Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 376795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1260 on: May 23, 2014, 00:17:06 »
Ti se druze strpi do listopada i DriveClub bundlea, osim ako te Metro ne navuce - jer do jeseni ionako nema nekih preludih igara, ali onda se spremi na klaonicu kasice.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1261 on: May 23, 2014, 00:35:41 »
Pa nisam ni mislio prije zime kupovati, čekam da očistim neke druge stvari s kartice. Kasice nemam, pa tako nemam što ni klat ;D

Driveclub me zanima nimalo... skinem to sa plusa da probam, ali ništa više od toga. Ono što me zanima je redom:

- Assassins Creed Black Flag

- Watch Dogs

- Metro

- TLOU DLC

- Assassins Creed Unity

- Batman Arkham Knight

- Far Cry 4

- Uncharted 4
(za kojeg slutim da bi mogao izaći u to doba godine, jer će Sonyju morati izbaciti neki svoj jak naslov za kraj godine, a Gran Turisma neće biti)


Tako da će vrlo vjerojatno biti nekakav bundle od boldanog.


Uglavnom, hrpa sati igranja po kupnji konzole, s obzirom na žanr igara i moj stil igranja istih, to znači biti bukiran do proljeća minimalno ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1262 on: May 23, 2014, 01:37:07 »
Mislim da nista od Uncharteda ove godine, to bi stvarno bio spektakl da bude. Najavit ce ga sigurno na E3, ali potpuno sumnjam da je igra u fazi da moze izaci za nekoliko mjeseci, pogotovo nakon sto je par kljucnih ljudi iz Naughty Doga otislo usred rada na U4.

Za kraj godine Sony mozda uspije zavrsiti rad na Order 1886, to cemo saznati za par dana i onda imaju stvarno veliki novi IP za blagdan, koji ce izgledati sjajno. Uncharted nema sanse prije 2015, ali ako se pokazu glasine da je i Order odgodjen, onda ne znam sto drugo uopce ima od first partija prije 2015 osim DriveCluba.

No fucka se Sonyju, ima zato lud third-party koji ce odreda izgledati bolje na PS4, a ni MS nema realno nikakav veliki relase za 2014, osim Halo 2 remakea - sto je za vecinu igraca koji se nikad nisu navuki na Halo potpuno nevazno, jer radi se o remakeu necega starog skoro 10 godina - a nije Resident Evil :)

Ono sto jos sve dolazi je novi COD, mozda cak i Battlefield Star Wars, a da ne spominjemo Capcom s najavom Residenta 7, Square sa FFXV i Destiny - to pisem ono sto mene zanima.

A postoji i ta vjecna glasina o GTA5 na PS4/Xbone, sto bi bilo prestrasno da se pojavi, jer to ce prodati pola konzola do kraja godine, iako to nije moja bransa.

Far Cry 4 mozda, bio sam totalno razocaran na kraju sa FC3 - a kupio sam original na launch - jer je bio potpuno strzan na sve strane. To cu vidjeti prvo kakvo ce ispasti.

Tebe u svakom slucaju jos ceka Infamous Second Son, jer to je igra koju svi morajku odigrati na PS4. To ti posudim cim kupis konzolu, da imas po cemu skakati ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1263 on: May 23, 2014, 12:00:53 »
A što su otišli ti iz ND-a?

Battlefiled Star Wars? O majke ti ::)  Prvi put čujem

Second Son mi posudiš da probam, ali nikad nisam bio ljubitelj... ne sviđaju mi se te munje nikako ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1264 on: May 23, 2014, 12:02:13 »
A postoji i ta vjecna glasina o GTA5 na PS4/Xbone, sto bi bilo prestrasno da se pojavi, jer to ce prodati pola konzola do kraja godine, iako to nije moja bransa.

GTA V za next gen bi totalno ubio, naročito zbog online-a. Koji bi se tu novci okrenuli ;D

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1265 on: May 23, 2014, 12:06:58 »
Second Son mi posudiš da probam, ali nikad nisam bio ljubitelj... ne sviđaju mi se te munje nikako ;D
Nema više Bibe Struje, sad je dim, lampe i tivitivitivi  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1266 on: May 29, 2014, 18:41:18 »
Ovo mi izgleda zanimljivo? Jel planira netko od vas igrati?

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/29/war-thunder-ground-forces-rolls-onto-ps4-next-week/

War Thunder: Ground Forces rolls ON PS4 | #4ThePlayers

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1267 on: May 29, 2014, 23:04:15 »
Planiram ja kad uzmem PS4,vidim da se moj sinko vec mjesecima dobro zabavlja na PCu.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1268 on: May 30, 2014, 13:39:25 »
Da li netko zna se prodaje onaj PlayStation Vita TV  izvan Japana?

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1269 on: May 30, 2014, 13:51:12 »
Ja WarThunder na ps4 igram od kad je došao u EU... Jedva sam dočekao nešto pošteno sa starim avijonima...
Definitivno najskuplji free2play s kojim sam imao posla  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1271 on: July 12, 2014, 12:16:13 »
Ne znam jel dobar topik ili bi trebalo otvorit neku novu temu, al nema veze, lako prebacimo.


Dakle, spojim PS4, bio sam lijen tražit kabel, pa sam spojio preko wi-fi. Tu me začudilo da je preuzeo IP adresu od PS3 (xxx.xxx.x.13). Al ok, NAT2 je, nema problema.

Nakon toga, palim PS3, ona preuzima svoju adresu, pa dajem PS4 da si pronađe novu adresu. I pronalazi je (.14), ali daje NAT3.

Ugasio sam PS3, a na PS4 mjenjao automatski, manualno unosio, kabel, wifi, sve moguće načine, ali ne jebe... uvijek je NAT3 na bilo kojoj drugoj adresi. Jedino kad stavim .13 (ovu od PS3) dobijam NAT2.


OK, nije ništa što se ne može preživit, ali iritira i ne kužim zašto je to tako.




Što se ostalih dojmova tiče, iskreno, ništa posebno. Nekako mi trojka bolje izgleda sa svojim menijima, djeluje preglednije. Ovo ovdje mi je dosta raštrkano, ko lopatom nabacano. Npr. ne vidim kad mi je netko od frendova zadnji put bio online. Glupost, ali fali.

Nisam još ništa igrao, poskidao sam updateove, par demoa i onih 12 (ako se ne varam) PS+ igara pa probam kad stignem. Čekam da mi Đuki posudi AC4 pa se bacam na plovidbu :)


U globalu, da mi nije uletila prilika za povoljno nabavit konzolu još je ne bi uzimao

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1272 on: July 17, 2014, 08:53:07 »
Isplati li se ovo uzeti? Ne znam cijene kod nas pa ako netko od vas napamet sa sad ne trazim najjeftiniji u nas

479€ u Stuttgattu



399€ samo za PS

Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1273 on: July 17, 2014, 09:06:11 »
A sta je i ovo vec izaslo? Je li valja to sta s obzirom da je jeftiniji cak i od DFGT? ???

Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1274 on: July 17, 2014, 11:00:31 »
Taj volan NEMA FORCE FEEDBACK - to je samo "rumble" volan, odnosno to je kontroler "preobucen" u volan.

Zato i kosta 100 ojra.

Navuci ce hrpu ljudi s tim, ali to nije rjesenje.

Najjeftinije PS4 rjesenje koje znam je Thrustmaster T100 volan - on je volan u klasi DFGT po cijeni i svemu - ali zasad ga nema bas za naci, barem koliko sam upucen.

Ali nisam siguran da li T100 ima 900-stupnjeva, koliko mi se cini nema - ali nisam siguran.

Ukratko, nadolazeci T300 je ZASAD jedino 100% kompatibilno  i potpuno rjesenje.
http://www.thrustmaster.com/products/t100-force-feedback-racing-wheel