Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 374647 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Ni ovo ni PS4 ne kupujem dok ne bude dobro ili dobro radilo, volan imam.   ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Koliki je probni rok? ;D

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
pa, nema roka ali ako svi kazu da je ok pocinjem stediti   ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Jucer sam prvi put probao online u pcars i mogu rec da odlicno funkcionira. Netkod je odlican i sa 6 ljudi od kojih je jedan bio host sve je islo glatko bez problema.
Upao sam kao padobranac bez da sam probao i stazu i auto iako sam stazu vozio na svemu dosad ;D Manje vise su svi bili sa GT3 klasom, a ja sam izabrao Aston Martin Vantage V12 GT3.
Ušao na stazu sa default setupom bez ikakvih čačkanja sjedi i vozi.
Moram se vratit na zadnje pisanje i pohvalit da sam otkrio nesto novo. Nakon sto sam jucer testirao sva auta manje više došao je na red i AMG SLS. I nakon malo voznje nisam mogao vjerovat da nema šanse driftat sa tim autom. Šta god sam pokušao imao bi understeer. Nakon toga sam otišao u gameplay settings i shvatio da mi je namješteno na "REAL" i sve sam dosad tako vozio.
E sad taj Real je ima bit stvarno REAL jer sa njim se loadaju sve postavke auta u stvarnom svijetu. Prepostavljam da onda AMG SLS ide u paketu sa traction control i abs i ko zna cime jos.
Nakon što sam sa real prebacio na OFF osjećaj vožnje je procvjetao i mislim da sam jučer vozio i uživao preko 6 sati  ;D
U međuvremenu sam nabavio novu grafičku tako da sad nemam problema ni sa fps ni sa postavkama. 90% stvari na najjače i imam nekih 80fps.
Evo video
Project CARS - Multiplayer Quick Race @ Nurburgring GP

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
to te pitam....jedva čekam ovo upogonit

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Mrav nemoj vise stavljati molim te ;D ;D Svaki put kad vidim nesto novo zelim kupit, a onda ode i faks i sve u k ;D

Odlicna voznja inace :)
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
mozda se varam ali mi se cini da je za PC drugacija fizika nego za PS
Gt veteran superstar u penziji

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Mrav nemoj vise stavljati molim te ;D ;D Svaki put kad vidim nesto novo zelim kupit, a onda ode i faks i sve u k ;D

Odlicna voznja inace :)
Hvala ;D Kasno vec pripremio novi. Sutra uploadam  ;D

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
K vragu, eto ti pCARS pa novi Dragon Age,novi LOTR, Vještac3,KillzoneSF a eto i PlaystationTV, a žena još drži pozu samaričanke zbog pristanka na PS4 bez nagovaranja. Ma di je taj EuroJackpot.

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
mozda se varam ali mi se cini da je za PC drugacija fizika nego za PS

Po cemu ti se to cini? Po filmicima PS4 s kontrolerom?

Fizika je 100% identicna na konzolama i na PCu. Isti kod. Za sad neznam dali je itko javno vozio pCARS na PS4 a da nije bilo s kontrolerom. Usporedivat snimke na youtube s kontrolerom (koji koristi filtere inputa i pomagalima) i volanom je suludo.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
nije ni prvi ni zadnji put da nesto suludo radim   ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
mozda se varam ali mi se cini da je za PC drugacija fizika nego za PS

Snimke za PS4 su uglavnom sa sajmova, kontrolerom i tko zna kakvim postavkama igre...


Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Ali pa zasto sam developer ne napravi i za OBJE konzole po par profesionalnih snimki, s volanima i zestokim gazenjem auta, kao za PC?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
ili recimo, evo mrav se igra sa 80 fps, neko lupam sa 212 itd, jel' to utice na fiiziku ?? 
Gt veteran superstar u penziji

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
ili recimo, evo mrav se igra sa 80 fps, neko lupam sa 212 itd, jel' to utice na fiiziku ??
Ne fizika je totalno druga stvar naspram sličica u sekundi. Bitno je prijeć 60 za glatko igranje simulacija kao i ajmo rec svih drugih igara.
E sad taj sa 212 ajmo rec vjerovatno ima brutalan pc i vrti sve na ultra detaljima ali da ima prednost u vremenu po krugu to NE.
Konzole su druga stvar jer su igre dizajnirane cisto za njih i svaka vrti isto, tako da će se pcars ps4 vrtit na 60 prepostavljam. Ispod bi bilo smiješno za next gen.

Na PS3 GT6 se dešavalo da se iz kokpita nemoze precizno vozit jer konzola nije mogla izbacit  stabilan fps. Mislim da su neki govorili da je bilo 30ak. a sa bumper kamere je islo izmedju 55-60.

Vecina ekrana danas je 60hz tako da se teži 60fps+  Sad su sve više postali popularni i 120hz i više, tako da bi iskoristio monitor 120hz treba ti konfiguracija bit sposobna izbacit preklo 120frejmova.