to napraviti i prije.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version