Author Topic: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic > arhivska tema  (Read 108540 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409


GT Academy 2012
format: samostalni download aplikacije sa PS Storea
trajanje: 02.05.2012. do 26.06.2012.


SLUZBENE STRANICE >> http://eu.gran-turismo.com/gb/academy/2012/

SLUZBENI RANKING LINK>> http://eu.gran-turismo.com/gb/academy/2012/
Ako se logirate na "My Record" sa PSN podacima, pokazat ce vam vas trenutni rezultat i mjesto za pojedini TT

Privremena obavijest za nagrade osvojene u GTAcc i njihovo prebacivanje u GT5:

Quote
Receive Great Prizes by Clearing Events!
If you clear all 5 events within a round in Gold, you will receive a car that you can use within the ‘Gran Turismo 5’ game. If you clear all rounds in Bronze or better, you’ll also receive a special racing wear set that can be worn by your avatar in “Gran Turismo 5”. The timing for the distribution and how to receive these prizes will be notified at a later date on this page.



--- originalni post od 20/04-------

Otvaram sluzbeni GT Academy 2012 topic iz razloga sto se upravo ukazala jedna jako zanimljiva stvar na novim slikama na Japanskom webu:



>> na ovoj slici je jasno vidljivo kako ce sve drzave ucestvovati u nekoj vrsti "zbirnog" natjecanja za najvise osvojenih zlata ili cega vec. Slika je naravno samo dizajn, ali nadam se da cemo svi ovdje itekako zapeti da Hrvatska dodje na puno visu poziciju od #11 kako smo trenutno prikazani na ovoj slici :)

I naravno, posebno je uopce sjajno vidjeti nas medju svim ovim zemljama - nekako to jesmo zasluzili korz sve ove godine.. Pocev od cinjenice da smo imali svoju zastavu vec u GT5:Prologueu - kad ju je imalo samo 16 drzava sve zajedno - pa do danas kada nas stavljaju na ovakve slike u grupama sa ogromnim drzavama svjetske kategorije. Bravo za sve koji su tome doprinjeli na ovaj ili onaj nacin



>> Ceka nas 56 dana natjecanja, odnosno 8 tjedana koliko se vidi po ovom prikazu. Ocito ce se svaki tjedan otvarati novi "Round". Ovo je ocito pocetni ekran sa glavnim izbornikom, sjajno je vidjeti da postoji opcija za Mail kojom se Friends mogu pozivati na sudjelovanje.



>> Svaki Round unutar sebe donosi 5 Evenata, budemo vidjeli kako ce to iznutra funkcionirati



>> Ovo je prikaz ocito prvog-prvog eventa (1-1). Naglasak na primarno vremena ljudi sa Friends liste je sjajna stvar za kompeticiju i pregled medjusobnog standinga, a GTA ce nuditi i mogucnost pregleda medju svim igracima iz neke zemlje i ukupno. Ovo mi je posebno drago, zbog potencijalno novih clanova i novih izazova.



>> Po prvi puta i Top Gear Track na slikama za Academy


Ukratko, prva slika pokazuje da iako necemo moci sudjelovati u "stvarnom" dijelu natjecanja, ocito cemo biti posve punopravni u "virtualnom". Dakle, ovim postom apeliram na sve clanove GTSurgeonsa da u GTAcademy danima koji dolaze doprinesu usponu nase male zastave na ljestvici svjetskih vozackih velesila :)

+ unutar GTA osvajat ce se nagrade za zlatne pozicije koje ce se prenositi u Gran Turismo 5 (detalji se jos ocekuju, ali najvjerovatnije auti ili neke kartice ;D).

Pozdrav svima, download za GTAcademy 2012 postaje dostupan za deset dana na PS Storeu.

http://www.gran-turismo.com/jp/news/d16758.html

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012
« Reply #1 on: April 20, 2012, 14:34:16 »
Sviđa mi se tjedni raspored i napredak sa lakšeg na teže :)

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #2 on: April 20, 2012, 14:35:18 »
Budemo dali sve od sebe. Ne bum od prevelike pomoći ali svakako ću sudjelovati.
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #3 on: April 20, 2012, 14:37:10 »
Jako se veselim STOCK AUTIMA! Za format izazova i model auta me uopce nije briga...
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #4 on: April 20, 2012, 14:55:53 »
I ovo je neki pomak...barem nas nisu potpuno izostavili iz natjecanja.
Nadam se da cu imati dovoljno vremena za skromni doprinos nasoj maloj zastavici i kirurskoj komuni.
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #5 on: April 20, 2012, 15:06:21 »
ovako predstavljeno, vrlo interesantno djeluje

nigdje nije navedeno da su stock auti u pitanju, ali i meni se taj zaključak nekako logično nameće

a i prikaz vozača po zemljama, odlično

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #6 on: April 20, 2012, 15:35:35 »
Dat ću sve od sebe, i također se nadam stock autima jer me ovi TT ubijaju stalno neki setup treba!!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #7 on: April 20, 2012, 16:11:31 »
ovako predstavljeno, vrlo interesantno djeluje

nigdje nije navedeno da su stock auti u pitanju, ali i meni se taj zaključak nekako logično nameće

a i prikaz vozača po zemljama, odlično

Nego, jel onaj gore prikaz možda označava broj nezaposlenih vlasnika playstationa? ;D  Nisu španjolci bez razloga prvi ;D ;D;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #8 on: April 20, 2012, 16:58:20 »
Ako će zbrajati broj zlata, onda ne možemo dogurati daleko s obzirom koliki je broj vlasnika PS3 konzola u drugim zemljama.

Možda ako bi izvlačili prosjek učesnika sa brojem osvojenih zlata ili tome slično.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #9 on: April 20, 2012, 17:14:08 »
Možda ako bi izvlačili prosjek učesnika sa brojem osvojenih zlata ili tome slično.

Mislim da upravo tome i sluzi onaj desni stupac s brojkom "avg." (average = prosjek) gdje poziciju na tabeli odredjuje upravo taj prosjek, a ne ukupan broj igraca (vjerovatno onaj prvi stupac).

Zato i trebamo sto vecu motivaciju i sto vise sudjelovanja :)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #10 on: April 20, 2012, 17:28:56 »
Opa... Ove slike je baš lijepo pogledati. Jako zanimljivo izgleda. Posebno mi je drago bilo vidjeti našu zastavicu među svim onim ostalim zemljama, kao što je Amar napomenuo. Baš mi je zaigralo u srcu. :) I nisam znao za onaj podatak da je u GT5P bilo samo 16 zastavica (?), među kojima je bila i naša. :)


Ja jedva čekam ovo. Jako se radujem.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #11 on: April 20, 2012, 17:32:04 »
Meni zao sto su pretekli Fedra u osnivanju akademije... :(

U ovom momentu sam ponosan sto sam kirurg, i sto cu imati priliku sudjelovati. Ajmo Hrvatska!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #12 on: April 20, 2012, 17:49:50 »
Meni zao sto su pretekli Fedra u osnivanju akademije... :(

Da? Nisam upucen, o cemu se tu radilo ako se smije znati?

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #13 on: April 20, 2012, 17:52:05 »
e bogme ću i ja dobro oznojiti dlanove i tabane kao bi osvijetlili obraz Lijepe naše , i da ima pokažemo da su tu najbolji vozači, a ne neki španjolci i ini luleki
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GT Academy 2012 > sluzbeni GTSurgeons topic
« Reply #14 on: April 20, 2012, 17:52:47 »
Meni zao sto su pretekli Fedra u osnivanju akademije... :(

Da? Nisam upucen, o cemu se tu radilo ako se smije znati?

zeza se iced ;)