Author Topic: E3 2012 • MEGATHREAD ZA SVE >> trailere, filmice, chat, rasprave, golotinju  (Read 39647 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Ovaj MGS je tako u kurcu da sam na pola prestao gledati trailer ::)
Prika, mi smo već jedno 10 godina prestari za MGS, tamo negdje od Snake Eatera. Ja od tad nemam želuca za to sranje.
ALI, ako su dali igru Platinum gamesu u razvoj, što se moglo očekivati? Mislim, ljudi su izmislili Devil May Cry, napravli Mad World, Bayonettu i Vanquish. Tko voli takve akciće, taj će vrlo vjerojatno uživati u lijepoj grafici, odličnim efektima i ludoj akciji. Tko ne voli, taj odmah mora preskočiti, čim vidi da piše Platinum Games. Od Metal Geara je odavno ostalo samo ime za milkanje para, kao i NFS npr.
Pa Kojima i nema neke velike veze sa ovom igrom, čekamo MGS5 jel'...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Ovaj MGS je tako u kurcu da sam na pola prestao gledati trailer ::)
Prika, mi smo već jedno 10 godina prestari za MGS, tamo negdje od Snake Eatera. Ja od tad nemam želuca za to sranje.
ALI, ako su dali igru Platinum gamesu u razvoj, što se moglo očekivati? Mislim, ljudi su izmislili Devil May Cry, napravli Mad World, Bayonettu i Vanquish. Tko voli takve akciće, taj će vrlo vjerojatno uživati u lijepoj grafici, odličnim efektima i ludoj akciji. Tko ne voli, taj odmah mora preskočiti, čim vidi da piše Platinum Games. Od Metal Geara je odavno ostalo samo ime za milkanje para, kao i NFS npr.
Pa Kojima i nema neke velike veze sa ovom igrom, čekamo MGS5 jel'...

Sad se pojavljuje novi problem... Kako će ljudi naivno masovno pokupovati igru, developeri će misliti da su napravili pun pogodak te će vjerojatno nastaviti u istom smjeru.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Meni je prvi najbolji... onaj osjećaj kad sam prvog zaigrao teško je bilo nadmašiti. Brutalna igra u ono vrijeme

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Igram prvog na PSP, to mi je sveukupno 6. prelazak igre. MGS5, hm, vidjet ćemo, ali mislim da ce ga Kojima napraviti za next gen i da će biti brutala.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Konačno pogledao trailer Lare... mislim da bi mogla biti odlična igra, na putu da našamara Uncharted 8)

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
MGS5 dolazi na ovu generaciju koliko je meni poznato i moram napisati da sam MGS1 i GT1 dobio kad sam kupovao PS1, aj sad vi meni recite da to nije bio najsretiniji gamerski dan u mom životu.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Meni je prvi najbolji... onaj osjećaj kad sam prvog zaigrao teško je bilo nadmašiti. Brutalna igra u ono vrijeme
X

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
The Testament of Sherlock Holmes
PS3, X360, PC
09/2012


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
A za sve vlasnke Android telefona evo i link na aplikaciju za E3 koju je napravio Marac - bravo majstore!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mara.e3livepressconference

Quote
Description
Find all conferences held at E3 in one place in this app.
The app will be updated according to the schedule of live press conferences at E3.
We have found a new way to generate some money from this free app. using this new search tool, we can keep creating apps and give them to you completely free forever! This search is from our search partner and give you access to great web search via a search icon, bookmark link and homepage. You may remove them at your choice. Thanks.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Forza Horizon stvarno zanimljivo izgleda...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Da, bit ce to super.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Samo hallo 4 ,a ostalo 0 bodova
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
A ne možeš mi Ushera dovodit na konfu



Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Halo ce stvano biti dobar cini se, ova nova rasa i nova oruzja - uz doista prestrasnu grafiku - daju dobar pristup.

Sve druge igre dosad - a da nisu Forza - su totalno razocaranje. Splinter Cell je akcijska pucacina postao, Lara Croft je akcijska pucacina + Uncharted, Resident Evil 6 je akcijska pucacina + QTS sekvence svake 3 sekunde, preglupo.

South Park igra ima potencijal da rula.

A sad ce COD i to je to.