Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222482 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #75 on: May 16, 2013, 11:47:58 »
A na bumper retrovizor bi se lako dodala i mala bocna polja koja pokrivaju mrtvi kut - barem kao opcija tipa ostalih vozackih asista ;)

A jebiga sad, ako je problem stisnuti dugme, dva za pogledati oko sebe onda u kurac sve ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #76 on: May 16, 2013, 11:50:01 »
Ne treba niti to.

Povecas mapu na 2 i imas savrsen prikaz gdje ti se tko nalazi pored tebe u milimetar, a  ako stavis na 3 onda vidis i dovoljno da te nitko nikad ne iznenadi kad se vracas na stazu.

Ali kad nitko nikad ne cita niti sto pise na forumu, a nedajBoze ne istrazuje opcije igre.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #77 on: May 16, 2013, 11:52:48 »
Aha, kad si ti okruzen sa 3-4 auta, svaki od njih sa jos 2-3 posve druga i tako full grid prilazi prvom zavoju - bas je ovo sto ti predlazes preporucljivo ;)

Naveo sam to pod asiste dakle da se i ukinuti moze, a PD-u je to par minuta posla sve skupa i mogli bi se pohvalit
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #78 on: May 16, 2013, 12:00:33 »
Ne treba niti to.

Povecas mapu na 2 i imas savrsen prikaz gdje ti se tko nalazi pored tebe u milimetar, a  ako stavis na 3 onda vidis i dovoljno da te nitko nikad ne iznenadi kad se vracas na stazu.

Ali kad nitko nikad ne cita niti sto pise na forumu, a nedajBoze ne istrazuje opcije igre.

Sve ja to koristim otkad si spomenuo ima godina dana. I NE, TO JE INFERIORNA OPCIJA jer podrazumijeva da se tada moras ODRICATI takticke svrhe mape staze, tj. kad vidis i gdje su svi ostali vozaci.
S upgradeanim bumper retrovizorom bilo bi iskljucivo unaprijedjenja.

Apropo toga jos nije bilo demoa sa vise auta pa ne znamo hoce li biti dodani vremenski razmaci kraj svakog imena - A I TO NIJE DOVOLJNO, ako si na razlicitoj boks strategiji nije uvijek dovoljno znati razmak samo po 3-4 vozaca ispred i iza tebe :)


btw- Ostaje li 16 mjesta za on-line, vjerojatno?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #79 on: May 16, 2013, 12:18:47 »
Ne treba niti to.

Povecas mapu na 2 i imas savrsen prikaz gdje ti se tko nalazi pored tebe u milimetar, a  ako stavis na 3 onda vidis i dovoljno da te nitko nikad ne iznenadi kad se vracas na stazu.

Ali kad nitko nikad ne cita niti sto pise na forumu, a nedajBoze ne istrazuje opcije igre.

Ima već par miseci da si to napisa...   :-\

EDIT: Evo nisam ni vidio Fedrov post. Dakle godinu dana...  :o

EDIT No.2: Jel zna tko kolki je ukupan broj staza u svima inačicama GT-a. Sve staze zbrojene i kolko ih ima?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #80 on: May 16, 2013, 12:41:30 »
Meni je to spomenu on-line ;)

Nego od 25-30 sekunde "KTM videa" u izborniku je primjetna opcija "Driving Physics" - sto vam se cini? Nesto kao Prologue?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #81 on: May 16, 2013, 13:12:51 »
Ovako ce nekako izgledati aplikacija za garazu na mobilnim uredjajima (vec je receno da ce se kroz nju moci raditi tuniranje auta i slicno, uz mnosto *community* opcija):




Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #82 on: May 16, 2013, 13:24:55 »
VITU ZA RETROVIZOR!!!  :P
(umjesto precjednika)
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #83 on: May 16, 2013, 13:31:02 »
Al će bit tuniranja i servisiranja na poslu... suncevamjebem, neka još netko dođe s neopranim autom na online ;D ;D ;D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #84 on: May 16, 2013, 13:53:37 »
Al će bit tuniranja i servisiranja na poslu... suncevamjebem, neka još netko dođe s neopranim autom na online ;D ;D ;D

Pa ček... Dok se vozi, odnosno tijekom pauze između utrka se može tako skočit do garaže i srediti auto koji treba... :) Sad je pitanje što je s kolizijom ako je auto u upotrebi. Ili hoće li se uopće moći koristititi ukoliko je ps3 i gt6 upaljen.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #85 on: May 16, 2013, 14:01:39 »
veseli me sto ces imati svoj livery za svoj auto ,sto je bilo fantasticno u SCC di si mogao raditi sto hoces ,cak svoje ime preko cijelog auta i zastavu preko , pravi domoljub.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #86 on: May 16, 2013, 14:10:55 »
veseli me sto ces imati svoj livery za svoj auto ,sto je bilo fantasticno u SCC di si mogao raditi sto hoces ,cak svoje ime preko cijelog auta i zastavu preko , pravi domoljub.

Jep... to je jedino i pravo mjerilo domoljublja ;D

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #87 on: May 16, 2013, 14:14:33 »
na SCC i FRE me ima sa BiH zastavom,naravno u top 10,al' je auto kockast  8)
Gt veteran superstar u penziji

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #88 on: May 16, 2013, 14:17:19 »
veseli me sto ces imati svoj livery za svoj auto ,sto je bilo fantasticno u SCC di si mogao raditi sto hoces ,cak svoje ime preko cijelog auta i zastavu preko , pravi domoljub.

Jep... to je jedino i pravo mjerilo domoljublja ;D
ne bez zajebancije ako si igra SCC znat ces o cemu govorim ,i,a sam sahovnicu preko cijelog auta :))
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #89 on: May 16, 2013, 14:19:57 »
U FM3 smo nas 4-5 imali Seate Leon Cup, cijeli je bio u šahovnici. Jedan frend ih je radio po ovome http://www.touringcartimes.com/wp-content/uploads/2009/02/wtcc09021001-575x354.jpg i onda svima poslao da si to stavimo. Stranci su ispaljivali kad bi uletili online ;D